id: vvzft2

Wyrusz na Biegun Południowy razem z Mateuszem Waligórą!

Wyrusz na Biegun Południowy razem z Mateuszem Waligórą!

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
136 573 zł 
z 120 000
113%
zakończona
31.01.2023r
1197
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat
Ta zrzutka ma 29 nagród / ofert!
Zobacz i wybierz jedną z nich

Nasi użytkownicy założyli 957 441 zrzutek i zebrali 964 062 934 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności14

 • UWAGA!


  Wszystkie książki zamówione począwszy od 27.10 zostaną wysłane po powrocie z wyprawy - w drugie połowie stycznia.


  Dziękuję za wyrozumiałość!

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki
Ponad sto lat temu w jednej z angielskich gazet ukazało się legendarne już ogłoszenie irlandzkiego polarnika Ernesta Shackletona:


scd3761a4ce8d5e4.jpeg


Dziś to ja: Mateusz Waligóra chciałbym zaprosić was wszystkich do wędrówki w stronę Bieguna Południowego!


W ciągu kilkudziesięciu dni przejdziemy na nartach niemal 1200 kilometrów przez jedne z najbardziej wymagających miejsc na ziemi.


I choć w trakcie wyprawy będę poruszał się samotnie to bez waszego zaangażowania osiągnięcie tego wyjątkowego celu będzie dużo trudniejsze.


A zatem nie zwlekaj z decyzją ani chwili dłużej. Zamów limitowaną książkę Piąta Strona Świata a być może narty, które poprowadzą mnie przez Antarktydę trafią właśnie do Ciebie.


***


KSIĄŻKA PIĄTA STRONA ŚWIATA ZOSTANIE WYDRUKOWANA W 999 RĘCZNIE STEMPLOWANYCH EGZEMPLARZACH.


***


tfe053d70fc4f864.jpeg

Ze wstępu książki:


„Cześć! Nazywam się Forrest. Forrest Gump! Chcesz czekoladkę?”.


Dokładnie te słowa padają w pierwszej scenie mojego ulubionego filmu. Forrest Gump, siedząc na ławce autobusowego przystanku, w prosty i szczery do bólu sposób snuje opowieść o swoim życiu.


Przyszedł taki dzień, kiedy i ja usiadłem do opowiadania, choć przystankową ławkę zastąpił radiowy stolik, a zamiast kolejnych pasażerów w rolę uważnego i niesamowicie wrażliwego słuchacza wcielił się legendarny dziennikarz Michał Olszański. Efektem naszej rozmowy jest „Piąta Strona Świata” – prosta historia o tym, dokąd mogą zaprowadzić cię marzenia.

Sięgając po nią, ruszysz ze mną w drogę: przez pustynię Gobi, Andy, Himalaje. Przede wszystkim jednak – w stronę Bieguna Południowego, bo „Piąta Strona Świata” to też symboliczny wkład w finansową organizację tej jedynej w swoim rodzaju przygody.


A zatem, usiądź na ławce, wsłuchaj się w tę krótką opowieść.


I pamiętaj: „życie jest jak pudełko czekoladek – nigdy nie wiesz, co ci się trafi”. 


***


o025b54ebf7fa66b.jpeg

Czeka nas wyjątkowa przygoda - ruszmy w nią razem!
***


Przygotowania do wyprawy i jej realizacja nie byłyby możliwe, gdyby nie sponsorzy główni:


n1159fb564bd34b2.png***


Razem z Pawłem Drozdem rozmawiamy w podcaście 'Brzmienie Świata z Lotu Drozda':
Z Karolem Paciorkiem rozmawiamy o życiu w drodze:
Przygotowania do wyprawy w górach Izerskich w obiektywie Damiana Ochtabińskiego:O Piątej Stronie Świata rozmawiamy w studiu Dzień Dobry TVN:

KLIKNIJ TUTAJ 

image


Posłuchaj fragmentów książki Piąta Strona Świata czytanych przez fenomenalnego Filipa Kosiora:
KAŻDA ZRZUTKA PO OSIĄGNIĘCIU PROGU 20 000 ZŁ JEST WERYFIKOWANA I NIE MOŻNA JUŻ EDYTOWAĆ JEJ OPISU. PO KOLEJNE INFORMACJE ZAPRASZAM DO AKTUALNOŚCI NA GÓRZE STRONY.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Nagrody / oferty 29 Nowość

Kupuj i wspieraj zrzutki.

Nowość! Teraz możesz wspierać zrzutkę samemu dodając nagrodę / ofertę. Ty sprzedajesz, a środki trafiają bezpośrednio na zrzutkę, pomaganie jest takie proste - czytaj więcej.

Kupuj i wspieraj zrzutkę

Nieaktywne
Inne
Podziękowanie na oficjalnej stronie wyprawy
Imienne podziękowanie na Facebook i oficjalnej stronie wyprawy po jej zakończeniu. Podziękowania na stronie będą dodawane raz w tygodniu z wyjątkiem nieobecności spowodowanej wyprawą.
19 zł

Kupione 56

Zakończona
Inne
Certyfikat udziału w wyprawie + naszywka
W ZESTAWIE:1. Wydrukowany certyfikat w formie karty potwierdzający udział w wyprawie, opatrzony wyprawowym stemplem2. Naszywka wyprawowa3. Imienne podziękowanie na Facebook i oficjalnej stronie wyprawy po jej zakończeniuPrzesyłki będą realizowane raz w tygodniu, z wyjątkiem nieobecności spowodowanej wyprawąPamiętaj o podaniu dokładnego adresu wraz z numerem telefonu.P.s. koszt wysyłki jest w cenie :)
59 zł

Kupione 25

Zakończona
Inne
Imię i nazwisko na fladze, którą zabiorę na biegun + certyfikat
W ZESTAWIE: 2. Wydrukowany certyfikat w formie karty potwierdzający udział w wyprawie, opatrzony wyprawowym stemplem3. Fotografia Mateusza Waligóry z podpisem4. Naszywka wyprawowa5. Imienne podziękowanie na Facebook i oficjalnej stronie wyprawy po jej zakończeniuPrzesyłki będą realizowane raz w tygodniu, z wyjątkiem nieobecności spowodowanej wyprawąPamiętaj o podaniu dokładnego adresu wraz z numerem telefonu.P.s. koszt wysyłki jest w cenie :)
59 zł

Kupione 25 z 25

Zakończona
Inne
POCZTÓWKA Z TATR
A co powiesz na pocztówkę wysłaną prosto z Tatr? Cały lipiec spędzę w polskich Tatrach realizując #TatrzańskieOpowieści. To unikalna szansa na to aby otrzymać pocztówkę z pozdrowieniami prosto z najpiękniejszych gór świata! Kartki będę starał się wysyłać na bieżąco. Pamiętaj o podaniu dokładnego adresu! Ściski!
69 zł

Kupione 5 z 5

Zakończona
Inne
Pocztówka z Grenlandii - TYLKO 50 SZTUK!
Razem z podróżnikiem Łukaszem Superganem wyślemy Ci pocztówkę prosto z Grenlandii z pozdrowieniami z wyprawy POLISH GREENLAND EXPEDITION A-22-750.Pocztówki zostaną wysłane na początku maja. Ich wygląd pozostaje niespodzianką nawet dla nas :)Pamiętaj o podaniu dokładnego adresu do wysyłki pocztówki!
79 zł

Kupione 50 z 50

Zakończona
Inne
POCZTÓWKA Z KOŃCA ŚWIATA - Punta Arenas CHILE
Nagrodą jest kartka pocztowa z Ziemii Ognistej, a dokładniej z Punta Arenas w Chile skąd wyruszają samoloty transportowe na Antarktydę - to prawdziwy 'koniec świata'!Pocztówki zostaną wysłane na początku listopada. Ich wygląd pozostaje niespodzianką nawet dla mnie :)Pamiętaj o podaniu dokładnego adresu do wysyłki pocztówki!
99 zł

Kupione 14 z 100

Zakończona
Książki • Biografie
Limitowana książka Piąta Strona Świata + udział w losowaniu nart
W ZESTAWIE:1. Limitowana książka Piąta Strona Świata z unikalnym numerycznym stemplem2. Udział w losowaniu moich nart po zakończeniu wyprawy! 4. Wydrukowany certyfikat w formie karty potwierdzający udział w wyprawie, opatrzony wyprawowym stemplem5. Fotografia Mateusza Waligóry z podpisem6. Naszywka wyprawowa7. Imienne podziękowanie na Facebook i oficjalnej stronie wyprawy po jej zakończeniuPrzesyłki będą realizowane raz w tygodniu, z wyjątkiem nieobecności spowodowanej wyprawąPamiętaj o podaniu dokładnego adresu wraz z numerem telefonu.P.s. koszt wysyłki jest w cenie :)
99 zł

Kupione 848 z 950

Zakończona
Wyjątkowe spotkania
Pocztówka, która była na Antarktydzie - TYLKO 85 SZTUK!
Pocztówka z pingwinami, którą zabiorę z sobą na Antarktydę na lodowiec Union Glacier. Ale uwaga! Jeśli się powiedzieć to pocztówki dotrą aż na BIEGUN POŁUDNIOWY! Następnie kartka zostanie wysłana do Ciebie z Punta Arenas w Chile na Ziemi Ognistej.Pomyśl: czy kiedykolwiek w życiu będziesz miał jeszcze szansę na otrzymanie kartki z bieguna południowego?
150 zł

Kupione 66 z 84

Zakończona
Inne
Pakiet Szlak Wisły + 2 plakaty + certyfikat + naszywka
W ZESTAWIE:1. Książka Szlak Wisły z podpisem2. Plakat Szlak Wisły3. Plakat Morskie Opowieści 5. Wydrukowany certyfikat w formie karty potwierdzający udział w wyprawie, opatrzony wyprawowym stemplem6. Fotografia Mateusza Waligóry z podpisem7. Naszywka wyprawowa8. Imienne podziękowanie na Facebook i oficjalnej stronie wyprawy po jej zakończeniuAutorką plakatów jest Basia Flores, ilustratorka, absolwentka Akademii Sztuk Pięknych. Jej ilustracje publikowane były m.in. w Kukbuku, Wysokich Obcasach Praca, Non/Fiction, Newsweek Psychologia czy Outdoor Magazynie. Swoje prace wystawiała w San Francisco, Manaus, Londynie, Tokio i Krakowie. Plakaty wydrukowane są w formacie 48×68 cm na matowym papierze, który jest bardzo miły w dotyku i nie odbija światła.Przesyłki będą realizowane raz w tygodniu, z wyjątkiem nieobecności spowodowanej wyprawąPamiętaj o podaniu dokładnego adresu wraz z numerem telefonu.P.s. koszt wysyłki jest w cenie :)
169 zł

Kupione 12 z 99

Zakończona
Inne
Butelka termiczna DAFI z wygrawerowanym logo wyprawy + książka
W ZESTAWIE:1. Limitowana butelka termiczna DAFI Easy z wygrawerowanym logo wyprawy (pojemność 0,49l, kolor srebrny) - dokładnie taka sama jaką wykorzystuję w trakcie wyprawy!2. Limitowana książka Piąta Strona Świata z unikalnym numerycznym stemplem3. Udział w losowaniu moich nart po zakończeniu wyprawy 5. Wydrukowany certyfikat w formie karty potwierdzający udział w wyprawie, opatrzony wyprawowym stemplem6. Fotografia Mateusza Waligóry z podpisem7. Naszywka wyprawowa8. Imienne podziękowanie na Facebook i oficjalnej stronie wyprawy po jej zakończeniuPrzesyłki będą realizowane raz w tygodniu, z wyjątkiem nieobecności spowodowanej wyprawąPamiętaj o podaniu dokładnego adresu wraz z numerem telefonu.P.s. koszt wysyłki jest w cenie :)
249 zł

Kupione 22 z 99

Zakończona
Inne
Karabinek PETZL z wyprawy + książka 5SŚ + naszywka
W ZESTAWIE:1. Wyprawowy karabinek PETZL wykorzystywany w drodze na Biegun Południowy2. Limitowana książka Piąta Strona Świata z unikalnym numerycznym stemplem3. Udział w losowaniu moich nart po zakończeniu wyprawy 5. Wydrukowany certyfikat w formie karty potwierdzający udział w wyprawie, opatrzony wyprawowym stemplem6. Fotografia Mateusza Waligóry z podpisem7. Naszywka wyprawowa8. Imienne podziękowanie na Facebook i oficjalnej stronie wyprawy po jej zakończeniuPrzesyłki będą realizowane raz w tygodniu, z wyjątkiem nieobecności spowodowanej wyprawąPamiętaj o podaniu dokładnego adresu wraz z numerem telefonu.P.s. koszt wysyłki jest w cenie :)
399 zł

Kupione 4 z 4

Zakończona
Inne
Śruba lodowa PETZL z wyprawy + książka 5SŚ + naszywka
W ZESTAWIE:1. Wyprawowa śruba lodowa PETZL wykorzystywana w drodze na Biegun Południowy2. Limitowana książka Piąta Strona Świata z unikalnym numerycznym stemplem3. Udział w losowaniu moich nart po zakończeniu wyprawy 5. Wydrukowany certyfikat w formie karty potwierdzający udział w wyprawie, opatrzony wyprawowym stemplem6. Fotografia Mateusza Waligóry z podpisem7. Naszywka wyprawowa8. Imienne podziękowanie na Facebook i oficjalnej stronie wyprawy po jej zakończeniuPrzesyłki będą realizowane raz w tygodniu, z wyjątkiem nieobecności spowodowanej wyprawąPamiętaj o podaniu dokładnego adresu wraz z numerem telefonu.P.s. koszt wysyłki jest w cenie :)
599 zł

Kupione 2 z 3

Zakończona
Sport, hobby, turystyka • Turystyka • Akcesoria i gadżety na wyprawy
Termos z wyprawy na biegun
W ZESTAWIE: 1. Jeden z dwóch termosów, które zabrałem ze sobą na Antarktydę. 2. Limitowana książka Piąta Strona Świata z unikalnym numerycznym stemplem 3. Udział w losowaniu moich nart po zakończeniu wyprawy 4. Wydrukowany certyfikat w formie karty potwierdzający udział w wyprawie, opatrzony wyprawowym stemplem 5. Fotografia Mateusza Waligóry z podpisem 6. Naszywka wyprawowa 7. Imienne podziękowanie na Facebook i oficjalnej stronie wyprawy po jej zakończeniu. Przesyłki będą realizowane raz w tygodniu, z wyjątkiem nieobecności spowodowanej wyprawą. Pamiętaj o podaniu dokładnego adresu wraz z numerem telefonu. PS koszt wysyłki jest w cenie :)
699 zł
Zakończona
Inne
Limitowana książka Piąta Strona Świata z numerem '999'
W ZESTAWIE:1. Limitowana książka Piąta Strona Świata z numerem 9992. Udział w losowaniu moich nart po zakończeniu wyprawy! 4. Wydrukowany certyfikat w formie karty potwierdzający udział w wyprawie, opatrzony wyprawowym stemplem5. Fotografia Mateusza Waligóry z podpisem6. Naszywka wyprawowa7. Imienne podziękowanie na Facebook i oficjalnej stronie wyprawy po jej zakończeniuPrzesyłki będą realizowane raz w tygodniu, z wyjątkiem nieobecności spowodowanej wyprawąPamiętaj o podaniu dokładnego adresu wraz z numerem telefonu.P.s. koszt wysyłki jest w cenie :)
999 zł
Zakończona
Inne
Nóż PETZL z wyprawy + książka 5SŚ + naszywka
W ZESTAWIE:1. Wyprawowy nóż PETZL Spatha wykorzystywany w drodze na Biegun Południowy2. Limitowana książka Piąta Strona Świata z unikalnym numerycznym stemplem3. Udział w losowaniu moich nart po zakończeniu wyprawy 5. Wydrukowany certyfikat w formie karty potwierdzający udział w wyprawie, opatrzony wyprawowym stemplem6. Fotografia Mateusza Waligóry z podpisem7. Naszywka wyprawowa8. Imienne podziękowanie na Facebook i oficjalnej stronie wyprawy po jej zakończeniuPrzesyłki będą realizowane raz w tygodniu, z wyjątkiem nieobecności spowodowanej wyprawąPamiętaj o podaniu dokładnego adresu wraz z numerem telefonu.P.s. koszt wysyłki jest w cenie :)
999 zł

Kupione 1 z 1

Zakończona
Inne
TATRZAŃSKIE OPOWIEŚCI: pluszowa kozica Wanta
Wanta jest tylko jedna. Wanta to pluszowa kozica, która towarzyszy mi w trakcie wyprawy wszystkim szlakami w Tatrach polskich. Nie narzeka i nie marudzi. Jest piękna. I jedna. W ZESTAWIE: 1. Wanta 2. Limitowana książka Piąta Strona Świata z unikalnym numerycznym stemplem 3. Udział w losowaniu moich nart po zakończeniu wyprawy 5. Wydrukowany certyfikat w formie karty potwierdzający udział w wyprawie, opatrzony wyprawowym stemplem 6. Fotografia Mateusza Waligóry z podpisem 7. Naszywka wyprawowa 8. Imienne podziękowanie na Facebook i oficjalnej stronie wyprawy po jej zakończeniu Pamiętaj o podaniu dokładnego adresu wraz z numerem telefonu. P.s. koszt wysyłki jest w cenie :)
999 zł

Kupione 1 z 1

Zakończona
Inne
GRENLANDIA: Pluszowy niedźwiedź NANUK, który przeszedł Grenlandię
Nanuk jest jeden. Tego pluszowego niedźwiedzia polarnego kupiłem w Kangerlussuaq na zachodnim wybrzeżu Grenlandii, a następnie zabrałem w drogę. Przeszliśmy razem 622 kilometrów pokonując trawers lądolodu grenlandzkiego - ja na nartach a Nanuk w saniach.W ZESTAWIE:1. Nanuk2. Limitowana książka Piąta Strona Świata z unikalnym numerycznym stemplem3. Udział w losowaniu moich nart po zakończeniu wyprawy 5. Wydrukowany certyfikat w formie karty potwierdzający udział w wyprawie, opatrzony wyprawowym stemplem6. Fotografia Mateusza Waligóry z podpisem7. Naszywka wyprawowa8. Imienne podziękowanie na Facebook i oficjalnej stronie wyprawy po jej zakończeniuPrzesyłki będą realizowane raz w tygodniu, z wyjątkiem nieobecności spowodowanej wyprawą.Pamiętaj o podaniu dokładnego adresu wraz z numerem telefonu.P.s. koszt wysyłki jest w cenie :)
999 zł

Kupione 1 z 1

Zakończona
Inne
Plecak OSPREY wykorzystany w trakcie wyprawy "Szlak Wisły" + książka Szlak Wisły
W ZESTAWIE:1. Plecak Osprey Kestrel 68, rozmiar L/XL wykorzystywany przeze mnie w trakcie górskich etapów wędrówki wzdłuż Wisły - zabierz go nad rzekę!2. Książka Szlak Wisły z autografem3. Imię i nazwisko na fladze, którą zabiorę na Antarktydę4. Wydrukowany certyfikat w formie karty potwierdzający udział w wyprawie, opatrzony wyprawowym stemplem5. Fotografia Mateusza Waligóry z podpisem6. Naszywka wyprawowa7. Imienne podziękowanie na Facebook i oficjalnej stronie wyprawy po jej zakończeniuPlecak był noszony zaledwie kilka dni - jest w stanie idealnym!Przesyłki będą realizowane raz w tygodniu, z wyjątkiem nieobecności spowodowanej wyprawąPamiętaj o podaniu dokładnego adresu wraz z numerem telefonu.P.s. koszt wysyłki jest w cenie :)
999 zł

Kupione 1 z 1

Zakończona
Inne
Nagranie imiennego filmu z podziękowaniem prosto z Antarktydy
W ZESTAWIE:1. Nagranie imiennego filmu z podziękowaniem z Antarktydy2. Limitowana książka Piąta Strona Świata z unikalnym numerycznym stemplem3. Udział w losowaniu moich nart po zakończeniu wyprawy 5. Wydrukowany certyfikat w formie karty potwierdzający udział w wyprawie, opatrzony wyprawowym stemplem6. Fotografia Mateusza Waligóry z podpisem7. Naszywka wyprawowa8. Imienne podziękowanie na Facebook i oficjalnej stronie wyprawy po jej zakończeniuPamiętaj o podaniu dokładnego adresu wraz z numerem telefonu.P.s. koszt wysyłki jest w cenie :)
999 zł
Zakończona
Inne
Limitowana książka Piąta Strona Świata z numerem '001'
W ZESTAWIE:1. Limitowana książka Piąta Strona Świata z numerem 0012. Udział w losowaniu moich nart po zakończeniu wyprawy! 4. Wydrukowany certyfikat w formie karty potwierdzający udział w wyprawie, opatrzony wyprawowym stemplem5. Fotografia Mateusza Waligóry z podpisem6. Naszywka wyprawowa7. Imienne podziękowanie na Facebook i oficjalnej stronie wyprawy po jej zakończeniuPrzesyłki będą realizowane raz w tygodniu, z wyjątkiem nieobecności spowodowanej wyprawąPamiętaj o podaniu dokładnego adresu wraz z numerem telefonu.P.s. koszt wysyłki jest w cenie :)
999 zł

Kupione 1 z 1

Zakończona
Sztuka i rękodzieło • Inne
Piracka flaga, którą niosłem przez Grenlandię i niosę teraz na biegun
W ZESTAWIE: 1. Wyjątkowa piracka flaga, która przeszła ze mną Grenlandię, a teraz idzie do bieguna południowego. 2. Limitowana książka Piąta Strona Świata z unikalnym numerycznym stemplem 3. Udział w losowaniu moich nart po zakończeniu wyprawy 5. Wydrukowany certyfikat w formie karty potwierdzający udział w wyprawie, opatrzony wyprawowym stemplem 6. Fotografia Mateusza Waligóry z podpisem 7. Naszywka wyprawowa 8. Imienne podziękowanie na Facebook i oficjalnej stronie wyprawy po jej zakończeniu. Przesyłki będą realizowane raz w tygodniu, z wyjątkiem nieobecności spowodowanej wyprawą. Pamiętaj o podaniu dokładnego adresu wraz z numerem telefonu. PS koszt wysyłki jest w cenie :)
999 zł

Kupione 1 z 1

Zakończona
Sport, hobby, turystyka • Turystyka • Akcesoria i gadżety na wyprawy
Czekan z wyprawy na biegun
W ZESTAWIE: 1. Czekan Petzl Ride, którego używam w trakcie wyprawy na biegun południowy. 2. Limitowana książka Piąta Strona Świata z unikalnym numerycznym stemplem3. Udział w losowaniu moich nart po zakończeniu wyprawy 5. Wydrukowany certyfikat w formie karty potwierdzający udział w wyprawie, opatrzony wyprawowym stemplem6. Fotografia Mateusza Waligóry z podpisem7. Naszywka wyprawowa8. Imienne podziękowanie na Facebook i oficjalnej stronie wyprawy po jej zakończeniuPrzesyłki będą realizowane raz w tygodniu, z wyjątkiem nieobecności spowodowanej wyprawąPamiętaj o podaniu dokładnego adresu wraz z numerem telefonu.P.s. koszt wysyłki jest w cenie :)
1499 zł
Zakończona
Inne
Wyprawowy zegarek AZTORIN z wyprawy + książka 5SŚ + naszywka
W ZESTAWIE:1.Zegarek Aztorin, który zabieram na wyprawę w stronę Bieguna Południowego2. Limitowana książka Piąta Strona Świata z unikalnym numerycznym stemplem3. Udział w losowaniu moich nart po zakończeniu wyprawy 5. Wydrukowany certyfikat w formie karty potwierdzający udział w wyprawie, opatrzony wyprawowym stemplem6. Fotografia Mateusza Waligóry z podpisem7. Naszywka wyprawowa8. Imienne podziękowanie na Facebook i oficjalnej stronie wyprawy po jej zakończeniuPamiętaj o podaniu dokładnego adresu wraz z numerem telefonu.P.s. koszt wysyłki jest w cenie :)
1499 zł

Kupione 1 z 1

Zakończona
Inne
GRENLANDIA: Notes / LOG z wyprawy na Grenlandię
Notes / log / pamiętnik z wyprawy Polish Greenland Expedition A-22-750. Notes będzie zawierał codzienne wpisy z wyprawy wraz z informacjami o pogodzie i lokalizacją biwaku. Może namówię Łukasza Supergana aby napisał coś od siebie. No i może jakiś rysunek zrobimy? :)Na podstawie notatek z logu po wyprawie na Grenlandię i Antarktydę powstanie książka.W ZESTAWIE:1. Limitowana książka Piąta Strona Świata z unikalnym numerycznym stemplem2. Udział w losowaniu moich nart po zakończeniu wyprawy! 4. Wydrukowany certyfikat w formie karty potwierdzający udział w wyprawie, opatrzony wyprawowym stemplem5. Fotografia Mateusza Waligóry z podpisem6. Naszywka wyprawowa7. Imienne podziękowanie na Facebook i oficjalnej stronie wyprawy po jej zakończeniu.8. No i notes :)Przesyłki będą realizowane raz w tygodniu, z wyjątkiem nieobecności spowodowanej wyprawą.Pamiętaj o podaniu dokładnego adresu wraz z numerem telefonu.P.s. koszt wysyłki jest w cenie :)
1999 zł
Zakończona
Inne
Jedna narta wykorzystywana w drodze na Biegun Południowy
W ZESTAWIE:1. Jedna narta wykorzystywana w drodze na Biegun Południowy (Asnes Amundsen 208cm, wiązanie Rottefella Magnum BC)2. Limitowana książka Piąta Strona Świata z unikalnym numerycznym stemplem3. Udział w losowaniu moich nart po zakończeniu wyprawy 5. Wydrukowany certyfikat w formie karty potwierdzający udział w wyprawie, opatrzony wyprawowym stemplem6. Fotografia Mateusza Waligóry z podpisem7. Naszywka wyprawowa8. Imienne podziękowanie na Facebook i oficjalnej stronie wyprawy po jej zakończeniuPamiętaj o podaniu dokładnego adresu wraz z numerem telefonu.P.s. koszt wysyłki jest w cenie :)
1999 zł
Zakończona
Inne
Kurtka wykorzystywana w drodze na Biegun Południowy
W ZESTAWIE:1. Kurtka wykorzystywana w drodze na Biegun Południowy 2. Limitowana książka Piąta Strona Świata z unikalnym numerycznym stemplem3. Udział w losowaniu moich nart po zakończeniu wyprawy 5. Wydrukowany certyfikat w formie karty potwierdzający udział w wyprawie, opatrzony wyprawowym stemplem6. Fotografia Mateusza Waligóry z podpisem7. Naszywka wyprawowa8. Imienne podziękowanie na Facebook i oficjalnej stronie wyprawy po jej zakończeniuPamiętaj o podaniu dokładnego adresu wraz z numerem telefonu.P.s. koszt wysyłki jest w cenie :)
2999 zł
Zakończona
Inne
Zimowy biwak w górach Izerskich dla 6 osób + książka 5SŚ + naszywka + certyfikat
W ZESTAWIE:1. Zimowy biwak w górach Izerskich, w których przygotowywałem się do wyprawy - dla max 6 osób.2. Jedna limitowana książka Piąta Strona Świata z unikalnym numerycznym stemplem3. Jeden wydrukowany certyfikat potwierdzający udział w wyprawie w roli wspierającego opatrzony wyprawowym stemplem4. Jedna fotografia Mateusza Waligóry z podpisem5. Jedna naszywka wyprawowa6. Imienne podziękowanie na Facebook i oficjalnej stronie wyprawy po jej zakończeniuOdbiór osobisty :)UWAGAZapewniam sprzęt biwakowy dla jednej osoby: śpiwór zimowy, namiot i materac do spania. Uczestnik musi we własnym zakresie wypożyczyć narty i kije. Jeśli nie chcesz biwakować pod namiotem możemy spędzić noc w schronisku Chatka Górzystów - zapraszam na naleśniki!
2999 zł

Kupione 1 z 3

Zakończona
Inne
Prelekcja / wykład dla firmy na wybrany temat
W ZESTAWIE:1. Prelekcja dla firmy po zakończeniu wyprawy2. Fotografie Mateusza Waligóry z podpisem (10 sztuk)3. Naszywki wyprawowe (10 sztuk)Za organizację prelekcji odpowiedzialna jest agencja POWER SPEECH Sebastian Prokop - pełna profeska!
7999 zł
Zakończona
Inne
ZOSTAŃ OFICJALNYM PARTNEREM WYPRAWY
Dołącz do oficjalnych sponsorów i partnerów wyprawy!Przed wybraniem nagrody skontaktuj się ze mną aby uzgodnić warunki naszej pracy.
50000 zł
Zakończona

Wpłaty 1197

ML
Marzenka Laszczak
AK
Agnieszka Komorowska
ukryta
 
Dane ukryte
ukryta
MD
Mikołaj Demków
99 zł
AM
Anna Magdziarek
99 zł
 
Dane ukryte
99 zł
NK
Natalia Kortus
ukryta
MK
Marcin Kasprzyk
99 zł
 
Dane ukryte
99 zł
JH
Joanna Haremza
99 zł
Zobacz więcej

Komentarze 142

 
2500 znaków