id: vun6xd

ARMY dają dzieciom siłę

ARMY dają dzieciom siłę

Nasi użytkownicy założyli 1 015 090 zrzutek i zebrali 1 061 858 110 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Drogie ARMY, jak wiecie, rocznice czy urodziny chłopaków w naszym fandomie często wiążą się z różnymi akcjami charytatywnymi, przez które pokazujemy, że rozumiemy i podzielamy wartości promowane przez Tannies: dbanie o psychiczny dobrostan siebie i innych, wzajemne wsparcie i tolerancję. 

Z okazji 10-lecia debiutu pomyślałyśmy, że nasza grupa również mogłaby do tego dołożyć swoją cegiełkę, dlatego organizujemy wspólną grupową zrzutkę charytatywną. Wszelkie środki na nią wpłacone zostaną przeznaczone na Fundację Dajemy Dzieciom Siłę. Jeśli jej nie znacie, tak opisują swoje działania:


Od ponad 30 lat chronimy dzieci przed przemocą i wykorzystaniem seksualnym. Zapewniamy dzieciom i ich opiekunom wsparcie, profesjonalną pomoc psychologiczną i prawną. Uczymy dorosłych, jak mądrze i skutecznie reagować na przemoc wobec dzieci oraz co robić, gdy podejrzewają, że dziecko jest krzywdzone. Wspieramy i angażujemy rodziców by wychowywali dzieci z miłością i szacunkiem. Wpływamy na polskie prawo, by jak najlepiej chroniło interes dziecka. Każde dziecko zasługuje na dzieciństwo wolne od przemocy!


Fundacja prowadzi wiele kampanii pomocowych oraz akcji edukacyjnych, mających na celu ochronę dzieci i zapewnienie im jak najlepszych warunków do życia. Prowadzą również niezwykle ważny telefon zaufania (116 111), działający 24/7, gdzie każdy młody człowiek może poszukać pomocy w trudnych sytuacjach, doświadczając dyskryminacji czy przemocy.


Pokażmy naszą fioletową siłę, wpłacając w imieniu BTS ARMY środki na fundację!


Przy tej okazji mamy też dla Was małą niespodziankę – spośród wpłacających, kótrzy pozostawią swoje dane, wylosujemy trzy osoby, które otrzymają upominki-niespodzianki związane z Tannies!


Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 116

 
Dane ukryte
ukryta
NK
Natalia Kubiak
MK
Martyna Kruszka
50 zł
 
Dane ukryte
ukryta
TS
Justyna
20 zł
AJ
Malutka Jiminiutka
45 zł
 
Dane ukryte
20 zł
AK
Agata Kluczyńska
20 zł
 
Dane ukryte
10 zł
 
Dane ukryte
60 zł
Zobacz więcej

Komentarze 15

 
2500 znaków