id: w3jhze

Pomoc dla trzyletniej Julci i półrocznej Lenki po stracie taty w tragicznym wypadku.

Pomoc dla trzyletniej Julci i półrocznej Lenki po stracie taty w tragicznym wypadku.

Zrzutka została wyłączona przez organizatora
9 480 zł 
z 200 000 zł
4%
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Opis zrzutki

Zwykła rodzina z małego miasta. Model 2+2 : Asia, Władek i ich dwie córeczki, trzyletnia Julka i zaledwie półroczna Lenka. Jak każde młode małżeństwo mieli swoje plany, marzenia, wspólnie budowali lepszą przyszłość.

Nikt nie spodziewał się tego, co przyniósł im pewien listopadowy wieczór... W tragicznym wypadku samochodowym ginie Władek. Zostaje rozpacz, ból, tęsknota, nadzieja, że to tylko koszmar, który zaraz minie... Nie mija. Oto straszna rzeczywistość: Asia zostaje sama z dwiema córkami. To właśnie dla nich każdego ranka znajduje w sobie siłę, by zmierzyć się z nowym dniem. Tak brutalnie doświadczona przez los, nie robi dalekosiężnych planów, żyje z dnia na dzień. Teraz najważniejsze jest dla niej zapewnienie godnego bytu dziewczynkom. Wie, że nie będzie łatwo. Pensja nauczycielki w szkole podstawowej wystarcza na bieżące wydatki, a potrzeby córek będą wzrastały wraz z wiekiem. Nie chce prosić obcych ludzi o pomoc. Nie chce litości. Na szczęście ma przyjaciół, którzy robią to za nią. Nie dla niej - dla jej dzieci. Dziewczynek, które nie będą pamiętały, że kiedyś był z nimi tata...

Pogrzeb Władka zgromadził tłumy ludzi. Rodzina, przyjaciele, znajomi, sąsiedzi. Wszyscy współczując oferowali swoją pomoc. Utworzyło się kilka grup, które między sobą zorganizowały zbiórki pieniędzy. Za przekazane kwoty Asia składa każdemu serdeczne podziękowania.

Ta zbiórka powstaje z inicjatywy  rodziców koleżanek i kolegów Julki.

Prosimy wszystkich ludzi dobrego serca o wsparcie finansowe tej rodziny. Męża i Taty nikt im nie zwróci, ale każda przekazana złotówka pozwoli mamie Julii i Leny zapewnić córkom wszystko, na co zasługują.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Skarbonki

Nikt nie założył jeszcze skarbonki do tej zrzutki lub żadna z założonych skarbonek nie zebrała środków.

Wpłaty 125

 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
20 zł
 
Dane ukryte
20 zł
AM
Agata
100 zł
 
Dane ukryte
20 zł
AR
Agnieszka
50 zł
KS
K. S
50 zł
DJ
Damian
20 zł
KG
Katarzyna
50 zł
Irena
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

864 632 zrzutki

i zebrali

762 854 611 zł

A ty na co dziś zbierasz?