id: vv33e6

Pomóż wyposażyć nowy Kościół w Bydgoszczy

Pomóż wyposażyć nowy Kościół w Bydgoszczy

Nasi użytkownicy założyli 1 146 323 zrzutki i zebrali 1 194 146 211 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Jesteśmy niezwykle wdzięczni za to, że w ciągu 8 dni udało się osiągnąć cel 18 500 zł!!! To niesamowite uczucie, oglądać, jak pasek postępu, coraz bardziej nabierał koloru. Dziękujemy każdemu z ofiarodawców, ale nade wszystko dziękujemy wszechmocnemu Bogu za Jego łaskę, która wyraziła się w ochotnych sercach wielu z was. Nasza zbiórka wciąż jeszcze trwa. Jeśli chciał(a)byś się do niej dorzucić, to za dodatkowe środki planujemy zakupić takie rzeczy jak rollup pozwalający na większą widoczność z ulicy, ulotki informujące i zaproszenia na nasze nabożeństwa oraz chcemy poprowadzić profesjonalniej naszą stronę internetową i socialmedia aby skuteczniej dotrzeć do ludzi w internecie.


-------

Jesteśmy Wspólnotą Kościoła Chrześcijan Baptystów w Bydgoszczy, która po kilu latach rodzącej się działalności, zaczyna stawiać swoje pierwsze kroki. Jako Kościół jesteśmy gotowi do rozwinięcia skrzydeł i przygotowujemy się do usamodzielnienia. Więcej informacji o nas znajdziesz poniżej. Znaczną część naszego budżetu przeznaczamy na całodniowy wynajem trzech pomieszczeń w każdą niedzielę – dużą salę na nabożeństwa po polsku i ukraińsku oraz dwie mniejsze sale na zajęcia dla dzieci.

W myśl partnerstwa w służbie dla Boga zawartej w Liście do Filipian 1,3-5, chcemy poprosić Cię, abyś rozważył/a zostanie naszym partnerem i pomógł nam zakupić wyposażenie, które umożliwi nam sprawniejsze funkcjonowanie. Dzięki nim będziemy mogli lepiej organizować nasze nabożeństwa oraz prowadzić działania ewangelizacyjne w mieście i w internecie.


Chcemy zebrać środki, dzięki którym zakupimy:


  1. Sprzęt multimedialny pozwalający na nagrywanie i transmisję nabożeństw – ok. 10000 zł
  2. Zestaw nagłośnieniowy – ok. 5000 zł
  3. Mównicę – ok. 1200 zł
  4. Materiały na szkółkę niedzielną – ok. 1000 zł
  5. Dwie tace i kubeczki do Wieczerzy Pańskiej – ok. 600 zł
  6. Warnik i czajnik na wodę – ok. 300 zł
  7. Pulpity dla muzyków – ok. 200 zł
  8. Worki na kolektę – ok. 200 zł
  9. Dystrybutor wody – ok. 200 zł


Zachęcamy cię do śledzenia naszego funkcjonowania na stronie internetowej i facebooku. Jeśli uda nam się osiągąć cel zbiórki to właśnie tam będziesz mógł zobaczyć jego realizację!


fb: https://www.facebook.com/baptysciwbydgoszczy

www: http://bydgoszcz.baptysci.pl/


wc37c361a4b9f1d1.jpeg

O nas: Jesteśmy wspólnotą Kościoła Chrześcijan Baptystów w RP, która od kilku lat prowadzi swoje działania w Bydgoszczy. Pragniemy tworzyć chrześcijańską wspólnotę opartą o nowotestamentowe zasady funkcjonowania. Wierzymy, że nadrzędnym celem człowieka jest uwielbienie Boga i radowanie się Nim na wieki. Czytamy Pismo Święte wierząc, że jest Bożym Słowem, a dzięki Jego łasce, przez wiarę w Jezusa Chrystusa doświadczyliśmy przemiany w naszym życiu i chcemy je prowadzić tak, by podobać się naszemu Panu i Zbawicielowi. Pragniemy, aby jak najwięcej ludzi mieszkających w Bydgoszczy i okolicy mogło doświadczyć radości jaka płynie z życia zakorzenionego w przesłaniu Ewangelii. Prosimy pamiętaj o nas regularnie w swojej modlitwie, to właśnie jej najbardziej potrzebujemy!


Jeśli chcesz nas wesprzeć w inny sposób możesz to uczynić poprzez przelew bankowy:

Dane: Kościół Chrześcijan Baptystów w Toruniu – placówka w Bydgoszczy. 

ING Bank Śląski 54 1050 1979 1000 0024 5630 5792


Dzięki!

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Lokalizacja

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 44

 
Dane ukryte
253 zł
MK
Marek Kamiński
100 zł
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
250 zł
 
Dane ukryte
ukryta
AS
Agnieszka Skrzypczak
200 zł
ZM
Kasia & Zbyszek Masewicz
250 zł
KR
Krzysztof
300 zł
 
Dane ukryte
2 000 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!