id: w2r47u

Aby żadna miska nie była pusta. Dla psów z Radys w nowych schroniskach

Aby żadna miska nie była pusta. Dla psów z Radys w nowych schroniskach

Opis zrzutki

Zwierzęta w Radysach przeżyły piekło. Były głodzone, mieszkały w nieodpowiednich warunkach, brakowało im podstawowej opieki weterynaryjnej. W połowie czerwca miała miejsce największa akcja ratowania czworonogów z Radys, w której udział wzięło blisko sto osób z organizacji pro-zwierzęcych oraz służb. To, co zastali pracownicy i wolontariusze na miejscu, nie mieści się w głowie. Ale o przykrych rzeczach nie chcemy już więcej wspominać, a pragniemy działać, aby poprawić los tych biednych i pokrzywdzonych psów.


Jak w ostatnich dniach poinformowały organizacje prozwierzęce ponad 1000 psów i kot zostało uratowanych z Radys. Zwierzęta nowe domy znalazły m.in. w Bydgoszczy, Wrocławiu, Gdańsku, Krakowie czy w Warszawie. Teraz dochodzą do siebie, na nowo uczą się zaufania do człowieka, otrzymują opiekę, której wcześniej im brakowało. Chociaż są już bezpieczne, to wciąż potrzebują naszej pomocy. Nie powinniśmy być głusi na ich prośby.


Jako firma IBERION i swiatzwierzat.pl jesteśmy wrażliwi społecznie, dlatego poruszamy tematy, które rozwijają świadomość i pobudzają do refleksji oraz działania na rzecz potrzebujących, dlatego wierzymy, że wolontariat jest najlepszym sposobem na tworzenie i wzmacnianie więzi nie tylko między współpracownikami firmy, ale też na szerszą skalę - z lokalnymi społecznościami, ogólnopolskimi organizacjami oraz czytelnikami naszego portalu.


Pragniemy zebrać 5000 złotych lub więcej dla warszawskiego schroniska Na Paluchu. Pod opiekę pracowników i wolontariuszy trafiło tam bowiem 100 psów, które nie mogą mieć oczywiście pustych misek. W porozumieniu ze schroniskiem za zebrane pieniądze zostanie zakupiona specjalistyczna mokra karma dla psów i bezpośrednio przez naszych redaktorów dostarczona do rąk pracowników. Wierzymy, że tak jak my nie potraficie przejść obojętnie obok cierpienia zwierząt i pomożecie nam w tej walce! 


Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 111

W
Wojciech
300 zł
 
Dane ukryte
200 zł
 
Dane ukryte
200 zł
JK
Jadwiga Kuśpiet
200 zł
B
Barbara Miller
200 zł
 
Dane ukryte
200 zł
H
Huzar
150 zł
JK
Jan K
100 zł
KS
Katarzyna Swidrak
100 zł
TW
Tomasz Wolff
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

677 649 zrzutek

i zebrali

438 365 668 zł

A ty na co dziś zbierasz?