id: vueuh4
Zamiast goździka dla Słowika part 3
Zamiast goździka dla Słowika part 3
Opis zrzutki
To nowa, świecka tradycja ;) Idąc za sukcesem zbiórki urodzinowej sprzed roku, proszę pięknie każdego z moich cudnych przyjaciół i znajomych, którzy chcą sprawić mi radość, o zamianę rzeczonego goździka na wpłatę symbolicznego 3,5 (czy pisiąt). Jakąkolwiek kwotę uda się zebrać, przeznaczę na zakup żywności dla podopiecznych Schroniska dla Bezdomnych im. Św. Brata Alberta w Lublinie, gdzie jestem wolontariuszem. Dziękuję :)
Dbamy o bezpieczeństwo. W razie wątpliwości zgłoś tę zrzutkę przez
formularz.
Łubudubu! Łubudubu! Niech żyje nam! Prezes naszego klubu! :D