id: vzw3gg

Na transport dla Ukrainy

Na transport dla Ukrainy

Nasi użytkownicy założyli 1 145 800 zrzutek i zebrali 1 192 967 349 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Jesteśmy niezależną grupą ludzi o otwartych sercach, którzy chcą nieść pomoc. Od początku wojny w Ukrainie angażujemy cały swój wolny czas, zarywamy noce i dopłacamy z prywatnych kieszeni, żeby móc zapewnić bezpieczeństwo jak największej liczbie osób. Organizujemy transporty z lekami, żywnością, środkami higienicznymi, drobnymi militariami, a także bezpiecznym przewozem ludzi do Polski.

Nasi kierowcy to grupa bardzo dobrze sprawdzonych przez nas ludzi, którzy znają bezpieczne trasy i warunki drogowe w Ukrainie. A grupa organizatorów zawsze jest w pogotowiu i działa tak, by zarówno każdy członek naszej grupy i pasażer czuł się bezpiecznie i komfortowo. Nie udajemy bohaterów, choć wielu nas tak nazywa. Nie chcemy chwały i oklasków, chcemy pomagać!

Ostatnie tygodnie naszej działalności przyniosły wiele sukcesów, a także przyjaźnie, które już w tej chwili wiemy, że przetrwają lata. Bardzo chcemy założyć w przyszłości stowarzyszenie i nawet po wojnie pomagać na większą skalę. Jednak w tej chwili działamy, 24/7, nie mamy czasu na formalności i miesiące oczekiwania na załatwienie wszystkich urzędowych spraw. Chcemy działać dalej, ale potrzebujemy waszego wsparcia. Wiemy, że zbiórek dla Ukrainy jest w tej chwili ogromna ilość... ale będziemy zaszczyceni, jeśli zdecydujecie się wesprzeć również naszą. Każda złotówka, może sprawić, że czyjeś życie zostanie uratowane, że jakieś dziecko dziś wieczorem zaśnie w ciepłym łóżku otoczone spokojem, a nie chłodem zimnej piwnicy w obawie przed kolejnym nalotem bombowym. A może czyjś dziadek lub babcia dostaną leki, bez których nie byliby w stanie przeżyć więcej niż kilka tygodni. Dla nich chcemy działać!


Dziękujemy, że pomagasz nam nieść pomoc!!! I pamiętaj, dobro zawsze wraca!!!

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 34

D1
Darek
500 zł
 
Dane ukryte
10 zł
 
Dane ukryte
20 zł
GB
100 zł
 
Dane ukryte
50 zł
MK
Michał
50 zł
PM
Piotr M
50 zł
AD
Agnieszka Dzierzgowska
50 zł
 
Dane ukryte
100 zł
AL
Aleksander
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!