id: vz5nep

Podróż za jeden uśmiech czyli „zobaczyć” inaczej świat.

Podróż za jeden uśmiech czyli „zobaczyć” inaczej świat.

Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Nasi użytkownicy założyli 1 067 307 zrzutek i zebrali 1 163 219 799 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności3

 • Serdecznie dziękuję wszystkim za wpłaty jest prawie 9%! Najprawdopodobniej przedłuży zrzutkę na przyszły rok żeby spełnić marzenie życia! Zapraszam wszystkich na kanał YouTuber xd Pozdrawiam
  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Karol jest niewidomym 33-latkiem. Ma szerokie zainteresowania, począwszy od mechaniki, kolarstwa tandemowego, surwiwalu, kończąc na podróżach. Swoje zainteresowania czynnie realizuje między innymi strzelając z broni bojowej na profesjonalnej strzelnicy, a także jeżdżąc na tandemie. Jego pasja do podróży rozwinęła się wiele lat temu. Jest ciekawy świata, prowadzi kanał na youtubie na którym umieszcza vlogi ze swojego życia ukazujące funkcjonowanie osoby z dysfunkcją wzroku. Samodzielnie je kręci i montuje.

Jego największym marzeniem jest zwiedzanie świata za pomocą pozostałych zmysłów, poznanie nowych miejsc i ludzi, które wiąże się z podjęciem wyzwania. Karol swoją codzienną postawą pokazuje, że ograniczenia są tylko w głowie, a jego ciekawość świata jest silniejsza, dlatego w jego imieniu organizujemy tą zbiórkę.  

Karol jest samodzielny i nie ma problemu z podróżowaniem po Polsce, jednak w podróż zagraniczną przydałaby mu się „para oczu”. Z powodu przedłużenia terminu zrzutki na temat wolontariuszy Karol będzie informował na kanale YT.


W ramach zbiórki planowane jest zebranie około 100 000 na roczną podróż dla dwóch osób. Każda wyprawa będzie udokumentowana na filmach, które będą udostępniane na kanale.

 

Zapraszamy na Kanał Karola:

https://www.youtube.com/watch?v=llwd0wj15yE&list=PLBbNqF5XkNAcjgRaSyj4_krL_kh0rb81N&index=2

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 449

preloader

Komentarze 47

 
2500 znaków