Aby żadna miska nie była pusta. Dla psów z Radys w nowych schroniskach ID: w2r47u

Aby żadna miska nie była pusta. Dla psów z Radys w nowych schroniskach ID: w2r47u

2 100 zł z 5 000 zł

42%

2 100 zł

2 100 zł

z 5 000 zł

23 dni

23 dni

do końca

51

51

wspierających
42%
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

Zwierzęta w Radysach przeżyły piekło. Były głodzone, mieszkały w nieodpowiednich warunkach, brakowało im podstawowej opieki weterynaryjnej. W połowie czerwca miała miejsce największa akcja ratowania czworonogów z Radys, w której udział wzięło blisko sto osób z organizacji pro-zwierzęcych oraz służb. To, co zastali pracownicy i wolontariusze na miejscu, nie mieści się w głowie. Ale o przykrych rzeczach nie chcemy już więcej wspominać, a pragniemy działać, aby poprawić los tych biednych i pokrzywdzonych psów.


Jak w ostatnich dniach poinformowały organizacje prozwierzęce ponad 1000 psów i kot zostało uratowanych z Radys. Zwierzęta nowe domy znalazły m.in. w Bydgoszczy, Wrocławiu, Gdańsku, Krakowie czy w Warszawie. Teraz dochodzą do siebie, na nowo uczą się zaufania do człowieka, otrzymują opiekę, której wcześniej im brakowało. Chociaż są już bezpieczne, to wciąż potrzebują naszej pomocy. Nie powinniśmy być głusi na ich prośby.


Jako firma IBERION i swiatzwierzat.pl jesteśmy wrażliwi społecznie, dlatego poruszamy tematy, które rozwijają świadomość i pobudzają do refleksji oraz działania na rzecz potrzebujących, dlatego wierzymy, że wolontariat jest najlepszym sposobem na tworzenie i wzmacnianie więzi nie tylko między współpracownikami firmy, ale też na szerszą skalę - z lokalnymi społecznościami, ogólnopolskimi organizacjami oraz czytelnikami naszego portalu.


Pragniemy zebrać 5000 złotych lub więcej dla warszawskiego schroniska Na Paluchu. Pod opiekę pracowników i wolontariuszy trafiło tam bowiem 100 psów, które nie mogą mieć oczywiście pustych misek. W porozumieniu ze schroniskiem za zebrane pieniądze zostanie zakupiona specjalistyczna mokra karma dla psów i bezpośrednio przez naszych redaktorów dostarczona do rąk pracowników. Wierzymy, że tak jak my nie potraficie przejść obojętnie obok cierpienia zwierząt i pomożecie nam w tej walce! 


Wpłacający51

JK
Jadwiga Kuśpiet
200 zł
B
Barbara Miller
200 zł
H
Huzar
150 zł
JK
Jan K
100 zł
AK
Agata K
100 zł
A
Albert W
100 zł
MP
Magdalena Pawlicka
100 zł
MF
Magdalena Fabisiak
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
Z
Zuzia F
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

535 212 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?