id: w2xznv

Kara nałożona przez sanepid

Kara nałożona przez sanepid

9 336 zł 
z 12 000 zł
77%
zakończona 31.05.2021r
164 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

https://youtu.be/mEtSCIke-tc

Nasi Wspaniali Niebianie.. z trudem i niewyobrażalnym zawstydzeniem jesteśmy zmuszeni poprosić Was o pomoc, gdyż sami nie jesteśmy w stanie poradzić sobie z karą, jaka została na Nas położona.

Pomimo tego, że obowiązujące rozporządzenia o zamykaniu niektórych branży są nielegalne i niezgodne z konstytucją, a kolejne sądy uniewinniają wyroki, to sanepid ciągle walczy z przedsiębiorcami i utrudnia Nam pracę jak tylko może. Podejrzewamy, że w związku z tym, iż właścicielka Nieba w mieście Jaworzno postanowiła sprawę nagłośnić i przedstawić fakty takimi jakie są: za zeszły rok, w którym wybuchnęła pandemia, Niebo w mieście Jaworzno odnotowało straty rzędu 50 tys. zł. By przeżyć i utrzymać zarówno siebie jak i pracowników właścicielka była zmuszona otworzyć lokal, gdyż kawiarnia nie ma szans, by utrzymać się z działalności na wynos.  

Dnia 30 marca 2021 dostaliśmy decyzję o nałożeniu na właścicielkę Ewelinę Jagielską mandatu w kwocie 12 tys. zł. Oczywiście będziemy się odwoływać od w.w decyzji, aczkolwiek kara jest płatna do 7 dni od dostarczenia decyzji.

Jesteśmy świadomi tego, że nasza kawiarnia została ukarana po to, by przestrzec innych przedsiębiorców, że otwieranie swoich biznesów tak naprawdę nie jest opłacalne, bo i tak każdy dostanie karę.

Pomijamy już fakt iż w samym postępowaniu administracyjnym i przeprowadzonych kontrolach, kancelaria prawnicza, która Nas reprezentuje znalazła szereg błędów, do których oczywiście wystosowała stosowne pisma, do odpowiednich urzędów. Czy ktoś to wziął pod uwagę? Pozostawiamy to dla ich sumienia i skrupulatności w wykonywanej pracy.

Wierzymy i wiemy, że Nasi klienci oraz wszyscy Ludzie dobrej woli potrafią dokonywać wielkich rzeczy. Nie pojedyncze jednostki, ale wszyscy razem – WSPÓŁPRACUJĄC. Wierzymy w też to, że nie damy się stłamsić, ale tak po prostu po ludzku potrzebujemy pomocy, by móc wytrwać w tej nierównej walce i poczekać na wyrok sądu.

Czy możemy skromnie prosić Cię o Twoją pomoc i na Ciebie liczyć?

Jesteśmy wdzięczni za każdą złotówkę oraz za każde udostępnienie na Twojej tablicy, w grupach do których należysz, a także jeśli polecisz Naszą zrzutkę słownie wśród swoich znajomych i środowisku, w którym pracujesz.

!!!! PONADTO CHCEMY OBIECAĆ, ŻE W MOMENCIE KIEDY SĄD UCHYLI DECYZJĘ SANEPIDU I PIENIĄDZE ZOSTANĄ NAM ZWRÓCONE, PRZEKAŻEMY WSZYSTKIE ZEBRANE ŚRODKI NA HOSPICJUM W JAWORZNIE !!!!


Pamiętajcie, że bez Was, nie ma Nas.

Dziękujemy. 

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 164

RK
radykalny konfederat
1 000 zł
AW
Adam Wiorek
500 zł
 
Dane ukryte
300 zł
M&
PODOLOGIA Teresa Agnieszka Klimczak
250 zł
M&
MEDESTETIC Teresa Agnieszka Klimczak
250 zł
KJ
Konfederata
200 zł
PK
paweł kiwior
150 zł
 
Dane ukryte
150 zł
WO
Wojciech Oczachowski
100 zł
OM
Olga Morito
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze 1

 
2500 znaków
 •  
  Użytkownik anonimowy

  Nie dajcie się im!
  Jestem z wami całym sercem!
  Jedyny lokal w którym mogłem świętować 10-tą rocznicę slubu!

  20 zł

Nasi użytkownicy założyli

863 881 zrzutek

i zebrali

760 259 316 zł

A ty na co dziś zbierasz?