id: w29mb6
Zakup karmy,leczenie,sterylizacja kotów bezdomnych.
Zakup karmy,leczenie,sterylizacja kotów bezdomnych.
Aktualności10
-
Kochani,po raz kolejny dopadła nas Panleukopenia😔. Walczymy o życie 3 kotów,koszty są ogromne. Musimy zakupić surowicę,codziennie dojeżdżać do kliniki weterynaryjnej przez bliżej nieokreślony czas. Koszty paliwa ogromne ( mamy do kliniki ponad 30 km w jedną stronę). 50 zł kosztuje nas jeden wyjazd plus koszty leczenia. Błagamy o wsparcie,już nie wyrabiamy finansowo,psychicznie i fizycznie. Od Waszej pomocy zależy ich życie .
Dodawaj aktualności i informuj wspierających o postępach akcji.
To zwiększy wiarygodność Twojej zrzutki i zaangażowanie darczyńców.
Opis zrzutki
Witam serdecznie.Wraz ze znajomą dokarmiamy,leczymy, sterylizujemy,wydajemy do adopcji bezdomne koty z gminy Dobrzany,Recz,Stargard. Jesteśmy dwie,mamy ponad 50 kotów w domach pod opieką ( wszystkie uratowane,zbierane z różnym gmin) . Dodatkowo opiekujemy się kotami działkowymi,z terenu świniarni i blokowymi. Robimy co możemy by polepszyć ich los. Za wszystko płacimy z własnej kieszeni. Niestety nie wyrabiamy już finansowo,kotów cały czas przybywa a adopcje stoją w miejscu. Załatwiłyśmy budki dla kotów wolnożyjących,piszemy pisma do gminy i sterylizacji powszechnej o wsparcie w postaci darmowych sterylizacji. Zmuszone jesteśmy prosić o pomoc w postaci zakupu karmy,żwirku ( zabezpieczamy koty po zabiegach kastracji), klatek łapek,kennelowych, kuwet, transporterów, podkładów chłonnych, leków, ręczników, kocyków czy zabawek. Potrzebne dosłownie wszystko.Dwoimy się i troimy by walczyć z bezdomnością i uratować jak najwięcej zwierząt. Więcej materiałów z naszej działalności ( paragony z lecznic weterynaryjnych,opisy wizyt w klinikach,screeny zamówień z zooplusa,kopię pism wysyłanych do gminy,więcej zdjęć )mogę wysłać zainteresowanym na maila. Większości fundacjom jesteśmy znane,mogą potwierdzić naszą charytatywną działalność. Błagamy o wsparcie,nie dla siebie,dla bezdomnych,chorych kotów które nie mają na kogo liczyć.
Dbamy o bezpieczeństwo. W razie wątpliwości zgłoś tę zrzutkę przez
formularz.
Na uszka dyszka od Tosi
dziękuję w imieniu kociaka
❤️❤️❤️
Dziękuje za tabletki 💚
Leci piątka od Tosi, będziemy się starały Paniom pomagać raz na dwa tygodnie, żeby zbiórka ruszała do przodu. Podziwiamy Panie i ściskamy małe i duże kotki, dużo zdrowia dla Nich
Ogromnie dziękujemy za kazdą wpłacona złotówkę na ratowanie życia bezdomniaczków.. Dla nich to często sprawa życia lub śmierci. Dziękujemy!!