id: w29tj5

Życie Lakusia

Życie Lakusia

Nasi użytkownicy założyli 1 153 826 zrzutek i zebrali 1 198 919 238 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Cześć wszystkim!

Nazywam się Lucky, mam 6 miesięcy, od września rozpocząłem swoje nowe życie kiedy moja mama i tata zabrali mnie z Orlenu, znaleźli mnie tam przypadkiem, kiedy wracali z jakiejś podróży z Warszawy. Wskoczyłem mamie na ręce i ona powiedziała, że za nic mnie tam nie zostawi… wiedziałem co robię. W tamtym momencie zaczął się nowy rozdział w moim krótkim kocim życiu. Trafiłem do wspaniałego domku, mam dwóch psich braci, Skazę i Maksa. Skaza to mój największy kompan do zabaw, uwielbiam nasze codzienne przepychanki i harce, po których zasypiamy przytuleni. Z Maksem nie mogę bawić się tak dużo bo mama mówi, że jest staruszkiem, ale czasami używam jego ogona jako zabawki kiedy ona nie widzi.

Niestety we wtorek (28.11) nad naszym małym rajem pojawiły się burzowe chmury. Poszliśmy do weterynarza bo troszkę ciężko mi się oddychało. Pani doktor zdjęła mi wodę z klatki piersiowej i troszkę mi ulżyło, ale niestety taki zabieg przynosi tylko krótkotrwałe efekty. Byliśmy u wielu lekarzy i okazało się, że moje serduszko jest bardzo chore. Proszę pomóżcie mi, nie chcę jeszcze umierać, moje wspaniałe życie w nowej rodzinie dopiero nabrało rozpędu.

Jesteśmy zmuszeni założyć zbiórkę bo Lakuś jest naszym piątym zwierzakiem. Mamy jeszcze na utrzymaniu dwa psy, w tym jednego geriatrę, i dwa konie. Niestety obawiamy się, że koszty leczenia naszego kociego malucha mogą nas przerosnąć. Liczy się każda złotówka, z góry dziękujemy.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Lokalizacja

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 37

MI
Szymon i Martynka
400 zł
PP
Kocia armia
50 zł
 
Dane ukryte
100 zł
AP
Anna Potyra
100 zł
KC
Katarzyna Cichy
100 zł
AS
Ola
AO
Artur orzechowski
20 zł
MZ
Od Ksawcia
30 zł
SM
Siegrida Minor
20 zł
JK
Judyta Kubicz
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!