Pogorzelcy apelują o pomoc. W Nowy Rok stracili dach nad głową. Sześcioosobowa rodzina z Dąbrowy (Gmina Damasławek) cudem uniknęła tragedii. Niestety dom spłonął. ID: vvns4y

Pogorzelcy apelują o pomoc. W Nowy Rok stracili dach nad głową. Sześcioosobowa rodzina z Dąbrowy (Gmina Damasławek) cudem uniknęła tragedii. Niestety dom spłonął. ID: vvns4y

17 634 zł z 150 000 zł

11%

17 634 zł

17 634 zł

z 150 000 zł

zakończona

zakończona

09.04.2020r

206

206

wspierających
11%
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

APEL Rodziny:

„Wczoraj 1 01 2020 spłonął mój rodzinny dom. Straty ogromne bo trzeba odbudować wszystko zalane. Mój tata który mieszkał od urodzenia w tym domu i przekazał go mnie chciał dożyć w tym swoim domku, teraz jest bardzo chory i nie wiadomo ile zostało mu czasu. Bo starych drzew się nie przesadza jak to mówił zawsze. Nie mogę mu tego obiecać bo nie damy rady sami naprawić tych strat. Dlatego bardzo was proszę o każdą pomoc wspólnymi siłami może zdążymy i tato wróci do swojego domku. BŁAGAM POMÓŻCIE”

Wpłacający206

ER
Edmund Robek
1 000 zł
WS
Wojciech Sz.
500 zł
ES
Edyta Sanigórska
500 zł
KF
Karina Furmanek
500 zł
JM
Jan Mosio
500 zł
 
Dane ukryte
500 zł
BS
Bartek Sokołowski
400 zł
BJ
Błażej Jadach
300 zł
R
robert9303
300 zł
MM
Monika Morawska
300 zł
Zobacz więcej

Komentarze6

 
2500 znaków
 • MP
  Magdalena Paciorek

  Też miałam pożar w domu. Środek nocy, 3 wozy straży. Mogłam nie przeżyć. Trzymam za Was kciuki! Wiem jak dziś jest ciężko. Nie jesteście sami!

  18 zł
 • ddd aaa

  Dlaczego nie ma zdjęć z wnętrza domu? Aż 150k kosztuje naprawa dachu? Dlaczego ta rodzina nie miała takiego wyposażenia domu jak czujnik dymu? Takie coś można kupić za 70zł. A co z ubezpieczeniem? Jak dla mnie to kolejni wyłudzacze a wy jesteście naiwni, że im wpłacacie.

  • Artur Dziarmaga

   Jak się gasi, to wszystko jest zalewane wodą z góry. Domyśl się zatem jakie są w środku straty. Inną kwestią jest ubezpieczenie.

  • Karolina Okrent

   Nie wiem dlaczego w was tyle jadu. Ludzie stracili dorobek całego życia, dom nadaje się do rozbiórki a nie tylko naprawa dachu. Sprawa nagłośniona w telewizji więc to nie jest żadna ściema. Znam rodzinę i każda złotówka teraz jest bardzo ważna.

  • Piotr Kostecki

   Ja rok temu również przeżyłem pożar komina i gdyby dmuchawa przy piecu była włączona dłużej mogłoby to tak samo wyglądać komin systemowy z wkładem ceramicznym w dwóch miejscach na poddaszu pękł i podniósł sie z 3-4 centymetry wystarczyło dłuższe działanie dmuchawy i komin by rozsadziło i cały ogień na poddasze. To nie jest żadne wyłudzanie pieniędzy tylko pomoc poszkodowanym.

 • Aleksandra Jóźwik

  Ogromna tragedia, współczuję i życzę oby jak najszybciej udało zebrać pieniążki. Jeśli ktoś miałby ochotę wspomóc lub przesłać dalej moja zbiórkę to serdecznie zapraszam zrzutka.pl /wzvvyw - ktoś wyrzucił kotka z samochodu jest aktualnie pod moją opieka, ale potrzebne są środki na dalsze leczenie i zrzutka.pl /vjj5hb - moje Marzenie które obecnie jest poza moimi możliwościami studia psychologii zaocznie. Pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkiego dobrego!

Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

521 043 zrzutki


A ty na co dziś zbierasz?