id: w2bexr

Studia w Vancouver Acting School

Studia w Vancouver Acting School

Nasi użytkownicy założyli 1 155 137 zrzutek i zebrali 1 199 516 488 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

PayPal


Instagram

https://www.instagram.com/krystianxmuszynski/


Cześć, mam na imię Krystian!Od najmłodszych lat nagrywanie filmów było dla mnie czymś co pochłaniało mnie w całości. Moja przygoda z filmami zaczęła się od robienia nagrań szkoleniowych z wyjazdów narciarskich w których towarzyszyłem mojemu Tacie. To wtedy po raz pierwszy doświadczyłem niesamowitego odczucia jakie daje bycie w obiektywie kamery.


Później w trakcie studiów moja droga życiowa i ogromna chęć poznania chińskiej kultury zaprowadziła mnie na daleki wschód. To właśnie tam, przypadkiem, zostałem zaproszony do lokalnej stacji telewizyjnej. Zobaczyłem od wewnątrz jak działa świat telewizji, co zrobiło na mnie ogromne wrażenie. Wtedy dotarło do mnie, że aktorstwo jest moją pasją, moją ścieżką życiową. Zapraszano mnie do azjatyckich stacji ponad 30 razy co było dla mnie ogromnym wyzwaniem.


cLdOHwgol1YMtldZ.jpg

Kiedyś wydawało mi się, że występ w telewizji jest dla mnie odległym, niemożliwym do zrealizowania snem. Wierzyłem, że nie jest mi to dane i nie zasługuję na swoje marzenia. Po wielu latach szczęście zaczęło się do mnie uśmiechać. Na jednym z planów filmowych okazało się, że nagrywam scenę z Jackie Chanem. Zobaczyłem, jak pracuje mistrz, którego oglądałem jako młody chłopak. Nie śmiałem marzyć o takich zbiegach okoliczności. Miałem wrażenie, że świat stoi przede mną otworem. Cały czas trudno było mi uwierzyć w szansę, którą dawało mi życie.


Później dostałem propozycję zagrania głównej roli w serialu. Broniłem się przed tym zleceniem mówiąc, że nie zasługuję na tę rolę. Że to nie tacy jak ja dostają takie szanse, może to jest jakaś pomyłka. Jednak po pewnym czasie zobaczyłem, że osobą, która mnie ogranicza jestem ja sam. Jeżeli w coś mocno uwierzę to wszystko staje się możliwe. Zaufałem losowi, wierząc, że ta rola przybliży mnie do miejsca, gdzie moje marzanie stanie się rzeczywistością.

wEL6EYyHPAfb1pnX.jpgNigdy bym nie przypuszczał, że moją pierwszą poważną rolę zagram głównie po chińsku i częściowo po rosyjsku. Rosyjskiego nie znałem, dlatego wydawało mi się, że nie ma szans na sprostaniu tej roli. Jednak w trakcie przygotowań do roli bardzo głęboko wczułem się w moją postać, zacząłem myśleć i oddychać tak jak Dima. Praca mnie zupełnie pochłonęła. Przezwyciężyłem swoje lęki i udowodniłem sobie, że wiara w siebie, dyscyplina i konsekwencja czynią cuda.


Cały czas jestem na początku swojej drogi, dlatego szukam dla siebie nowych kierunków doskonalenia warsztatu aktorskiego. Moim wielkim marzeniem jest aktorstwo, role w amerykańskich produkcjach filmowych. Wiem, że aby tam dotrzeć potrzebuję solidnych fundamentów. Los często sprzyjał mi na mojej drodze. W zeszłym roku otworzyła się przede mną nowa ścieżka rozwoju.

MGeU9Wa4riDCjenB.pngZ sukcesem przeszedłem długi i skomplikowany proces rekrutacji do Vancouver Acting School na kierunek ACTING FTV DIPLOMA PROGRAM i mam szansę rozwijać się w Ameryce Północnej. Zaoszczędziłem już nieco środków na wyjazd. To jednak zdecydowanie za mało, aby wyjechać do Kanady. Twoje wsparcie pomoże mi w:

- opłaceniu uczelni (47 tysięcy złotych)

- spełnieniu wymogu Kanadyjskiego rządu w formie minimalnego depozytu na koncie podczas wyjazdu do kraju (33 tysiące złotych)

- opłaceniu biletów lotniczych, ubezpieczenia, transportu, konsultacji wizowych, aplikacji i innych opłat (10 tysięcy złotych)

Na miejscu sobie poradzę. Potrzebuję łącznie 90 tysięcy złotych, aby móc urzeczywistnić swoje marzenie. 

C1ihIIY9a9faqXdW.jpg „Wybierz pracę, którą kochasz, a nie przepracujesz w ani jednego dnia więcej w swoim życiu” -Konfucjusz. Podróż do Kanady i studia w Vancouver Acting School to moja szansa na spełnienie marzenia o właśnie takiej pracy. Wiem, że wiara w siebie, dyscyplina i konsekwencja potrafią zwyciężyć największe przeszkody. Moją trudnością teraz jest zebranie środków na wyjazd. Pomożesz?

qLH1Yi1z2DK6RXqy.pngJeżeli ciekawi Cię moja historia, to będzie mi bardzo miło, gdy dołączysz do mnie na Instagramie. 

https://www.instagram.com/krystianxmuszynski/ 


Będę przeogromnie wdzięczny, jeśli udostępnisz tę zrzutkę szerzej. Znajomym w wiadomościach, w mediach społecznościowych, rodzinie. Dzięki każdej złotówce będę bliżej swojego marzenia. 


Dziękuję, że wspierasz moje marzenie,

Krystian


Instagram

https://www.instagram.com/krystianxmuszynski/

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Lokalizacja

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 6

EM
Edyta
20 zł
KT
Kinga Tarczyńska
50 zł
JW
Joanna
50 zł
 
Dane ukryte
ukryta
MM
Małgorzata Muszyńska
100 zł
 
Dane ukryte
ukryta

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!