id: vtv6rd

Plac zabaw dla dzieci

Plac zabaw dla dzieci

441 zł 
z 50 000
0%
zakończona
31.08.2021r
11
wspierających
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 936 125 zrzutek i zebrali 926 268 878 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

„Trzy rzeczy pozostały z raju: gwiazdy, kwiaty i oczy dziecka” Dante Alighieri

A najpiękniejsze oczy to te, w których widać szczęście i my to szczęście marzymy zobaczyć. 

Szanowni Państwo, jesteśmy rodzicami uczniów klasy I c Szkoły Podstawowej nr 26 mieszczącej się w Bytomiu-Miechowicach przy ul. Nickla 19 w woj. śląskim. Na czele klasy stoi wyjątkowa mgr Kamila Pogonowicz – uwielbiana przez dzieci, pełna ciekawych pomysłów, osoba o wielkim sercu.

Jednym z takich pomysłów mgr Pogonowicz, który postanowiliśmy zrealizować jest stworzenie bezpiecznego miejsca spożytkowania energii. O czym mowa? Otóż o placu zabaw w Naszej Szkole. W związku z tym, postanowiliśmy zorganizować zrzutkę. Mamy okazję by pokazać, że nie czekamy na to, co Szkoła może zrobić dla Nas, ale możemy też MY zrobić coś dla Szkoły. Wymarzony plac, w stronę którego tak tęsknie spoglądają nasze dzieci na innych boiskach szkolnych, byłby nie tylko dla dzieci uczących się obecnie, ale także dla tych, które swą jakże ciekawą, a nieraz bardzo zawiłą przygodę z nauką dopiero rozpoczną.

Mamy świadomość, że kwota do małych nie należy. Im więcej uzbieramy pieniędzy tym bardziej urozmaicony plac zabaw wybudujemy. Niestety nie są to tanie inwestycje, gdyż cała procedura musi posiadać odpowiedni certyfikat, począwszy od projektu architektonicznego, który zapewni prawidłowe zagospodarowanie terenu skończywszy na wyposażeniu w urządzenia oraz montaż. Nasz cel to piękny, bezpieczny i trwały plac zabaw, czyli: konstrukcja ze zjeżdżalniami i wiele innych atrakcji dla naszych milusińskich .Będziemy wdzięczni za każdą, nawet najmniejszą wpłatę i udostępnianie. 

W ramach podziękowania za wsparcie wyprodukujemy i zamontujemy na placu tablicę z listą darczyńców, wspierających inicjatywę kwotą powyżej 500 zł. Jeśli nie możesz wesprzeć akcji, poinformuj swoją rodzinę i znajomych! Większość osób dowiaduje się o akcji z polecenia znajomych. Nie pozostawaj bierny. Im szybciej zgromadzimy niezbędne środki, tym szybciej damy radość dzieciom.

Cała zebrana kwota w ramach niniejszej zrzutki zostanie przekazana Szkolnej Radzie Rodziców Szkoły Podstawowej nr 26 w Bytomiu-Miechowicach.

Z całych naszych serc bardzo Państwu dziękujemy.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 11

MS
Michał Siewiera
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
50 zł
S-
Sylwia
50 zł
EL
Ela
50 zł
AM
Anka Musialik
50 zł
 
Dane ukryte
10 zł
 
Dane ukryte
10 zł
 
Dane ukryte
10 zł
 
Dane ukryte
10 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!