id: vswms3

Odkłamujemy polską historię za granicą

Odkłamujemy polską historię za granicą

Nasi użytkownicy założyli 1 176 870 zrzutek i zebrali 1 228 854 671 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Obecna sytuacja polityczna jaka wytworzyła się na świecie jasno wskazuje, że media stały się jednym z głównych czynników mającym wpływ na szeroką opinię publiczną. Historia naszej Ojczyzny, która posiada nadal białe plamy jest bez przerwy wykorzystywana jako argument politycznych gier na arenie międzynarodowej. 


Czynniki decyzyjne w naszej Ojczyźnie zachowują się w sposób świadczący jakby nie rozumiały siły medialnej na wyrobienie zdania przez światową opinię publiczną. W momentach licznych sytuacji prób przerzucania odpowiedzialności za niemieckie zbrodnie wobec ludzkości na naród polski nie podejmujemy sumiennej pracy na rzecz poinformowania światowej opinii publicznej o rzeczywistym obrazie drugiej wojny światowej. Jest to jeden z licznych przykładów w których bierność może doprowadzić do obarczenia naszych przodków odpowiedzialnością za nie popełnione zbrodnie a co za tym idzie nałożenie obowiązku spłacania nierealnych odszkodowań etc.


Wychodząc naprzeciw tym zadaniom portal Magna Polonia od kilku miesięcy, pod kierownictwem Doktora Krzysztofa Żabierka prowadzi działalność polegającą na tłumaczeniu na języki obce (niemiecki, rosyjski, włoski, francuski, angielski) tekstów historycznych mogących służyć jako argumenty w licznych dyskusjach o rzeczywistym obrazie II wojny światowej i historii Polski. 


Praca jaką wykonują autorzy tekstów, tłumacze, pozyskanie zasięgów dla przekazania tych wiadomości wymagają nie tylko czasu, zaangażowania lecz również pieniędzy. Zwracamy się do Państwa o wsparcie naszych działań jednocześnie zachęcając do sprawdzenie dotychczasowych osiągnięć i udostępnienie ich wśród swoich znajomych na różnego rodzaju portalach społecznościowych.


Na co potrzebne są nam środki:

  • 8000 złotych przeznaczymy tłumaczenia tekstów i wynagrodzenia ( język angielski, francuski, włoski, niemiecki, rosyjski, a także prawdopodobnie koreański i hiszpański)
  • 8000 złotych będzie kosztowała reklama kierowana do odbiorców zagranicznych.

Ten budżet pozwoli nam optymalnie zaplanować kampanię przynajmniej na miesiąc czasu. Tam gdzie instytucje państwowe zawodzą naród musi się organizować. Kampania szczucia na Polskę i Polaków bowiem nie ustanie.


https://www.magnapolonia.org/kategoria/tlumaczenia-niemiecki/

https://www.magnapolonia.org/kategoria/tlumaczenia-wloski/

https://www.magnapolonia.org/kategoria/tlumaczenia-francuski/

https://www.magnapolonia.org/kategoria/tlumaczenia-angielski/


hb2dbfd8372c8c95.pngee2ddd83df693f01.pngid45ffbd2b13c041.png

t7832ee5a4f2527d.png

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 3

 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!