id: vzy8fr

Studia

Studia

Nasi użytkownicy założyli 1 035 051 zrzutek i zebrali 1 101 873 222 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Cześć, chciałabym się podzielić historią mojej przyjaciółki z Rwandy. Nazywa się Confiance i ma 27 lat.W 2018 roku Confiance borykała się z problemami finansowymi. Straciła fundusze, co zmusiło ją do przerwania studiów. Nie była w stanie kontynuować studiów, również jej matka nie mogła opłacić czesnego, w wyniku czego rzuciła szkołę. Przegapiła maturę i życie stało się bardzo, bardzo złe.
Miała nadzieję, że zrobi wszystko, co w jej mocy, aby znaleźć pracę w Rwandzie i samodzielnie sfinansować studia. Dzisiaj mija pięć lat. Nie dostała pracy, a teraz jest jeszcze gorzej, bo potrzebuję dyplomu, żeby mieć pracę, Można sobie tylko wyobrazić, że żyję na krawędzi i prawie nie ma nadziei na przyszłość.  
Potrzebujemy 4000PLN około 1000 Euro, aby jej pomóc w ponownym rozpoczęciu nauki w Rwandzie University of Tourism, Technology and Business Studies (UTB). Pieniądze zostaną wykorzystane na pokrycie opłaty za szkołę, transport i zaspokojenie innych podstawowych rzeczy, których może potrzebować od czasu do czasu (np. książki).
Zebrane pieniądze zostaną w całości przekazane dla Confiance. Bardzo dziękujemy i doceniamy każdy datek.
Cześć to you who are reading my story. It's about my friend from Rwanda. Her name is Juste Confiance a 27 year old. 
In the year 2018. Confiance faced financial problems. She lost funds which forced her out to stop studies. Neither she couldn't continue studies nor her mommy would not be able to pay school fees as a result she dropped out. She missed graduation and life become very very bad.  
Her hope was to do best to land a job in Rwanda to self fund her studies. Today marks five years. She did not get job and now it get worse because she needs a degree to have a job. You would imagine that she has been living life on the edge and almost no hope to the future.
We are seeking for 4000 PLN equivalent to 1000 EURO to help her study again. Money will be used to cover the school fee, the transport and provide other basics she may needs from time to time.
Money collected will be transfered in full. You who are donating, you are awesome and kind. We appreciate. 
Thank you :) 


Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Jeszcze nikt nie założył skarbonki na tej zrzutce. twoja może być pierwsza!

Wpłaty 2

EN
Eric Niyongabo
20 zł
AB
Alicja Biskupska
20 zł

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!