Wybierz ile chcesz wpłacić

 • POCZTÓWKA z Pakistanu

  Imiennie adresowana pocztówka z Pakistanu z podpisami uczestników wyprawy!

  rozwiń
 • GADŻETY fundacyjne - przypinka i naszywka z logo FK

  Kultowe już gadżety Fundacji Kukuczki, czyli przypinka i naszywka z logo Fundacji. Dodatkowo - imienna pocztówka z Pakistanu.

  rozwiń
  GADŻETY fundacyjne - przypinka i naszywka z logo FK
 • TRÓJDZIELNY KALENDARZ z górskimi pejzażami + gadżety FK

  Trójdzielny kalendarz ścienny z przepięknymi fotografiami o tematyce górskiej. A do tego kultowe gadżety Fundacji Kukuczki, czyli przypinka i naszywka z logo Fundacji oraz imienna pocztówka z Pakistanu.


  rozwiń
  TRÓJDZIELNY KALENDARZ z górskimi pejzażami + gadżety FK
 • KOSZULKA FUNDACYJNA z logo wyprawy + gadżety FK

  Legendarna koszulka* fundacyjna z logo wyprawy /kolor wybierany losowo lub w miarę dostępności rozmiarów, *koszulka techniczna marki Roly/, a w pakiecie trójdzielny kalendarz ścienny z przepięknymi fotografiami o tematyce górskiej. Do tego kultowe gadżety Fundacji Kukuczki, czyli przypinka i naszywka z logo Fundacji Kukuczki oraz imienna pocztówka z Pakistanu.

  rozwiń
  KOSZULKA FUNDACYJNA z logo wyprawy + gadżety FK
 • KALENDARZ FK 2020 + gadżety FK

  Przepiękny i funkcjonalny kalendarz Fundacji Kukuczki na 2020 rok! Do tego cały pakiet dodatkowych nagród: koszulka fundacyjna z logo wyprawy, przypinka i naszywka FK oraz imienna pocztówka z Pakistanu.

  rozwiń
  KALENDARZ FK 2020 + gadżety FK
 • "Anatomia góry" i "Rozmowa z górą" z autografami Rafała Froni + gadżety FK

  Ujmujące formą i treścią dzienniki Rafała Froni z Narodowej Zimowej Wyprawy na K2 oraz historie wprost z mroźnego namiotu pod Manaslu, czyli "Anatomia góry" i "Rozmowa z górą" z autografami autora + kalendarz Fundacji Kukuczki na 2020 rok! Do tego cały pakiet dodatkowych nagród: koszulka fundacyjna z logo wyprawy, przypinka i naszywka FK oraz imienna pocztówka z Pakistanu.

  rozwiń
  "Anatomia góry" i "Rozmowa z górą" z autografami Rafała Froni + gadżety FK
 • Brak
Zobacz inne nagrody Pokaż mniej nagrod

Koszt obsługi transakcji

Zrzutki organizowane są za darmo - nie pobieramy żadnych opłat od organizatorów zrzutek ani wpłacających. Pomóż nam pokryć m. in. prowizję operatora płatności, by zawsze tak było!

%

Podsumowanie

Wiadomość do organizatora (opcjonalnie)
Nagroda
-
Suma kosztów
Organizator otrzyma
70 zł
Koszt obsługi transakcji
0 zł

Łączna wpłata
-
Wsparcie cykliczne
Co miesiąc

Zlecenie realizacji płatności: Zlecenie wykonuje PayU SA; czytaj więcej Dane odbiorcy, tytuł oraz kwota płatności dostarczane są PayU SA przez odbiorcę; Zlecenie jest przekazywane do realizacji po otrzymaniu przez PayU SA Państwa wpłaty. Płatność udostępniana jest odbiorcy w ciągu 1 godziny, nie później niż do końca następnego dnia roboczego; PayU SA nie pobiera opłaty od wpłacających.
Płacąc akceptujesz Zasady płatności PayU .

Administratorem Twoich danych osobowych jest PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-166), przy ul. Grunwaldzkiej 182. czytaj więcej Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji transakcji płatniczej, powiadamiania Cię o statusie realizacji Twojej płatności, rozpatrywania reklamacji, a także w celu wypełnienia obowiązków prawnych ciążących na PayU.
Odbiorcami Twoich danych osobowych mogą być podmioty współpracujące z PayU w procesie realizacji płatności. W zależności od wybranej przez Ciebie metody płatności mogą to być: banki, instytucje płatnicze, instytucje pożyczkowe, organizacje kart płatniczych, schematy płatnicze), ponadto podmioty wspierające działalność PayU tj. dostawcy infrastruktury IT, dostawcy narzędzi do analizy ryzyka płatności a także podmiotom uprawnionym do ich otrzymania na mocy obowiązujących przepisów prawa, w tym właściwym organom wymiaru sprawiedliwości. Twoje dane mogą zostać udostępnione akceptantom celem poinformowania ich o statusie realizacji płatności. Przysługuje Tobie prawo dostępu do danych, a także do ich sprostowania, ograniczenia ich przetwarzania, zgłoszenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowania oraz do przenoszenia i usunięcia danych. Podanie danych jest dobrowolne jednak niezbędne do realizacji płatności, a brak podania danych może skutkować odrzuceniem płatności. Więcej informacji o zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych przez PayU znajdziesz w Polityce Prywatności .

Zrzutka.pl sp. z o.o. przetwarza dane osobowe w celu czytaj więcej .in. marketingu własnych produktów i usług oraz w celu zapewnienia osobom wspierającym i organizującym zrzutki bezpiecznego korzystania ze strony zrzutka.pl oraz zapobiegania oszustwom. Dokładniejsze informacje o kategoriach, celach i sposobach przetwarzania danych osobowych przez zrzutka.pl sp. z o.o. przysługujących Ci prawach oraz ich realizacji, możesz znaleźć tutaj: kliknij

exclamation-triangle Created with Sketch.
Ze względu na dyrektywę PSD2 w następnym kroku prawdopodobnie będzie konieczne dodatkowe uwierzytelnienie na stronie banku. W przypadku problemów - wybierz inną metodę płatności lub dowiedz się więcej - tutaj.