Zakup pralek i suszarek dla ratowników medycznych w powiecie piaseczyńskim ID: vvc7r4

Zakup pralek i suszarek dla ratowników medycznych w powiecie piaseczyńskim ID: vvc7r4

9 463 zł z 25 000 zł

37%

9 463 zł

9 463 zł

z 25 000 zł

zakończona

zakończona

23.04.2020r

125

125

wspierających
37%
Wpłać na zrzutkę

Aktualności 2

 • Witam wszystkich dotychczasowych i przyszłych darczyńców Naszej Zrzutki.

  Chciałbym serdecznie podziękować wszystkim, którzy wspierają nas w walce z epidemią Covid19 i poinformować o nieoczekiwanym obrocie spraw.

  Ku naszemu zaskoczeniu równolegle do zbiórki pieniędzy na pralki i suszarki znaleźli się sponsorzy i osoby prywatne, które dostarczyły nam te produkty do stacji RM ( miejsc wyczekiwania)

  W tym miejscu chciałbym podziękować darczyńcom


  Firmie Beko S.A. za trzy komplety

  Firmie Samsung


  Pozostał nam do zakupu jeden komplet.

  -

  W związku z tym, że nasze potrzeby w zakresie pralek i suszarek zostały zaspokojone stwierdziliśmy zgodnie z naszymi ratownikami, że po okresie epidemii może nie być czego prać w pralkach bo przy tak dużej eksploatacji odzieży / mundurów, zostaniemy ze spranym materiałem i dziurami.

  W tym miejscu chciałbym przekazać Państwu, że przekwalifikowaliśmy cel zbiórki na równie dla nas istotny tzn. zakup kompletu odzieży ratowniczej dla każdego ratownika medycznego pracującego w powiecie Piaseczyńskim.

  Na ww. odzież składać się powinny:

  - spodnie

  - polar

  - koszula

  - kamizelka taktyczna

  - emblematy funkcyjne

  - herb powiatu – naszywka

  Ilość kompletów; 50

  Szacunkowy koszt kompletu 500 zł brutto

  Zakup odzieży ratowniczej chcielibyśmy zorganizować na zasadach konkursu ofert, aby otrzymać możliwie najwyższą jakość towaru w przystępnej cenie.

  W związku z tym, że nie pracujemy na etatach, nie przysługuje nam odzież od pracodawcy a koszty ponosimy z własnej kieszeni.

  Państwa pomoc finansowa pozwoliła by nam spełnić marzenie o jednolitym i spójnym umundurowaniu, na którym godnie prezentowalibyśmy herb powiatu piaseczyńskiego, w którym ratujemy mieszkańców.

  Wiemy, że nie będziemy długo czekać na Państwa odzew.

  Z góry dziękujemy za ofiarowaną pomoc.

  Pozdrawiają ratownicy medyczni z Piaseczna, Tarczyna, Mrokowa, Konstancina Jeziorna, Góry Kalwarii!

  Czytaj więcej
 • Witam Państwa serdecznie. W dniu wczorajszym otrzymaliśmy 1 komplet ( pralkę i suszarkę) od firmy Samsung. Bardzo dziekujemy za dar. Dziekuje za otrzymane wpłaty. Zostały nam jeszcze 4 oddziały.
  Czytaj więcej

Opis zrzutki

Szanowni Państwo

W obecnej trudnej sytuacji walki z wirusem SARS CoV2 zwracam się do was w imieniu ratowników medycznych niosących wam pomoc w Zespołach Ratownictwa Medycznego na terenie powiatu piaseczyńskiego. 

Chłopaki na co dzień zmagają się z trudami swojej pracy a w obecnej ciężkiej sytuacji narażają swoje zdrowie oraz zdrowie swoich rodzin by nieść pomoc innym. 

Mają jednak problem, który może udałoby się rozwiązać dzięki pomocy chętnych darczyńców. Wcześniej w trybie normalnej pracy swoje stroje służbowe przynosili do domu i prali w pralce do domowego użytku, plamy z krwi, wymiociny pacjentów itp. W obecnej sytuacji przynoszenie stroju po kontakcie z koronawirusem do domu nie jest zbyt rozsądne, dlatego chłopaki chcieliby zainstalować na bazie pralko-suszarkę do takich celów. 

Koszt zakupu jednego zestawu dobrej jakości tak by chłopakom posłużył wiele lat wynosi około 5 000 zł. Obecnie na terenie powiatu piaseczyńskiego mamy 6 zespołów rozmieszczonych w 5 oddziałach, stąd potrzeby są spore. Chcemy zakupić pięć takich kompletów i przekazać je oddziałom w Piasecznie, Konstancinie Jeziornej, Górze Kalwarii, Tarczynie oraz Mrokowie. 

Mail kontaktowy: [email protected]

Wpłacający125

OD
1 000 zł
BF
Bohdan Firek
500 zł
A
Aga
500 zł
PS
Piotr Siekanski
500 zł
 
Dane ukryte
200 zł
 
Dane ukryte
200 zł
A
Aga
200 zł
HM
hanna medynska
200 zł
 
Dane ukryte
200 zł
 
Dane ukryte
200 zł
Zobacz więcej

Komentarze10

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

521 800 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?