id: vsbg2z

Na rehabilitacje Edytki - by znów mogła chodzić

Na rehabilitacje Edytki - by znów mogła chodzić

Nasi użytkownicy założyli 1 170 484 zrzutki i zebrali 1 219 919 040 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Edytka ma 7 lat, jest uśmiechniętą ,niezwykle energiczną i pełną ciepła dziewczynką. Dotąd prowadziła normalne życie wypełnione radością i beztroską. Chodziła do szkoły, bawiła się z rodzicami, bratem, rówieśnikami. Wyjeżdżała na wakacje, zwłaszcza uwielbiała zimowe wypady w góry, gdzie uczyła się jeździć na nartach. Wszystkie dziecięce marzenia przekreślił jeden moment – nieszczęśliwy wypadek. 9 maja 2022 r. Edyta wracając do domu ze swoją rodziną uległa poważnemu wypadkowi samochodowemu, na wskutek, którego doszło u niej do złamania kręgosłupa, przerwania ciągłości rdzenia kręgowego oraz porażenia kończyn dolnych. Po wypadku przez miesiąc przebywała w jednym z poznańskich szpitali ,gdzie była operowana w pierwszej dobie po wypadku. Obecnie została przewieziona do ośrodka rehabilitacyjnego . Przebywa tam razem z tatą. Niestety bardzo tęskni rozdzielona od brata oraz ukochanej mamy, która również po wypadku sama walczy o powrót do zdrowia. Edyta musi być poddana ciągłej rehabilitacji. Będzie to długi proces. Jest szansa na ,,cud” na który bardzo liczymy. Wrocławska klinika zapewnia, że jest w stanie zająć się rehabilitacją Edytki oraz przywróceniem jej zdrowia, wiąże się to jednak z ogromnymi kosztami dla rodziców, którzy nie są w stanie sami pokryć wszystkich kosztów na długotrwały czas leczenia.

Zawsze trudno jest prosić o wsparcie finansowe a zwłaszcza dla samego siebie , dlatego jako matka chrzestna Edytki w imieniu swoim i rodziców proszę Was o wsparcie finansowe. Potrzebujemy Waszej pomocy , aby zapewnić Edytce rehabilitacje , która postawi ją na nogi. Do tego dochodzą koszty prywatnych konsultacji medycznych i badań, także dojazdów do ośrodków oraz zakupu potrzebnych środków medycznych. Chcemy, by Edytka jak najszybciej mogła wrócić do swojego domu, do brata za którym tak bardzo tęskni.

Wszyscy możemy wspólnymi siłami przyczynić się do tego, by pomóc Edycie.

Każda darowizna będzie dla nas ogromnym wsparciem.

PAMIĘTAJCIE - DOBRO POWRACA.


Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 385

preloader

Komentarze 6

 
2500 znaków
 • PD
  Przemek D. (Boniewo)

  Droga Edytko, Twoją historię opowiedział mi dziś Pan, który robi wielką rzecz promując na rowerze Wigry2 zrzutkę dla Ciebie. Cóż....... życie czasami potrafi dać nam mocno w kość ale po każdej burzy przychodzą słoneczne dni. Życzę Ci z całego serca aby rehabilitacja przyniosła oczekiwane skutki! Cała moja rodzina trzyma za Ciebie kciuki

  90 zł
 • Daria Stachowiak

  Kochani przychodzę do Was z dalszą prośbą oraz aktualizacją tego co dzieje się u Edytki. Edyta do końca września będzie jeszcze przebywać w ośrodku rehabilitacyjnym, fundowanym przez NFZ w Górznie. Na tym jednak kończy się rehabilitacja bezpłatna. Po licznych konsultacjach i badaniach, dostaliśmy cień nadziei, by Edyta wróciła do sprawności. Ośrodek AKSON we Wrocławiu daje Edycie szanse. Niestety to prywatny ośrodek rehabilitacyjny, który oferuje Edytce trzymiesięczne turnusy ,których koszt jednego to 50 tys. Aby Edyta odzyskała sprawność konieczne jest poddanie się czterem takim turnusom. Edyta m. in. Miała by neurorehabilitacje wraz z powtarzalną przezczaszkową stymulacją magnetyczną (rTMS). Wiąże się to z ogromnymi kosztami dla rodziny, która sama nie jest w stanie pokryć. Edyta mimo wszystko jest pogodna i ma chęci do ćwiczeń. Przed nią jeszcze długa droga, dlatego prosimy o kontynuowanie wsparcia. Dziękujemy ludziom dobrego serca za dotychczasową pomoc.

 • Sarah Laux

  Miłałam sen dzisiaj zeby wpłacić właśnie na tą zrzutkę. Życzę Edytce żeby chodziła, biegała i była szczęśliwa.....

  105 zł
 • Tomasz Szcząchor

  Trzymam kciuki za Edytkę!

  40 zł
 • Patrycja Palacz

  Będzie dobrze, wierzę w to ❤