id: vsrgct

Pomóżmy Grzegorzowi Zengocie!

Pomóżmy Grzegorzowi Zengocie!

Nasi użytkownicy założyli 1 014 801 zrzutek i zebrali 1 061 358 202 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Musimy pomóc Zengiemu!


Wierzyliśmy, że o tej porze roku puścimy w świat informację innej treści. Taką mniej więcej, że Grzegorz Zengota uporał się ze skutkami paskudnej kontuzji i szykuje się właśnie do poważnego ścigania. Niestety, aż tak różowo nie jest. Zengi potrzebuje teraz i naszej pomocy. Choć przez skromność i swoją klasę nigdy nam takiej potrzeby nie wyartykułuje.


Latem Grzegorz Zengota wierzył i wspominał, że ma cichy plan, by w październiku ponownie usiąść na motocyklu żużlowym. Liczył, że noga złamana na motocrossie podczas lutowego pobytu w Hiszpanii, będzie już na tyle sprawna, iż pozwoli na powrót do zawodowego sportu.


Wciąż trwa walka o jego powrót do najwyższej możliwej sprawności. 

Wsłuchaliśmy się uważnie w głos środowiska i uznaliśmy, że nie można dłużej udawać, iż nic się nie dzieje. Musimy wszyscy pomóc Zengiemu, który – podkreślmy – został zmuszony poświęcić ostatni rok na żmudną, trudną rehabilitację. Zengiemu, który – jak świetnie wiecie – był do tej pory dla nas wszystkich. Swoje powinności względem kibiców i całego środowiska wypełniał z najlepszą starannością i z uśmiechem na twarzy. Teraz my musimy być dla niego. Skądinąd wiemy, że jedna zbiórka, zainicjowana przez Szymona Woźniaka (klasa!) miała już miejsce wśród samych zawodników, ale to kropla w morzu potrzeb. Dlatego zakładamy zbiórkę na rzecz poszkodowanego zawodnika i prosimy Was, ludzi żużla, o wsparcie. Jednocześnie otwieramy licytację żużlowych gadżetów, a całkowity dochód z ich sprzedaży trafi na ten sam cel. Te gadżety, przekazywane m.in. przez zawodników, sukcesywnie winny trafiać na aukcję, a my będziemy o nowościach na bieżąco informować.    


Musimy, wspólnymi siłami, pomóc Zengiemu!

Zaczynamy!


Wszystkie osoby ze środowiska żużlowego chcące pomóc oraz przekazać gadżety na licytację prosimy o kontakt pod numerem 797095230 lub mailowo [email protected]


Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 191

 
Dane ukryte
200 zł
DO
Dariusz Osowiec
200 zł
SA
Kibic z Opola
200 zł
 
Dane ukryte
200 zł
PS
Patryk Sarbinowski
200 zł
MK
MaRiO
200 zł
 
Dane ukryte
200 zł
 
Dane ukryte
200 zł
DO
Dawid Ostoj
200 zł
Zobacz więcej

Komentarze 8

 
2500 znaków
 •  
  Użytkownik anonimowy

  Zdrowia Grzesiu, mam nadzieję, że do zobaczenia w sezonie 2020 :)

  3 zł
 • Tobiasz Prywatne

  Ludzie bardziej potrzebują pomocy którzy nie z własnej woli zachorowali, żużlowiec który sam wystartował w motocrossie myślę że z czarnego sportu mało nie zarabiają. Pomagajmy bo warto ale potrzebującym i naprawdę biednym. Zawodnikowi zycze szybkiego powrotu do zdrowia.

  • Klaudia Borsuk

   Żeby pieniądze zarobić w żużlu to trzeba jeździć a Grzesiek cały sezon miał wyjęty z kariery co się równa tym, że nie zarabiał. Oczywiście, jest opcja że miał jakieś oszczędności z poprzednich sezonów, ale dużo pieniędzy jest wydawanych na sprzęt. Nikt tak naprawdę nie wie jaka jest jego sytuacja materialna dlatego lepiej jest pomoc niż nic w tej sprawie nie zrobić. Poza tym nie ma czegoś takiego jak choroba z własnej woli. Jazda na crossie była formą treningu przed rozpoczynającym się sezonem. To zwykłe nieszczęście.

 • MB
  Magdalena Banasiak

  Do zobaczenia na torze Grzesiek! ????

  100 zł
 • Paulina Krzyżanowska

  Zengi dużo zdrówka i zdrowych spokojnych świąt Bożego Narodzenia i szczęśliwego Nowego roku. Powodzenia

 • PS
  Piotr Stec

  Powodzenia Zengi ????????????

  ukryta