id: vsexpg

Zbieramy na specjalistyczny zegarek Embrace oraz rehabilitację Alicji ;)

Zbieramy na specjalistyczny zegarek Embrace oraz rehabilitację Alicji ;)

Nasi użytkownicy założyli 1 166 967 zrzutek i zebrali 1 214 115 351 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Szanowni Darczyńcy, zwracamy się do Was, ludzi dobrego serca, o pomoc dla naszej 7-letniej córeczki, Alicji. Zbieramy na specjalistyczny zegarek EMBRACE oraz rehabilitację. Ala choruje na Mózgowe Porażenie Dziecięce, niedowład czterokończynowy, niedosłuch obustronny, astygmatyzm i inne schorzenia towarzyszące. Alicja nie chodzi, nie mówi, nie zgłasza podstawowych potrzeb. Ponadto cierpi na padaczkę lekooporną. Napady występują kilkadziesiąt razy na dobę. Dzięki zakupowi specjalistycznego zegarka EMBRACE będziemy mogli uniknąć sytuacji zagrażających jej życiu i zdrowiu, przede wszystkim wtedy kiedy my nie jesteśmy w stanie obserwować Ali, to znaczy w nocy podczas snu oraz innych momentach jej życia codziennego. Na przykład są to chwile kiedy Ala siedzi (siada sama na chwilę),następuje napad, wtedy upada na skutek czego może uderzyć się i doznać poważnych urazów . Zegarek wraz ze specjalistyczną aplikacją będzie ostrzegał nas o zbliżającym się ataku, a ponadto rejestrował każdy atak padaczki, co pomoże w lepszym ustawieniu leków. Alicja wymaga również systematycznej rehabilitacji, sprzętu specjalistycznego oraz regularnych wizyt u wielu specjalistów. Jednak to wszystko przekracza nasze możliwości finansowe.

Dlatego też, wracamy się do Państwa, ludzi którzy nie są obojętni na ludzką krzywdę, o wsparcie i pomoc w zebraniu środków na zakup zegarka EMBRACE i rehabilitację naszej córki Alicji.

LICZYMY NA WASZĄ POMOC.

Alicja z Rodzicami

English below:

Describe your chip in as best you can. Make sure the description is reliable, accurate, but also informative and simple. It is good to be receptive and focused. In an interesting and nice way encourage to support :)We have prepared dozens of blocks with different elements to help you edit the description. Turn on the dropdown guide (the link is in the top menu) or simply drag items from the left menu to the description.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 14

AJ
agnieszka jablońska
300 zł
PI
Piórkosia
285 zł
 
Dane ukryte
20 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
70 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
20 zł
 
Dane ukryte
9 zł
 
Dane ukryte
10 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
100 zł
RD
Robert Dorosz
52 zł
 
Dane ukryte
ukryta
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!