Zrzutka dla DZIECI z NEPALU, które wezmą udział w projekcie BRAVE KIDS w Wałbrzychu ID: w2tyjk

Zrzutka dla DZIECI z NEPALU, które wezmą udział w projekcie BRAVE KIDS w Wałbrzychu ID: w2tyjk

9 146 zł z 18 000 zł

50%

9 146 zł

9 146 zł

z 18 000 zł

zakończona

zakończona

20.06.2019r

50

50

wspierających
50%
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

Zwracamy się do Was z wielką prośbą o wsparcie przy zakupie biletów lotniczych do Polski na projekt Brave Kids w Wałbrzychu dla DZIECI z grupy artystycznej, które mieszkają w nepalskim DOMU DZIECKA. To dzieci - młodzi artyści, którzy dbają o zachowanie swojej kultury i tradycji. Większość z nich ze względu na trudną sytuację rodzinną i materialną znalazła pomoc w Domu Dziecka ROKPA, gdzie mają zapewniony dach nad głową, opiekę medyczną i edukację. Bardzo pragniemy, aby cała zaproszona grupa 6 dzieci przyjechała do nas i wzięła udział w tym wyjątkowym projekcie. Dzięki temu, że uzbieramy tą kwotę to wszystkie dzieci dotrą do nas i spełnimy ich marzenie związane z Polską. Już kiedyś byli w Polsce i brali udział w poprzednich edycjach projektu. Polska jest dla nich drugim domem i kochają nasz kraj, kochają nasze polskie rodziny u których kiedyś mieszkali. Projekt zmienił ich życie i dzięki temu poczuli się dowartościowani, zmotywowani oraz zostali obdarowani wielką miłością przez polskie rodziny.

Brakuje nam jeszcze pieniędzy i wierzymy bardzo, że uda nam się uzbierać pieniądze na zakup biletów dla całej grupy dzieci i ich opiekunki.

Chcemy ponownie zaprosić tych wspaniałych, młodych, ambitnych i zdolnych artystów z Kathmandu do Wałbrzycha na Brave Kids – międzynarodowy projekt edukacyjno-artystyczny dla dzieci z całego świata.

Przyjadą do nas dzieci, które kiedyś uczestniczyły już w Brave Kids. Wtedy dopiero szlifowali swoje talenty, dzisiaj są artystami z określoną ścieżką rozwoju, a często już z ciekawymi osiągnięciami na koncie. W fantastycznej, przyjaznej i otwartej atmosferze będą brali udział w warsztatach z dziećmi z Polski, Gruzji, Ugandy, Iranu i Indii, a efektem ich pracy warsztatowej będą barwne i radosne spektakle z bardzo ważnym przesłaniem, aby świat był lepszy i bez wojen, konfliktów.

Dzieci przyjeżdżające do Polski w ramach Brave Kids przez ponad dwa tygodnie mieszkają w domach polskich rodzin, które nie tylko odpowiadają za regularny transport dzieci na warsztaty, gwarantuje wyżywienie, ale również otacza dzieci codzienną opieką, spędza wolny czas wymieniając się wzajemnie często skrajnie innymi sposobami życia, oraz odmienną kulturą i tradycją. Samo goszczenie dzieci w domu przez ponad dwa tygodnie jest doskonałą lekcją wrażliwości kulturowej.

Dzieci z grupy ROKPA Children z Nepalu po raz kolejny wezmą udział w Brave Kids, by podzielić się kulturą i tradycją z samego serca Himalajów. One dobrze wiedzą, jak wielką wartością jest rodzina i życie w grupie – w kraju o tak wysokim przyroście naturalnym starsze dzieci bowiem pełnią funkcję troskliwych opiekunów młodszych braci i sióstr, pomagając im nie tylko w lekcjach, ale i w codziennym życiu. Sześcioro z ponad kilkudziesięciu wychowanków sierocińca w Katmandu przyjedzie do nas z opiekunką – liderką artystyczną.

Wpłatę można TAKŻE dokonać na poniższe konto:

Fundacja im. Elżbiety Marii Urbańskiej

Nr konta bankowego: 93 2030 0045 1110 0000 0261 8110 (Bank Paribas)

W tytule: DAROWIZNA BRAVE KIDS - NEPAL

Włączcie się proszę razem z nami.

Bardzo prosimy Was o wsparcie :) każda kwota jest ważna, bo dzięki temu przybliżamy szansę przyjazdu dzieci do Polski. I dzięki temu przyjedzie cała grupa.

Każda osoba, która dokona wpłaty i będzie chciała otrzyma specjalne zdjęcie z dedykacją od dzieci. Aby otrzymać takie zdjęcie prosimy o przesłanie informacji na maila: [email protected]

Wpłacający50

RB
RODZINY BK
1 500 zł
AW
ATOS Wrocław_GoodCakeForGoodFait
1 088,88 zł
PB
PRZYJACIELE BRAVE KIDS
602,60 zł
KS
Katarzyna Skupinska
500 zł
E
Eliza
350 zł
J
Joanna Stasieńko
200 zł
JS
Jolanta Suława
200 zł
JK
Jola Kowalczyk-Kokoszka
200 zł
JB
Jarosław Buzarewicz
200 zł
 
Dane ukryte
200 zł
Zobacz więcej

Komentarze7

 
2500 znaków
 • AW
  ATOS Wrocław_GoodCakeForGoodFait

  Dziękujemy wszystkim serdecznie za wparcie przez włączenie się w akacje Good Cake for Good Faiht w dniu 13.06.2019. Jesteście Super Brave.

  1 088,88 zł
 • PG
  Patrycja Gorska

  Trzymam kciuki za zebranie całej kwoty!

  200 zł
 •  
  Użytkownik anonimowy

  Powodzenia ????

  50 zł
 • RB
  RODZINY BK

  Jesteśmy ogromnie wdzięczni RODZINOM BRAVE KIDS za wsparcie, DZIĘKUJEMY !!!

  1 500 zł
 • LL
  Leo Lau Chung Chak

  Fingers crossed! I look forward to seeing you guys! :)

  200 zł
 • Zobacz więcej
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

535 486 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?