Przyłbice ochronne dla strażaków, ratowników medycznych i policjantów ID: vtdded

Przyłbice ochronne dla strażaków, ratowników medycznych i policjantów ID: vtdded

1 zł z 10 000 zł

0%

1 zł

1 zł

z 10 000 zł

zakończona

zakończona

03.06.2020r

1

1

wspierających
0%
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

Nasze zdrowie i życie jest w ich rękach. Osoby które wykonują swoje obowiązki niosąc na barkach Nasze bezpieczeństwo, dodatkowo muszą chronić siebie. Bo przecież zdrowy ratownik to dobry ratownik.


Lekarze, ratownicy, pielęgniarki, strażacy i policjanci, żołnierze i wolontariusze - codziennie ratują życie innych. A sami mają rodziny, dzieci, swoje plany i marzenia. Nie pozwólmy, żeby panująca pandemia COVID-19 zagroziła życiu osób, dzięki którym wciąż możemy czuć się bezpiecznie. A ich misja dzięki temu choć trochę będzie bezpieczniejsza.


Produkuje przyłbice ochronne - podstawowe narzędzie ochronne twarzy. Koszt produkcji jednej sztuki w tej opcji to 20 zł, wszystko wykonywane ręcznie, przy pomocy plotera CNC oraz drukarki 3D. Według założenia, planuje wyprodukować 500 sztuk i przekazać je do jednostek medycznych, straży pożarnych po wcześniejszej konsultacji z przełożonymi tychże organizacji, w celu zasięgnięcia opinii, gdzie przyłbice będą najpotrzebniejsze.

Przyłbica składa się z 4 elementów tworzących wygodne i bezpieczne narzędzie ochronne. Dzięki oddzieleniu opaski od szybki przyłbicy, zachowany jest większy dystans do twarzy co zwiększa komfort i poczucie bezpieczeństwa. Dodatkowo przyłbica jest podnoszona, dzięki czemu w łatwy i szybki sposób można unieść szybkę ochronną w celu napicia się kawy lub wyczyszczenia nosa, bez potrzeby ściągania całej przyłbicy.

Wykonana z materiału PET-G – stosowanego w produkcji butelek w branży spożywczej. Materiały są bezpieczne dla organizmu człowieka, odporne na środki chemiczne, wytrzymują temperaturę 70oC.

Materiały te charakteryzują się dużą plastycznością dzięki czemu stosowanie ich jako opaska przyłbicy jest wygodne i bezpieczne.

Opaska opierająca się na czole posiada piankę ochronną zwiększająca wygodę i komfort użytkowania. Pianka jest bezpieczna dla skóry, posiada atest PZH.

Szybka ochronna wykonana z folii APET sztywnej o grubości 0.5 mm, bezbarwnej, charakteryzującej się wysoką transparentnością. Materiał APET wykorzystywany jest głównie w produkcji tacek do żywności. Jest bezpieczny, dostosowany do kontaktu z żywnością, odporny na środki chemiczne oraz środki dezynfekujące.

Gumka o szerokości 15 mm z otworami regulującymi naciąg, dostosowane do każdej średnicy głowy. Bezpieczna w użytkowaniu, nie powoduje reakcji alergicznych ze skórą.


Całą produkcję udokumentuje oraz przedstawię raporty dostaw z konkretnych jednostek. Każda przyłbica - za Wasze pieniądze zostanie rozliczona.

Wpłacający1

JG
Jakub G
1 zł

Komentarze1

 
2500 znaków
  • Jakub G

    Wspieram was w walce przeciwko #CPPVirus. Super, że produkujemy własne przyłbice, a nie kupujemy z miasta #WuhanVirus Popieram i #NieKupujeChinskiego

Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

558 138 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?