id: vzw8bw

Zakup sprzętu szachowego dla projektu Szachologika

Zakup sprzętu szachowego dla projektu Szachologika

Nasi użytkownicy założyli 937 836 zrzutek i zebrali 929 680 349 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności1

 • Pierwsze zajęcia szachowe w ramach projektu "Szachologika" odbędą się już 4 stycznia. Będą prowadzone w 2 grupach wiekowych. W ostatnim czasie ze środków pozyskanych na niniejszej zbiórce zakupiłem 4 komplety "szkolnych" zestawow szachowych (zdjęcia dołączyłem do galerii). Zdecydowalem się na figury plastikowe zamiast znacznie droższych drewnianych po to, aby móc zaoszczędzone w ten sposób środki przeznaczyć na zakup profesjonalnego turniejowego zestawu szachowego, który będzie na stałym wyposażeniu ośrodka do dyspozycji dzieci. Po zakupie zestawu oraz pozostałych planowanych sprzętów informacje będą zamieszczone na stronie zbiórki oraz na blugu www.szachologika.blogspot.com

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Witam!


Zrzutka przeznaczona jest dla osób, które chcą wesprzeć projekt społeczno-edukacyjny Szachologika. Polega on na prowadzeniu zajęć szachowych dla dzieci z ośrodka opiekuńczo-wychowawczego w Kartuzach.

Zebrane środki zostaną przeznaczone na zakup sprzętu szachowego, który umożliwi realizację zajęć. Poza szkoleniowymi zestawami szachowymi w planach jest zakup profesjonalnego zestawu szachowego, który będzie na stałym wyposażeniu ośrodka do dyspozycji podopiecznych. W zależności od kwoty zebranych środków planowany jest też zakup pomocy dydaktycznych (np. książki szachowe) oraz szachowych gadżetów / upominków dla uczestników zajęć.


Sposób wykorzystania zebranych środków będzie uzależniony od potrzeb (m. in. liczba uczestników). Dlatego informacje na ten temat Darczyńcy będą mogli przeczytać na blogu projektu Szachologika oraz na profilu facebookowym, do których odnośniki znajdują się w zakładce z linkami.


Zapraszam do wsparcia mojej inicjatywy. Wpłacając dowolną kwotę zostaniesz ważną figurą na naszej szachownicy!


Lokalizacja

Kartuzy, Poland

Zobacz na mapie
map pin
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 9

ML
Mike El
50 zł
JU
Justyna
50 zł
AG
Agata Gosz
ukryta
RS
Rafał Skwara
100 zł
MW
Mariusz Wentk
20 zł
AN
Ann
10 zł
KZ
Hannah
10 zł
TB
Teresa
300 zł
AA
Ali Agca
121,37 zł

Komentarze 3

 
2500 znaków