id: vvfeum
Jestesmy głodni :(
Jestesmy głodni :(
Opis zrzutki
Witajcie, mimo bazarkow itp nie udało mi sie uzbierac wiele :( Dziś kociaki dostaly ostatnie puchy na kolację..
Nie mamy zwirku nawet grama :(
Wszystko strasznie podrożało a do konca miesiaca jeszcze troche...
Proszę z kociakami o wsparcie
Dbamy o bezpieczeństwo. W razie wątpliwości zgłoś tę zrzutkę przez
formularz.