id: vvzft2

Wyrusz na Biegun Południowy razem z Mateuszem Waligórą!

Wyrusz na Biegun Południowy razem z Mateuszem Waligórą!

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
57 439 zł 
z 120 000 zł
47%
170 dni do końca
485 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Aktualności8

 • Od dziś przemierzam WSZYSTKIE szlaki w Tatrach Polskich w ramach Tatrzańskich Opowieści. Na codzienną relację zapraszam na tutaj.

  A jeśli macie ochotę na pocztówkę z Tatr to wybierzcie pakiet z kozicą :-)

  image

  Czytaj więcej
 • ue8a0d5250dbe013.jpeg

  Wróciłem! Wraz z Łukaszem Superganem w ciągu 35 dni przeszliśmy na nartach 622 kilometry przez Grenlandię. O wyprawie opowiadamy w Dzień Dobry TVN: https://dziendobry.tvn.pl/podroze/swiat/mateusz-waligora-i-lukasz-supergan-przeszli-przez-cala-grenlandie-5755060

  Czytaj więcej
 • o2a163593cdb9e4d.png

  W 1937 roku wyruszyła na Grenlandię pierwsza w historii Polski wyprawa arktyczna. Zespołowi naukowców, badaczy i dokumentalistów przewodził późniejszy profesor Uniwersytetu Wrocławskiego – Aleksander Kosiba. Wyprawa nosiła nazwę ‘POLISH GREENLAND EXPEDITION 1937’.


  28 kwietnia, dokładnie 85 lat później na Grenlandię ponownie wyruszy wyprawa zarejestrowana pod oficjalną nazwą ‘POLISH GREENLAND EXPEDITION A-22-750’. Skład wyprawy stanowią zaledwie dwie osoby: Łukasz Supergan i ja – Mateusz Waligóra, a tytuł wyprawy to nasz mały hołd, którym chcielibyśmy upamiętnić polskich pionierów wypraw polarnych.

  Celem zaplanowanej na około 35 dni wyprawy jest przejście na nartach Grenlandii - największej wyspy świata, z zachodu na wschód.


  W trakcie marszu będziemy całkowicie samowystarczalni – całe zaopatrzenie pociągniemy na saniach potocznie zwanych pulkami, których waga przekraczać będzie 60 kilogramów na osobę.

  Każdego dnia możecie liczyć na krótką relację z naszych postępów, która powstanie za sprawą niezastąpionego Dominik Szczepański. Dodatkowo raz dziennie zaprosimy przed ekrany wasze dzieciaki na krótką ciekawostkę związaną z Arktyką, którą opowie nasz ulubieniec – polarny niedźwiedź Nanuk (dobrze mu z oczy patrzy c’nie?)

  Dla Łukasza wyprawa przez Grenlandię będzie kolejnym krokiem w zdobywaniu polarnych doświadczeń, dla mnie będzie to ostatni test przed zaplanowaną na koniec roku samotną wyprawą na biegun południowy.


  Honorowy patronat nad wyprawą sprawują: Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz Polski Komitet Olimpijski

  Sponsorami wyprawy są marki, których jestem dumnym ambasadorem:

  Producent zegarków Aztorin

  Producent butelek termicznych i filtrujących wodę Dafi

  oraz Wydawnictwo Otwarte – tak będzie książka!


  Partnerami wyprawy są:

  Iridium

  Polartec

  The North Face

  Lyofood

  Herbapol

  PAJAK

  AMC Petzl Polska

  DJI Polska


  Kompleksowy monitoring mediów zapewnia Instytut Monitorowania Mediów


  O postępach wyprawy usłyszycie w relacjach publikowanych przez Gazeta.pl, RMF FM , RMF24.pl, DDTVN oraz National Geographic Magazine Poland.


  Czytaj więcej
 • Wyprawa na Grenlandię i biegun południowy została objęta honorowym patronatem Ministerstwa Sportu i Turystyki!


  teb908797c0dee68.png

  Czytaj więcej
 • Razem z Pawłem Drozdem rozmawiamy w podcaście 'Brzmienie Świata z Lotu Drozda'

  Zapraszamy do odsłuchu:


  Czytaj więcej
 • Zapraszam do wysłuchania drugiego fragmentu książki Piąta Strona Świata. Czyta Filip Kosior!  Czytaj więcej
 • Razem z Filipem Kosiorem zapraszamy do odsłuchania fragmentu książki Piąta Strona Świata.  Czytaj więcej
 • gf485114d16a4126.jpeg

  Wyprawowe naszywki są już gotowe! Wykonane w technice żakardowej - wyglądają przepięknie i doskonale prezentują się w użyciu.


  Serdeczności!


  Mateusz Waligóra
  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki
Ponad sto lat temu w jednej z angielskich gazet ukazało się legendarne już ogłoszenie irlandzkiego polarnika Ernesta Shackletona:


scd3761a4ce8d5e4.jpeg


Dziś to ja: Mateusz Waligóra chciałbym zaprosić was wszystkich do wędrówki w stronę Bieguna Południowego!


W ciągu kilkudziesięciu dni przejdziemy na nartach niemal 1200 kilometrów przez jedne z najbardziej wymagających miejsc na ziemi.


I choć w trakcie wyprawy będę poruszał się samotnie to bez waszego zaangażowania osiągnięcie tego wyjątkowego celu będzie dużo trudniejsze.


A zatem nie zwlekaj z decyzją ani chwili dłużej. Zamów limitowaną książkę Piąta Strona Świata a być może narty, które poprowadzą mnie przez Antarktydę trafią właśnie do Ciebie.


***


KSIĄŻKA PIĄTA STRONA ŚWIATA ZOSTANIE WYDRUKOWANA W 999 RĘCZNIE STEMPLOWANYCH EGZEMPLARZACH.


***


tfe053d70fc4f864.jpeg

Ze wstępu książki:


„Cześć! Nazywam się Forrest. Forrest Gump! Chcesz czekoladkę?”.


Dokładnie te słowa padają w pierwszej scenie mojego ulubionego filmu. Forrest Gump, siedząc na ławce autobusowego przystanku, w prosty i szczery do bólu sposób snuje opowieść o swoim życiu.


Przyszedł taki dzień, kiedy i ja usiadłem do opowiadania, choć przystankową ławkę zastąpił radiowy stolik, a zamiast kolejnych pasażerów w rolę uważnego i niesamowicie wrażliwego słuchacza wcielił się legendarny dziennikarz Michał Olszański. Efektem naszej rozmowy jest „Piąta Strona Świata” – prosta historia o tym, dokąd mogą zaprowadzić cię marzenia.

Sięgając po nią, ruszysz ze mną w drogę: przez pustynię Gobi, Andy, Himalaje. Przede wszystkim jednak – w stronę Bieguna Południowego, bo „Piąta Strona Świata” to też symboliczny wkład w finansową organizację tej jedynej w swoim rodzaju przygody.


A zatem, usiądź na ławce, wsłuchaj się w tę krótką opowieść.


I pamiętaj: „życie jest jak pudełko czekoladek – nigdy nie wiesz, co ci się trafi”. 


***


o025b54ebf7fa66b.jpeg

Czeka nas wyjątkowa przygoda - ruszmy w nią razem!
***


Przygotowania do wyprawy i jej realizacja nie byłyby możliwe, gdyby nie sponsorzy główni:


n1159fb564bd34b2.png***


Razem z Pawłem Drozdem rozmawiamy w podcaście 'Brzmienie Świata z Lotu Drozda':
Z Karolem Paciorkiem rozmawiamy o życiu w drodze:
Przygotowania do wyprawy w górach Izerskich w obiektywie Damiana Ochtabińskiego:O Piątej Stronie Świata rozmawiamy w studiu Dzień Dobry TVN:

KLIKNIJ TUTAJ 

image


Posłuchaj fragmentów książki Piąta Strona Świata czytanych przez fenomenalnego Filipa Kosiora:
KAŻDA ZRZUTKA PO OSIĄGNIĘCIU PROGU 20 000 ZŁ JEST WERYFIKOWANA I NIE MOŻNA JUŻ EDYTOWAĆ JEJ OPISU. PO KOLEJNE INFORMACJE ZAPRASZAM DO AKTUALNOŚCI NA GÓRZE STRONY.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 485

BJ
Bartłomiej Jaworski
99 zł
PK
ukryta
 
Dane ukryte
150 zł
MK
Marta Kisiela
99 zł
SU
Dariusz` Urbanowicz
ukryta
MT
Monika Tomczyk
99 zł
MT
Małgorzata Topczewska
99 zł
MS
Maja Stanisz
99 zł
SB
Stowarzyszenie Baza PCT
99 zł
BP
99 zł
Zobacz więcej

Komentarze 75

 
2500 znaków

Nagrody

Wpłać 19 zł i więcej
Podziękowanie na oficjalnej stronie wyprawy
Imienne podziękowanie na Facebook i oficjalnej stronie wyprawy po jej zakończeniu. Podziękowania na stronie będą dodawane raz w tygodniu z wyjątkiem nieobecności spowodowanej wyprawą.
rozwiń

wybrano 1 raz

przewidywana dostawa: 31 stycznia, 2023

Wybieram
Wpłać 39 zł i więcej
Certyfikat udziału w wyprawie + naszywka
W ZESTAWIE:1. Wydrukowany certyfikat w formie karty potwierdzający udział w wyprawie, opatrzony wyprawowym stemplem2. Naszywka wyprawowa3. Imienne podziękowanie na Facebook i oficjalnej stronie wyprawy po jej zakończeniuPrzesyłki będą realizowane raz w tygodniu, z wyjątkiem nieobecności spowodowanej wyprawąPamiętaj o podaniu dokładnego adresu wraz z numerem telefonu.P.s. koszt wysyłki jest w cenie :)
rozwiń

wybrano 8 razy

przewidywana dostawa: 7 lipca, 2022

Wybieram
Wpłać 59 zł i więcej
Imię i nazwisko na fladze, którą zabiorę na biegun + certyfikat + zdjęcie + naszywka
W ZESTAWIE:1. Twoje imię i nazwisko na fladze, którą zabiorę na Antarktydę2. Wydrukowany certyfikat w formie karty potwierdzający udział w wyprawie, opatrzony wyprawowym stemplem3. Fotografia Mateusza Waligóry z podpisem4. Naszywka wyprawowa5. Imienne podziękowanie na Facebook i oficjalnej stronie wyprawy po jej zakończeniuPrzesyłki będą realizowane raz w tygodniu, z wyjątkiem nieobecności spowodowanej wyprawąPamiętaj o podaniu dokładnego adresu wraz z numerem telefonu.P.s. koszt wysyłki jest w cenie :)
rozwiń

wybrano 14 razy

przewidywana dostawa: 7 lipca, 2022

Wybieram
Wpłać 69 zł i więcej
POCZTÓWKA Z TATR

A co powiesz na pocztówkę wysłaną prosto z Tatr? Cały lipiec spędzę w polskich Tatrach realizując #TatrzańskieOpowieści. To unikalna szansa na to aby otrzymać pocztówkę z pozdrowieniami prosto z najpiękniejszych gór świata! Kartki będę starał się wysyłać na bieżąco. Pamiętaj o podaniu dokładnego adresu!


Ściski!

rozwiń

wybrano 3 razy

przewidywana dostawa: 31 lipca, 2022

Wybieram
Wpłać 99 zł i więcej
Limitowana książka Piąta Strona Świata + udział w losowaniu nart
W ZESTAWIE:1. Limitowana książka Piąta Strona Świata z unikalnym numerycznym stemplem2. Udział w losowaniu moich nart po zakończeniu wyprawy!3. Imię i nazwisko na fladze, którą zabiorę na Antarktydę4. Wydrukowany certyfikat w formie karty potwierdzający udział w wyprawie, opatrzony wyprawowym stemplem5. Fotografia Mateusza Waligóry z podpisem6. Naszywka wyprawowa7. Imienne podziękowanie na Facebook i oficjalnej stronie wyprawy po jej zakończeniuPrzesyłki będą realizowane raz w tygodniu, z wyjątkiem nieobecności spowodowanej wyprawąPamiętaj o podaniu dokładnego adresu wraz z numerem telefonu.P.s. koszt wysyłki jest w cenie :)
rozwiń

wybrano 370 razy

przewidywana dostawa: 7 lipca, 2022

Wybieram
Wpłać 169 zł i więcej
Pakiet Szlak Wisły: książka z podpisem + 2 plakaty + certyfikat + naszywka
W ZESTAWIE:1. Książka Szlak Wisły z podpisem2. Plakat Szlak Wisły3. Plakat Morskie Opowieści4. Twoje imię i nazwisko na fladze, którą zabiorę na Antarktydę5. Wydrukowany certyfikat w formie karty potwierdzający udział w wyprawie, opatrzony wyprawowym stemplem6. Fotografia Mateusza Waligóry z podpisem7. Naszywka wyprawowa8. Imienne podziękowanie na Facebook i oficjalnej stronie wyprawy po jej zakończeniuAutorką plakatów jest Basia Flores, ilustratorka, absolwentka Akademii Sztuk Pięknych. Jej ilustracje publikowane były m.in. w Kukbuku, Wysokich Obcasach Praca, Non/Fiction, Newsweek Psychologia czy Outdoor Magazynie. Swoje prace wystawiała w San Francisco, Manaus, Londynie, Tokio i Krakowie. Plakaty wydrukowane są w formacie 48×68 cm na matowym papierze, który jest bardzo miły w dotyku i nie odbija światła.Przesyłki będą realizowane raz w tygodniu, z wyjątkiem nieobecności spowodowanej wyprawąPamiętaj o podaniu dokładnego adresu wraz z numerem telefonu.P.s. koszt wysyłki jest w cenie :)
rozwiń

wybrano 3 razy (pozostało 96 z 99)

przewidywana dostawa: 7 lipca, 2022

Wybieram
Wpłać 249 zł i więcej
Limitowana butelka termiczna DAFI z wygrawerowanym logo wyprawy + książka 5SŚ + naszywka
W ZESTAWIE:1. Limitowana butelka termiczna DAFI Easy z wygrawerowanym logo wyprawy (pojemność 0,49l, kolor srebrny) - dokładnie taka sama jaką wykorzystuję w trakcie wyprawy!2. Limitowana książka Piąta Strona Świata z unikalnym numerycznym stemplem3. Udział w losowaniu moich nart po zakończeniu wyprawy4. Imię i nazwisko na fladze, którą zabiorę na Antarktydę5. Wydrukowany certyfikat w formie karty potwierdzający udział w wyprawie, opatrzony wyprawowym stemplem6. Fotografia Mateusza Waligóry z podpisem7. Naszywka wyprawowa8. Imienne podziękowanie na Facebook i oficjalnej stronie wyprawy po jej zakończeniuPrzesyłki będą realizowane raz w tygodniu, z wyjątkiem nieobecności spowodowanej wyprawąPamiętaj o podaniu dokładnego adresu wraz z numerem telefonu.P.s. koszt wysyłki jest w cenie :)
rozwiń

wybrano 14 razy (pozostało 85 z 99)

przewidywana dostawa: 7 lipca, 2022

Wybieram
Wpłać 399 zł i więcej
Karabinek PETZL wykorzystywany w trakcie wyprawy + książka 5SŚ + naszywka
W ZESTAWIE:1. Wyprawowy karabinek PETZL wykorzystywany w drodze na Biegun Południowy2. Limitowana książka Piąta Strona Świata z unikalnym numerycznym stemplem3. Udział w losowaniu moich nart po zakończeniu wyprawy4. Imię i nazwisko na fladze, którą zabiorę na Antarktydę5. Wydrukowany certyfikat w formie karty potwierdzający udział w wyprawie, opatrzony wyprawowym stemplem6. Fotografia Mateusza Waligóry z podpisem7. Naszywka wyprawowa8. Imienne podziękowanie na Facebook i oficjalnej stronie wyprawy po jej zakończeniuPrzesyłki będą realizowane raz w tygodniu, z wyjątkiem nieobecności spowodowanej wyprawąPamiętaj o podaniu dokładnego adresu wraz z numerem telefonu.P.s. koszt wysyłki jest w cenie :)
rozwiń

wybrano 3 razy (pozostało 1 z 4)

przewidywana dostawa: 31 stycznia, 2023

Wybieram
Wpłać 599 zł i więcej
Śruba lodowa PETZL wykorzystywana w trakcie wyprawy + książka 5SŚ + naszywka
W ZESTAWIE:1. Wyprawowa śruba lodowa PETZL wykorzystywana w drodze na Biegun Południowy2. Limitowana książka Piąta Strona Świata z unikalnym numerycznym stemplem3. Udział w losowaniu moich nart po zakończeniu wyprawy4. Imię i nazwisko na fladze, którą zabiorę na Antarktydę5. Wydrukowany certyfikat w formie karty potwierdzający udział w wyprawie, opatrzony wyprawowym stemplem6. Fotografia Mateusza Waligóry z podpisem7. Naszywka wyprawowa8. Imienne podziękowanie na Facebook i oficjalnej stronie wyprawy po jej zakończeniuPrzesyłki będą realizowane raz w tygodniu, z wyjątkiem nieobecności spowodowanej wyprawąPamiętaj o podaniu dokładnego adresu wraz z numerem telefonu.P.s. koszt wysyłki jest w cenie :)
rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 2 z 3)

przewidywana dostawa: 31 stycznia, 2023

Wybieram
Wpłać 999 zł i więcej
Limitowana książka Piąta Strona Świata z numerem '999' + certyfikat + naszywka
W ZESTAWIE:1. Limitowana książka Piąta Strona Świata z numerem 9992. Udział w losowaniu moich nart po zakończeniu wyprawy!3. Imię i nazwisko na fladze, którą zabiorę na Antarktydę4. Wydrukowany certyfikat w formie karty potwierdzający udział w wyprawie, opatrzony wyprawowym stemplem5. Fotografia Mateusza Waligóry z podpisem6. Naszywka wyprawowa7. Imienne podziękowanie na Facebook i oficjalnej stronie wyprawy po jej zakończeniuPrzesyłki będą realizowane raz w tygodniu, z wyjątkiem nieobecności spowodowanej wyprawąPamiętaj o podaniu dokładnego adresu wraz z numerem telefonu.P.s. koszt wysyłki jest w cenie :)
rozwiń

(pozostało 1 z 1)

przewidywana dostawa: 7 lipca, 2022

Wybieram
Wpłać 999 zł i więcej
Nóż PETZL wykorzystywany w trakcie wyprawy + książka 5SŚ + naszywka
W ZESTAWIE:1. Wyprawowy nóż PETZL Spatha wykorzystywany w drodze na Biegun Południowy2. Limitowana książka Piąta Strona Świata z unikalnym numerycznym stemplem3. Udział w losowaniu moich nart po zakończeniu wyprawy4. Imię i nazwisko na fladze, którą zabiorę na Antarktydę5. Wydrukowany certyfikat w formie karty potwierdzający udział w wyprawie, opatrzony wyprawowym stemplem6. Fotografia Mateusza Waligóry z podpisem7. Naszywka wyprawowa8. Imienne podziękowanie na Facebook i oficjalnej stronie wyprawy po jej zakończeniuPrzesyłki będą realizowane raz w tygodniu, z wyjątkiem nieobecności spowodowanej wyprawąPamiętaj o podaniu dokładnego adresu wraz z numerem telefonu.P.s. koszt wysyłki jest w cenie :)
rozwiń

(pozostało 1 z 1)

przewidywana dostawa: 31 stycznia, 2023

Wybieram
Wpłać 999 zł i więcej
Nagranie imiennego filmu z podziękowaniem prosto z Antarktydy + książka 5SŚ + naszywka
W ZESTAWIE:1. Nagranie imiennego filmu z podziękowaniem z Antarktydy2. Limitowana książka Piąta Strona Świata z unikalnym numerycznym stemplem3. Udział w losowaniu moich nart po zakończeniu wyprawy4. Imię i nazwisko na fladze, którą zabiorę na Antarktydę5. Wydrukowany certyfikat w formie karty potwierdzający udział w wyprawie, opatrzony wyprawowym stemplem6. Fotografia Mateusza Waligóry z podpisem7. Naszywka wyprawowa8. Imienne podziękowanie na Facebook i oficjalnej stronie wyprawy po jej zakończeniuPamiętaj o podaniu dokładnego adresu wraz z numerem telefonu.P.s. koszt wysyłki jest w cenie :)
rozwiń

(pozostało 5 z 5)

przewidywana dostawa: 31 stycznia, 2023

Wybieram
Wpłać 999 zł i więcej
Limitowana książka Piąta Strona Świata z numerem '001' + certyfikat + naszywka
W ZESTAWIE:1. Limitowana książka Piąta Strona Świata z numerem 0012. Udział w losowaniu moich nart po zakończeniu wyprawy!3. Imię i nazwisko na fladze, którą zabiorę na Antarktydę4. Wydrukowany certyfikat w formie karty potwierdzający udział w wyprawie, opatrzony wyprawowym stemplem5. Fotografia Mateusza Waligóry z podpisem6. Naszywka wyprawowa7. Imienne podziękowanie na Facebook i oficjalnej stronie wyprawy po jej zakończeniuPrzesyłki będą realizowane raz w tygodniu, z wyjątkiem nieobecności spowodowanej wyprawąPamiętaj o podaniu dokładnego adresu wraz z numerem telefonu.P.s. koszt wysyłki jest w cenie :)
rozwiń

(pozostało 1 z 1)

przewidywana dostawa: 7 lipca, 2022

Wybieram
Wpłać 1499 zł i więcej
GRENLANDIA: Pluszowy niedźwiedź NANUK, który przeszedł Grenlandię

Nanuk jest jeden. Tego pluszowego niedźwiedzia polarnego kupiłem w Kangerlussuaq na zachodnim wybrzeżu Grenlandii, a następnie zabrałem w drogę. Przeszliśmy razem 622 kilometrów pokonując trawers lądolodu grenlandzkiego - ja na nartach a Nanuk w saniach.


W ZESTAWIE:

1. Nanuk


2. Limitowana książka Piąta Strona Świata z unikalnym numerycznym stemplem


3. Udział w losowaniu moich nart po zakończeniu wyprawy


4. Imię i nazwisko na fladze, którą zabiorę na Antarktydę


5. Wydrukowany certyfikat w formie karty potwierdzający udział w wyprawie, opatrzony wyprawowym stemplem


6. Fotografia Mateusza Waligóry z podpisem


7. Naszywka wyprawowa


8. Imienne podziękowanie na Facebook i oficjalnej stronie wyprawy po jej zakończeniu


Przesyłki będą realizowane raz w tygodniu, z wyjątkiem nieobecności spowodowanej wyprawą.


Pamiętaj o podaniu dokładnego adresu wraz z numerem telefonu.


P.s. koszt wysyłki jest w cenie :)

rozwiń

(pozostało 1 z 1)

przewidywana dostawa: 15 sierpnia, 2022

Wybieram
Wpłać 1499 zł i więcej
Wyprawowy zegarek AZTORIN wykorzystywany w trakcie wyprawy + książka 5SŚ + naszywka
W ZESTAWIE:1.Zegarek Aztorin, który zabieram na wyprawę w stronę Bieguna Południowego2. Limitowana książka Piąta Strona Świata z unikalnym numerycznym stemplem3. Udział w losowaniu moich nart po zakończeniu wyprawy4. Imię i nazwisko na fladze, którą zabiorę na Antarktydę5. Wydrukowany certyfikat w formie karty potwierdzający udział w wyprawie, opatrzony wyprawowym stemplem6. Fotografia Mateusza Waligóry z podpisem7. Naszywka wyprawowa8. Imienne podziękowanie na Facebook i oficjalnej stronie wyprawy po jej zakończeniuPamiętaj o podaniu dokładnego adresu wraz z numerem telefonu.P.s. koszt wysyłki jest w cenie :)
rozwiń

(pozostało 1 z 1)

przewidywana dostawa: 31 stycznia, 2023

Wybieram
Wpłać 1999 zł i więcej
GRENLANDIA: Notes / LOG z wyprawy na Grenlandię

Notes / log / pamiętnik z wyprawy Polish Greenland Expedition A-22-750. Notes będzie zawierał codzienne wpisy z wyprawy wraz z informacjami o pogodzie i lokalizacją biwaku. Może namówię Łukasza Supergana aby napisał coś od siebie. No i może jakiś rysunek zrobimy? :)Na podstawie notatek z logu po wyprawie na Grenlandię i Antarktydę powstanie książka.


W ZESTAWIE:


1. Limitowana książka Piąta Strona Świata z unikalnym numerycznym stemplem


2. Udział w losowaniu moich nart po zakończeniu wyprawy!


3. Imię i nazwisko na fladze, którą zabiorę na Antarktydę


4. Wydrukowany certyfikat w formie karty potwierdzający udział w wyprawie, opatrzony wyprawowym stemplem


5. Fotografia Mateusza Waligóry z podpisem


6. Naszywka wyprawowa


7. Imienne podziękowanie na Facebook i oficjalnej stronie wyprawy po jej zakończeniu.


8. No i notes :)Przesyłki będą realizowane raz w tygodniu, z wyjątkiem nieobecności spowodowanej wyprawą.


Pamiętaj o podaniu dokładnego adresu wraz z numerem telefonu.


P.s. koszt wysyłki jest w cenie :)

rozwiń

(pozostało 1 z 1)

przewidywana dostawa: 7 lipca, 2022

Wybieram
Wpłać 1999 zł i więcej
Jedna narta wykorzystywana w drodze na Biegun Południowy + książka 5SŚ + naszywka
W ZESTAWIE:1. Jedna narta wykorzystywana w drodze na Biegun Południowy (Asnes Amundsen 208cm, wiązanie Rottefella Magnum BC)2. Limitowana książka Piąta Strona Świata z unikalnym numerycznym stemplem3. Udział w losowaniu moich nart po zakończeniu wyprawy4. Imię i nazwisko na fladze, którą zabiorę na Antarktydę5. Wydrukowany certyfikat w formie karty potwierdzający udział w wyprawie, opatrzony wyprawowym stemplem6. Fotografia Mateusza Waligóry z podpisem7. Naszywka wyprawowa8. Imienne podziękowanie na Facebook i oficjalnej stronie wyprawy po jej zakończeniuPamiętaj o podaniu dokładnego adresu wraz z numerem telefonu.P.s. koszt wysyłki jest w cenie :)
rozwiń

(pozostało 2 z 2)

przewidywana dostawa: 31 stycznia, 2023

Wybieram
Wpłać 2999 zł i więcej
Kurtka wykorzystywana w drodze na Biegun Południowy + książka 5SŚ + naszywka
W ZESTAWIE:1. Kurtka wykorzystywana w drodze na Biegun Południowy 2. Limitowana książka Piąta Strona Świata z unikalnym numerycznym stemplem3. Udział w losowaniu moich nart po zakończeniu wyprawy4. Imię i nazwisko na fladze, którą zabiorę na Antarktydę5. Wydrukowany certyfikat w formie karty potwierdzający udział w wyprawie, opatrzony wyprawowym stemplem6. Fotografia Mateusza Waligóry z podpisem7. Naszywka wyprawowa8. Imienne podziękowanie na Facebook i oficjalnej stronie wyprawy po jej zakończeniuPamiętaj o podaniu dokładnego adresu wraz z numerem telefonu.P.s. koszt wysyłki jest w cenie :)
rozwiń

(pozostało 1 z 1)

przewidywana dostawa: 31 stycznia, 2023

Wybieram
Wpłać 2999 zł i więcej
Zimowy biwak w górach Izerskich dla 6 osób + książka 5SŚ + naszywka + certyfikat
W ZESTAWIE:1. Zimowy biwak w górach Izerskich, w których przygotowywałem się do wyprawy - dla max 6 osób.2. Jedna limitowana książka Piąta Strona Świata z unikalnym numerycznym stemplem3. Jeden wydrukowany certyfikat potwierdzający udział w wyprawie w roli wspierającego opatrzony wyprawowym stemplem4. Jedna fotografia Mateusza Waligóry z podpisem5. Jedna naszywka wyprawowa6. Imienne podziękowanie na Facebook i oficjalnej stronie wyprawy po jej zakończeniuOdbiór osobisty :)UWAGAZapewniam sprzęt biwakowy dla jednej osoby: śpiwór zimowy, namiot i materac do spania. Uczestnik musi we własnym zakresie wypożyczyć narty i kije. Jeśli nie chcesz biwakować pod namiotem możemy spędzić noc w schronisku Chatka Górzystów - zapraszam na naleśniki!
rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 2 z 3)

przewidywana dostawa: 31 stycznia, 2023

Wybieram
Wpłać 7999 zł i więcej
Prelekcja / wykład dla firmy na wybrany temat
W ZESTAWIE:1. Prelekcja dla firmy po zakończeniu wyprawy2. Fotografie Mateusza Waligóry z podpisem (10 sztuk)3. Naszywki wyprawowe (10 sztuk)Za organizację prelekcji odpowiedzialna jest agencja POWER SPEECH Sebastian Prokop - pełna profeska!
rozwiń

(pozostało 5 z 5)

przewidywana dostawa: 31 stycznia, 2023

Wybieram
Wpłać 50000 zł i więcej
ZOSTAŃ OFICJALNYM PARTNEREM WYPRAWY
Dołącz do oficjalnych sponsorów i partnerów wyprawy!Przed wybraniem nagrody skontaktuj się ze mną aby uzgodnić warunki naszej pracy.
rozwiń

(pozostało 2 z 2)

przewidywana dostawa: 1 września, 2022

Wybieram
Wpłać 79 zł i więcej
Pocztówka z Grenlandii - TYLKO 50 SZTUK!
Razem z podróżnikiem Łukaszem Superganem wyślemy Ci pocztówkę prosto z Grenlandii z pozdrowieniami z wyprawy POLISH GREENLAND EXPEDITION A-22-750.Pocztówki zostaną wysłane na początku maja. Ich wygląd pozostaje niespodzianką nawet dla nas :)Pamiętaj o podaniu dokładnego adresu do wysyłki pocztówki!
rozwiń

wybrano 50 razy (pozostało 0 z 50)

przewidywana dostawa: 3 maja, 2022

Wpłać 999 zł i więcej
Plecak OSPREY wykorzystany w trakcie wyprawy "Szlak Wisły" + książka Szlak Wisły
W ZESTAWIE:1. Plecak Osprey Kestrel 68, rozmiar L/XL wykorzystywany przeze mnie w trakcie górskich etapów wędrówki wzdłuż Wisły - zabierz go nad rzekę!2. Książka Szlak Wisły z autografem3. Imię i nazwisko na fladze, którą zabiorę na Antarktydę4. Wydrukowany certyfikat w formie karty potwierdzający udział w wyprawie, opatrzony wyprawowym stemplem5. Fotografia Mateusza Waligóry z podpisem6. Naszywka wyprawowa7. Imienne podziękowanie na Facebook i oficjalnej stronie wyprawy po jej zakończeniuPlecak był noszony zaledwie kilka dni - jest w stanie idealnym!Przesyłki będą realizowane raz w tygodniu, z wyjątkiem nieobecności spowodowanej wyprawąPamiętaj o podaniu dokładnego adresu wraz z numerem telefonu.P.s. koszt wysyłki jest w cenie :)
rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

przewidywana dostawa: 7 lipca, 2022

Nasi użytkownicy założyli

867 020 zrzutek

i zebrali

772 217 833 zł

A ty na co dziś zbierasz?