id: vwn2v8

POMÓŻMY BARTKOWI WYGRAĆ MECZ O JEGO ŻYCIE!

POMÓŻMY BARTKOWI WYGRAĆ MECZ O JEGO ŻYCIE!

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
Zrzutka została wyłączona przez organizatora
70 339 zł
z 80 000
87%
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 034 038 zrzutek i zebrali 1 099 520 342 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności2

 • Bartek został także objęty opieką fundacji ISKIERKA, która działa przy tutejszym szpitalu, dlatego jeśli ktokolwiek ma takie pragnienie może oddać swój 1% podatku. Przy rozliczeniu PIT nalezy podać numer KRS 0000248546 i koniecznie dodać dopisek Bartosz Urban.
  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Bartek zachorował nagle! W jednej chwili załamał sie jego dotychczasowy świat i musiał zmierzyć sie ze straszna chorobą GUZ MÓZGU. Nie miał czasu by przywyknąć do diagnozy czy zabrać ze sobą choćby kilka rzeczy, które umilą mu czas spędzony daleko poza domem w szpitalnych murach. Bardzo potrzebuje Waszego wsparcia!! Życie nie raz stawiało go przed trudnym egzaminem, ten zdaje sie być najtrudniejszy. Oprócz choroby musi zmierzyć sie ze strachem i własnymi słabościami. PROSIMY O POMOC!

KOCHANI BARTEK POTRZEBUJE WASZEJ POMOCY!!

Bartek ma 14 lat. Jego dotychczasowe życie było wypełnione sportowymi wyzwaniami, pasjami komputerowymi oraz aktywnością fizyczną i codziennymi radościami. Wielki fan piłki ręcznej i star wars.

Dziś Bartuś potrzebuje Waszgo wsparcia i modlitwy ! Pomóżmy mu wygrać z chorobą! Z chorobą, która odbiera mu wszystko co dotychczas robił i kochał, choroby, która skrajnie go przeraża i nie pozwala wrócić w pełni do zdrowia!Niestety, na początku roku po kilku tygodniach wyczerpujących objawów, lekarze zdiagnozowali u niego guza mózgu w mocno zaawansowanym stadium. Guz w głowie był wielkości cytryny, chłpiec w trybie pilnym trafił do szpitala i został poddany poważnej, skomplikowanej i zagrażającej życiu operacji. Szanse na przeżycie były niewielkie, jednak udało się, wydarzył się prawdziwy cud, Bartek przeżył operacje i wybudził się.

Lekarze usunęli aż lub tylko 80% guza, operacja uratowała mu życie, jednak odebrała zdrowie. Bartek boryka sie z szeregiem kompilkacji jakie wystepują po tak poważnym zabiegu oraz powstałymi niedowładami. I choć nie ma jeszcze wyników histpoatologicznych guza juz teraz wiadomo, że pozostałe 20% guza i ogniska zapalne leczone będą przy użyciu chemio i radioterapii. Aby pomóc Bartkowi wrócić do pełnego zdrowia i sprawności niezbedne jest wsparcie finansowe, które zostanie przeznaczone na leczenie oraz rehabilitacje, a także niezbedne środki medyczne.

Bartek cztery lata temu stracił ojca, obecnie samotnie opiekuje sie nim mama, niestety z powodu jego trudnego stanu zdrowia, niezbędna jest stała opieka zarówno w dzień jak i w nocy, dlatego zmuszona była zostawić dotychczasową pracę i obowiązki by bez reszty poświęcić się synowi. Stąd sytuacja materialna w rodzinie z każdym dniem staje sie coraz trudniejsza.

Bartek ma wiele wspaniałych przyjaciół i nieocenionych kolegów z klubu piłkarskiego, którzy są dla niego jak rodzina. Wierzą, że wspólnie mogą wygrać ten mecz- mecz o ocalenie życia i zdrowia.

My również możemy przyłączyć sie do tej wielkiej walki i pomóc Bartkowi wygrać Jego Mecz o Życie!Pomóżmy uratować tego nastoletniego bohatera!Każdą osobę o dobrej woli i otwartym sercu prosze o wpłatę!

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 838

 
Dane ukryte
3 646 zł
 
Dane ukryte
3 149,03 zł
 
Dane ukryte
 
Dane ukryte
1 890,12 zł
 
Dane ukryte
1 000 zł
 
Dane ukryte
1 000 zł
 
Dane ukryte
1 000 zł
 
Dane ukryte
765 zł
 
Dane ukryte
700 zł
 
Dane ukryte
601,82 zł
Zobacz więcej

Komentarze 75

 
2500 znaków