id: w3umjm

Pomoc dla chojnickiego szpitala

Pomoc dla chojnickiego szpitala

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
Zrzutka została wyłączona przez organizatora
377 531 zł
z 500 000
75%
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 980 034 zrzutki i zebrali 1 001 143 657 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Epidemia wirusa SARS-CoV-2 zwana koronawirusem, rozprzestrzenia się w naszym kraju w coraz większym tempie. Szpitale w Polsce najbardziej teraz potrzebują materiałów ochrony osobistej, aby maksymalnie zapobiegać rozprzestrzenianiu się wirusa. Jako personel, który walczy o zdrowie i życie pacjentów, musimy być zaopatrzeni w sprzęt, który pozwoli nam zostać na posterunku do końca i pomagać Wam w każdej sytuacji. 


Przyszedł czas, że chojnicki szpital potrzebuje Waszej pomocy. Przedsiębiorcy, Starostwo Powiatowe oraz pracownicy szpitala wspólnie zmotywowali nas do zorganizowania tej zbiórki. Mimo, że otrzymujemy cały czas pomoc od wielu osób, przedsiębiorców oraz samorządów, to potrzeby są coraz większe. Liczy się każda złotówka. Dlatego prosimy społeczność naszego powiatu o wsparcie. Wierzymy, że w tej wyjątkowej sytuacji potrafimy zjednoczyć siły i działać wspólnie.


Chcielibyśmy jak najszybciej zebrać środki na kilka niezmiernie ważnych rzeczy.


Są to:


- indywidualne zestawy ochrony biologicznej IZOB 001

- przyłbice

- maseczki chirurgiczne trójwarstwowe  

- nakładki na obuwie

- gogle ochronne

- kombinezony ochronne

- półmaski filtrujące klasa FFP3


Zbieramy również na najpotrzebniejsze teraz i najtrudniejsze do zdobycia automatyczne urządzenie do wykonania dezynfekcji metodą zamgławiania. Pozwoli nam to na automatyczną dezynfekcję pomieszczeń i sprzętu za pomocą suchej mgły, która dociera do trudno dostępnych miejsc, przy użyciu dyfuzora i produktu biobójczego. Aktywność tego preparatu jest bakteriobójcza, wirusobójcza, grzybobójcza, sporobójcza.


Jednak największym wydatkiem, przed którym stanęliśmy jest zakup dodatkowej karetki. Będzie ona służyć realizacji umowy, którą szpital podpisał z Wojewodą Pomorskim na zabezpieczenie transportu sanitarnego w celu pobierania wymazów z gardła w warunkach domowych od osób podejrzanych o zakażenie koronawirusem SARS-CoV-2 oraz przewożenie tych próbek do odpowiednich laboratoriów. Wpłynie to znacząco na poprawę bezpieczeństwa mieszkańców nie tylko naszego regionu, ale całego województwa. Osoby z podejrzeniem zakażenia koronawirusem nie będą musiały opuszczać swojego miejsca zamieszkania - a co za tym idzie - narażać na niebezpieczeństwo przenoszenia zakażenia na innych. Do osób z podejrzeniem zakażenia, na zlecenie Sanepidu, wysłany zostanie odpowiednio przygotowany i zabezpieczony w środki ochrony indywidualnej zespół, który pobierze wymaz z gardła, zabezpieczy go zgodnie z procedurami i przewiezie do laboratorium.


Kochani. Jak widzicie, szpital ma w tym niełatwym czasie "MILIONY POTRZEB". Chcielibyśmy pilnie zebrać na wszystkie potrzeby ponad 500 tys. zł. To ogromna kwota, którą możemy uzyskać wyłącznie przy wsparciu wielu firm i ludzi o wielkich sercach. Oddalmy spory i podziały. Wierzymy, że jesteście z nami! Prosimy przekazujcie i udostępniajcie te informacje dalej. Małe wpłaty robią WIELKIE rzeczy!


zb330492cd5f3e04.png


Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 603

AI
Anna i Piotr Granowscy
50 000 zł
GS
G.E Słominscy
50 000 zł
RK
REGALUX Krzysztof Sutowski
30 000 zł
TB
Transport Bronisław Gwiździel
30 000 zł
MU
Michal Urbaniak
30 000 zł
ZP
Zakład Produkcji Materiałów Budowlanych inż. Kazimierz Ginter ZPCH
20 000 zł
TC
Transport Ciężarowy E.M. Kurkowscy
10 000 zł
CM
CMT CHOJNICE SP. Z O.O.
BS
Bank Spółdzielczy w Czersku
5 000 zł
WS
West-Pol Sp. zo.o.
5 000 zł
Zobacz więcej