id: vzd7z6

Pomóż przetrwać Wagabundzie! #wspieramypolskikraft

Pomóż przetrwać Wagabundzie! #wspieramypolskikraft

Opis zrzutki

Cześć i czołem! Tu Browar Wagabunda, jeden z najmniejszych browarów w Polsce.  

Po 2 latach mozolnych przygotowań, zgód, pozwoleń, kontroli urzędniczych udało nam się uruchomić własny samodzielny browar. W kwietniu tego roku będziemy obchodzić swoje 2-gie urodziny. Zawsze byliśmy samowystarczalni, ale w tej sytuacji Wasza pomoc jest nieoceniona! 

Wszyscy wiecie, że jest ciężko. Puby, bary i restauracje zamknięte. Wszystko przez szerzącego się koronawirusa.  

Jako jeden z najmniejszych browarów w Polsce, swoje piwo rozlewamy głównie do beczek. 

Możliwości butelkowania mamy mocno ograniczone, zarówno pod względem technologii jak mi mocy produkcyjnych, co dodatkowo komplikuje naszą sytuację. 

ddb2299dde8b87a2.png

Jesteśmy młodym i bardzo kreatywnym browarem. Większość sprzętu udało nam się wykonać samodzielnie. Niektóre rozwiązania są dość nietypowe jak na browar, ale jak mawia klasyk “jak coś wygląda głupio, ale działa to nie jest głupie”. Teraz my wyglądamy głupio - z magazynem pełnym piwa, którego nie możemy sprzedać, z zaległymi płatnościami za surowce, z których nie możemy uwarzyć, z zamrożonymi pieniędzmi w nieopłaconych fakturach, z czynszem, ZUS-em i innymi kosztami stałymi. W dodatku jesteśmy w trakcie rozbudowywania naszego najnowszego projektu – fermentowni dedykowanej piwom dzikim i leżakowanym w beczkach, który po prostu stanął w miejscu ze względu na brak środków.  

Możecie jednak pomóc nam przetrwać ten trudny czas. Dzięki Wam wspólnie doczekamy się realizacji kilku szalonych projektów które chodzą nam po głowie. Wierzymy, że wyjdziemy z tej sytuacji obronną ręką, a to będzie głównie Wasza zasługa, a my się Wam odwdzięczymy jak tylko będziemy w stanie :) 


Pozdrawiamy,

Ekipa Browaru Wagabunda


#wspieramypolskikraft


Większość piwa stoi w kegach i czeka na lepsze dni. Przygotowaliśmy jednak dla Was kilka atrakcyjnych nagród z naszych firmowych gadżetów: 


10 zł - “Dzięki, że jesteś” - są to podziękowania od nas dla Was na FB, za najmniejsze chociaż wsparcie z Waszej strony 

20 zł - “Pakiet Etykieta” - jest to jedna z naszych losowo wybranych cennych etykiet na butelki, które obecnie są w wersji mocno limitowanej 

30 zł - “Pakiet Birofil” - jest to zbiór wszystkich etykiet butelkowych jakie do tej pory wypuściliśmy na rynek 

40 zł - “Pakiet Podróżnik” - to zbiór etykiet jakie przywieźliśmy z ostatniej egzotycznej podróży do Peru 

50zł - “Szklanka Wagabundy” - jest to nasze unikatowe szkło firmowe, w bardzo fajnym oryginalnym kształcie o pojemności 500ml, logo w kolorze białym i czarnym 

80 zł - “Koszulka Wagabundy” - firmowy bawełniany t-shirt z naszym dużym logo na przodzie 

150 zł - “Milusia Bluza Wagabundy” - bluza dobrej jakości, bez kaptura, z dużym logo na przodzie 

200 zł - “Nazwij tanki u Wagabundy” - tutaj możesz wykazać się kreatywnością nazywając 11 tanków znajdujących się na browarze według swojego uznania, może to by imię, nazwisko, nazwa miejsca na Świecie czy imię psa, kota albo kochanki :) 

270 zł - “Pakiet PAN LODOWEGO OGODU” - jest to komplet 4 książek wybitnego polskiego autora Jarosława Grzędowicza, z którym wspólnie uwarzyliśmy piwo z podanej w książce receptury, piwo nosi nazwę “Gryfie Mleko” i jest dostępne w limitowanej ilości w butelkach 

550 zł - “Wieczór z Wagabundą” - spotkajmy się przy piwie w jednym z naszych ulubionych Poznańskich pubów, pograjmy w planszówki czy po prostu pogadajmy i napijmy się dobrego piwa. Obejmuje także voucher na 150 zł do wydania na barze (max 5 osób). 

1000zł - “Pakiet Pomocnik Piwowara” - poznaj trudy pracy w browarze od deski do deski, od śrutowania po warzenie oraz rozlew, zaznajomisz się z naszymi technikami warzenia, zobaczysz, jak działamy. Maksymalna ilość osób - 4. Odbiór uczestników Leszna (Wlkp). 

2500 zł - “Pakiet Pichcimy z Wagabundą, czyli dzień z życia piwowara” - jest to coś o czym marzy wielu, w szczególności piwowarzy domowi. Od wspólnego ułożenia receptury, wybranie surowców, dodatków, wybrania nazwy dla piwa po warzenie na browarze wspólnie wymyślonego trunku. Nocleg i wyżywienie w cenie. Wieczorny relaks przy ognisku (jeśli będą na to siły). Maksymalna ilość osób - 4. Odbiór uczestników Leszna (Wlkp). 


Wpłacający 42

WH
Weronika Hańczyk
200 zł
KB
Katarzyna Bednarczyk
150 zł
AP
Agnieszka Piwowar
150 zł
PW
Paulina Węgielnik
150 zł
SH
Szymon Huber , Pilsudskiego 125b , 26-220 Staporkow
100 zł
TM
Teresa Machnik
80 zł
P
Piotrek
60 zł
MW
Magda Wróbel
50 zł
KN
Klaudia Nowicka
50 zł
MW
Marzena Wyrzykowska
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze 1

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nagrody

Wpłać 10 zł i więcej
“Dzięki, że jesteś”

“Dzięki, że jesteś” - są to podziękowania od nas dla Was na FB, za najmniejsze chociaż wsparcie z Waszej strony 

wybrano 3 razy

Wybieram
Wpłać 20 zł i więcej
“Pakiet Etykieta”

“Pakiet Etykieta” - jest to jedna z naszych losowo wybranych cennych etykiet na butelki, które obecnie są w wersji mocno limitowanej 

Wybieram
Wpłać 30 zł i więcej
“Pakiet Birofil”

“Pakiet Birofil” - jest to zbiór wszystkich etykiet butelkowych jakie do tej pory wypuściliśmy na rynek 

wybrano 8 razy

Wybieram
Wpłać 40 zł i więcej
“Pakiet Podróżnik”

“Pakiet Podróżnik” - to zbiór etykiet jakie przywieźliśmy z ostatniej egzotycznej podróży do Peru 

(pozostało 1 z 1)

Wybieram
Wpłać 50 zł i więcej
“Szklanka Wagabundy”

“Szklanka Wagabundy” - jest to nasze unikatowe szkło firmowe, w bardzo fajnym oryginalnym kształcie o pojemności 500ml, logo w kolorze białym i czarnym 

wybrano 17 razy (pozostało 83 z 100)

Wybieram
Wpłać 80 zł i więcej
“Koszulka Wagabundy”

“Koszulka Wagabundy” - firmowy bawełniany t-shirt z naszym dużym logo na przodzie 

wybrano 3 razy

Wybieram
Wpłać 150 zł i więcej
“Milusia Bluza Wagabundy”

“Milusia Bluza Wagabundy” - bluza dobrej jakości, bez kaptura, z dużym logo na przodzie 

wybrano 3 razy

Wybieram
Wpłać 200 zł i więcej
"Nazwij tanki u Wagabundy"

"Nazwij tanki u Wagabundy" - tutaj możesz wykazać się kreatywnością nazywając 11 tanków znajdujących się na browarze według swojego uznania, może to by imię, nazwisko, nazwa miejsca na Świecie czy imię psa, kota albo kochanki :) 

(pozostało 11 z 11)

Wybieram
Wpłać 270 zł i więcej
“Pakiet PAN LODOWEGO OGODU”

“Pakiet PAN LODOWEGO OGODU” - jest to komplet 4 książek wybitnego polskiego autora Jarosława Grzędowicza, z którym wspólnie uwarzyliśmy piwo z podanej w książce receptury, piwo nosi nazwę “Gryfie Mleko” i jest dostępne w limitowanej ilości w butelkach 

(pozostało 3 z 3)

Wybieram
Wpłać 550 zł i więcej
“Wieczór z Wagabundą”

“Wieczór z Wagabundą” - spotkajmy się przy piwie w jednym z naszych ulubionych Poznańskich pubów, pograjmy w planszówki czy po prostu pogadajmy i napijmy się dobrego piwa. Obejmuje także voucher na 150 zł do wydania na barze (max 5 osób). 

(pozostało 3 z 3)

Wybieram
Wpłać 1000 zł i więcej
“Pakiet Pomocnik Piwowara”

“Pakiet Pomocnik Piwowara” - poznaj trudy pracy w browarze od deski do deski, od śrutowania po warzenie oraz rozlew, zaznajomisz się z naszymi technikami warzenia, zobaczysz, jak działamy. Maksymalna ilość osób - 4. Odbiór uczestników Leszna (Wlkp). 

(pozostało 1 z 1)

Wybieram
Wpłać 2500 zł i więcej
"Pakiet Pichcimy z Wagabundą, czyli dzień z życia piwowara”

“Pakiet Pichcimy z Wagabundą, czyli dzień z życia piwowara” - jest to coś o czym marzy wielu, w szczególności piwowarzy domowi. Od wspólnego ułożenia receptury, wybranie surowców, dodatków, wybrania nazwy dla piwa po warzenie na browarze wspólnie wymyślonego trunku. Nocleg i wyżywienie w cenie. Wieczorny relaks przy ognisku (jeśli będą na to siły). Maksymalna ilość osób - 4. Odbiór uczestników Leszna (Wlkp). 

(pozostało 1 z 1)

Wybieram

Nasi użytkownicy założyli

626 289 zrzutek

i zebrali

377 001 889 zł

A ty na co dziś zbierasz?