id: vtvekc

Promocja - Echokosmos

Promocja - Echokosmos

Nasi użytkownicy założyli 1 152 374 zrzutki i zebrali 1 197 756 891 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

q8cb8076d626a5d2.png

Idea Echokosmosu

Na płycie nalazły się zarówno utwory doskonale znane koncertowej publiczności, jak i zupełne nowości. Podstawowym założeniem jest jednak to, aby album tworzył spójną całość, zarówno pod względem muzycznym, jak i wizualnym. Echokosmos jest przede wszystkim opowieścią o relacjach, które tworzymy i psujemy, o braku umiejętności komunikowania się ze sobą nawzajem i wszystkim, co nas otacza, ale też o tym, że jeszcze możemy wszystko naprawić, połączyć okruchy ważnych momentów i jak w kintsugi stworzyć, coś pięknego i wyjątkowego.

Każda płyta jest malutkim dziełem sztuki, dlatego też część opakowania jest wykonywana przez nas ręcznie, aby każdy egzemplarz był unikatowy i niepowtarzalny.


Part Of The Kitchen

Zespół Part Of The Kitchen powstał w marcu 2016 roku w kuchni jednej z poznańskich kamienic - gdzieś między lampką wina a kolejną dokładką makaronu. W ciągu kolejnego roku wypełnionymi spotkaniami band stał się integralną częścią kuchni na trzecim piętrze, w której powstawały pierwsze kompozycje. W marcu 2017 roku wydana została epka Below The Line, zawierająca 5 autorskich utworów.

W ciągu swojej działalności zespół zagrał kilkadziesiąt koncertów - między innymi w CK Zamek w Poznaniu czy kultowym klubie Blue Note. Skład regularnie grywa na festiwalach - na swoim koncie ma koncerty w ramach: Festiwalu Spring Break, Songwriter, Pamiętajmy o Osieckiej czy Powidz Jam Festiwal.

W 2019 roku zespół został laureatem Lublińskich Wschodów, gdzie otrzymał wyróżnienie. Zdobył również główną nagrodę w ramach Kujawsko-Pomorskiego przeglądu Kapel we Włocławku. Twórczość zespołu gościła na antenie radiowej Czwórki, Radia Poznań, Antyradia, Radia Orbi czy radia Afera.Znajdź nas:

Facebook

Instagram

YouTube

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Oferty/licytacje 17

Kupuj, Wspieraj.

Kupuj, Wspieraj. Czytaj więcej

Nieaktywne
Inne
Parciany kubeczek
Limitowana kolekcja parcianych kubeczków wykonana przez Brzyski Studio. Idealne na prezent. Na terenie Poznania dostarczymy kubeczki jeszcze przed świ...
75 zł

Kupione 5 z 5

Zakończona
Inne
Koszulka z logo Part Of The Kitchen
Koszulka z ręcznie nałożonym metodą sitodruku przez całą kuchenną ekipę logiem. Tiszert męski czarny w rozmiarze M/L, damski biały w rozmiarze S/M.
75 zł

Kupione 5 z 6

Zakończona
Inne
Parciany worek
Tak naprawdę to worek z eco bawełny z logiem nałożonym metodą sitorduku, doskonały na wszystkie Wasze Słabości -.- i inne drobiazgi.
85 zł

Kupione 5 z 5

Zakończona

Wpłaty 143

preloader

Komentarze 18

 
2500 znaków