id: vzxt9k

Szkoła pole Dance

Szkoła pole Dance

Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.
Ta zrzutka nie ma jeszcze skarbonek
Dodaj skarbonkę do zrzutki

Nasi użytkownicy założyli 1 145 844 zrzutki i zebrali 1 193 083 900 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Wspierajmy Razem: Szkoła Pole Dance dla Aktywności i Pewności Siebie!


Cześć Kochani!


Z dumą ogłaszam nową inicjatywę - otwarcie szkoły pole dance w naszej społeczności! To miejsce, gdzie chcemy inspirować, rozwijać pewność siebie i promować aktywność fizyczną w przyjaznym i wspierającym środowisku. Aby to osiągnąć, potrzebuje Waszej pomocy!


Dlaczego pole dance?


Pole dance to nie tylko sztuka, ale również fantastyczny sposób na utrzymanie kondycji, budowanie pewności siebie i zdobywanie nowych umiejętności oraz znajomości. Chcę, aby każdy mógł odkryć tę formę aktywności, niezależnie od wieku czy poziomu doświadczenia.


Cel naszej zbiórki:


Chciałbym zebrać fundusze na stworzenie przestrzeni wyposażonej w profesjonalny sprzęt , bezpieczne i solidne rury oraz materace, na organizację zajęć i warsztatów, które pozwolą rozwijać umiejętności naszych kursantów. 


Co dokładnie planuje zrealizować?


⦁Wyposażenie studia: Zakup wysokiej jakości sprzętu i bezpiecznego wyposażenia, aby zapewnić naszym kursantom komfort i bezpieczeństwo podczas zajęć.


⦁Kursy i warsztaty: Organizacja kursów dla różnych poziomów zaawansowania oraz warsztatów z doświadczonymi instruktorami.


⦁Programy wsparcia: Stworzenie programów wsparcia dla uczestników, promujących zdrowy styl życia i rozwijanie pewności siebie.


⦁Innowacyjne zajęcia: Rozwijanie nowatorskich zajęć, łączących pole dance z elementami akrobatyki, fitness, tanecznymi i sztuką wyrażania siebie.


Dlaczego warto nas wesprzeć?


Otwarcie szkoły pole dance to nie tylko nowe miejsce na mapie naszej społeczności, ale również szansa na rozwijanie zdrowego stylu życia, budowanie relacji i odkrywanie nowych pasji. Każda wpłacona kwota przyczyni się do spełnienia tego marzenia.


Dziękuje za Wasze wsparcie i dołączcie do misji promowania zdrowia, aktywności fizycznej i pewności siebie przez sztukę pole dance!


Dla wspierających przewidziane są profity:

50 zł jedno wejście gratis 

100 zł 2 wejścia gratis 

200 zł + karnet gratis 

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Lokalizacja

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Jeszcze nikt nie założył skarbonki na tej zrzutce. Twoja może być pierwsza!

Wpłaty 3

ET
Ewa
20 zł
DG
Damian G
100 zł
MK
Magdalena Krajewska
50 zł

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!