id: vt4dbv

Samochód dla batalionu w Ukrainie

Samochód dla batalionu w Ukrainie

Nasi użytkownicy założyli 1 169 798 zrzutek i zebrali 1 218 843 742 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

W tej chwili najbardziej potrzebny jest samochód terenowy typu pick up, z powodu trudno dostępnych sprawnych pojazdów na terenie Ukrainy. Wiele z nich zostało spalonych czy zniszczonych w wyniku wybuchów lub celowo uszkodzonych przez Rosjan. Mobilność jest najważniejsza, żeby móc sprawnie działać na polu bitwy, dowozić żołnierzom żywność, przewozić rannych wojskowych, transportować grupy taktyczne z bazy na front oraz niesienie pomocy cywilom. Taki samochód obecnie jest na wagę złota. Najważniejsze, żeby był sprawnie techniczny, wizualna strona pojazdu jest nieistotna.


Przez ostatni rok najlepiej sprawdził się samochód w typie Mitsubishi L200 pick up 4x4. Aby być bardziej mobilnym, żołnierze muszą bardzo szybko wskoczyć do samochodu i jak najszybciej z niego wydostać się! Do takich misji najbardziej przydatny jest pickup 4X4, który radzi sobie w trudnym terenie. Zobacz filmik w galerii zdjęć, jak odbywa się transport żołnierzy.


Pomoc zostanie przekazana batalionowi ochotniczemu pod dowództwem Sił Zbrojnych Ukrainy. Na zdjęciu widzicie ich dowódcę – pseudonim Alabama. Batalion woli pozostać anonimowy, a więc dla Alabamy to oznaka wielkiej odwagi, że zdecydował się pokazać swoją twarz. Obecnie przebywają w okopach w okolicy Bachmuta, który to w czasie inwazji Rosji na Ukrainę stał się miastem frontowym.


Liczymy, że uda się nam pomóc w jak najszybszym czasie, mimo iż kwota jest niemała. Okażmy wsparcie naszym sąsiadom w tym trudnym, piekielnym wręcz czasie – każda złotówka jest tutaj na wagę złota. Prosimy Ciebie o pomoc i wpłatę nawet 1 zł, razem możemy zdziałać cuda!


Kochani, dziękujemy wszystkim za wsparcie!

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Lokalizacja

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Jeszcze nikt nie założył skarbonki na tej zrzutce. Twoja może być pierwsza!

Wpłaty 7

 
Dane ukryte
ukryta
BZ
Bogdan Zimnowlocki
200 zł
NG
Kasia
10 zł
 
Dane ukryte
20 zł
G.
G..
20 zł

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!