id: w425ha

Obiady dla Służb i seniorów w Opolu

Obiady dla Służb i seniorów w Opolu

 
Paweł Dziembek

Aktualności2

  • Codziennie jeździmy z obiadami do coraz większej liczby osób, więcej info możecie śledzić na naszym facebookowym profilu https://www.facebook.com/Brykaj%C4%85ce-Garnki-111017437189153/
    Potrzeby rosną, potrzebna jest również woda butelkowana dla Służb więc jeżeli możecie się podzielić dajcie nam znać pisząc lub dzwoniąc pod nr tel 518 613 469
Dodawaj aktualności i informuj wspierających o postępach akcji.

Dodawaj aktualności i informuj wspierających o postępach akcji.
To zwiększy wiarygodność Twojej zrzutki i zaangażowanie darczyńców.

Opis zrzutki

Po co?

Naszą akcją chcemy wspomóc wszystkie służby medyczne oraz służby, które są zaangażowane w walkę z koronawirusem (covid-19), osoby starsze i osoby poddane kwarantannie.

Zbieramy na to żeby gotować dla tych którzy tego potrzebują najbardziej.


Jak to działa? Bardzo prosto.

Wpłacasz datek, my gotujemy i zawozimy tam gdzie trzeba.

Jeżeli znasz osoby które potrzebują takiej pomocy możesz je zgłosić, jeśli jesteś osobą która potrzebuje takiej pomocy możesz się zgłosić pod numerem telefonu 518 613 469.

W zależności od zebranych środków będziemy przekazywać wyżywienie osobom dla których jest organizowana zbiórka.


Co robimy na co dzień?

W naszym cateringu Brykające Garnki na co dzień gotujemy głównie dla przedszkoli i żłobków w Opolu, a także wydajemy obiady abonamentowe dla mieszkańców Dobrzenia Wielkiego. Mamy możliwość wydania i dowiezienia całodziennego wyżywienia dla ponad 400 osób. Realizujemy różnego rodzaju diety: bez glutenu, bez mleczne, wegetariańskie itp. Gotujemy smacznie i zdrowo ze świeżych produktów wysokiej jakości, bez tłuszczu. Mamy ogromnym doświadczenie gotowania dla dzieci stąd nasze posiłki idealnie wpasowują się w zalecenia diety dla osób starszych.

Gotujemy i dowozimy. Więcej info tutaj https://www.facebook.com/Brykaj%C4%85ce-Garnki-111017437189153/


Na co przeznaczymy zebrane środki?

Na zakupy spożywcze, żebyśmy mieli z czego ugotować, wynagrodzenie dla naszej gotującej załogi i kierowcy, który te dania zawiezie.

Jeżeli ten cel jest Ci bliski, wpłać, udostępnij i podaj dalej.

 

Jeżeli nie jesteś osobą potrzebującą, a chcesz zamówić obiad dla siebie lub swojej rodziny zapraszamy na naszą stronę na Facebooku https://www.facebook.com/Brykaj%C4%85ce-Garnki-111017437189153/ gdzie jest przedstawiona obecna oferta dla Klientów prywatnych naszej firmy.

 

 Zespół Brykające Garnki

Komentarze 5

 
2500 znaków
  •  
    Bartek R.

    Oby tak dalej, życzę dużo zdrowia i sił w pomaganiu!

    50 zł
  •  
    Użytkownik anonimowy

    Bardzo dobry pomysł! Fajnie, że można się dołożyć. Dla służb medycznych zamawiam: zdrowy, smaczny posiłek, dodający super-mocy. Dziękuję i pozdrawiam!

    200 zł
  •  
    Krzysztof Wasik

    ????????????

    ukryta
  •  
    Użytkownik anonimowy

    Jesteście niesamowicie! Dużo zdrowia i energii do działania ❤????

    100 zł
  •  
    Użytkownik niezarejestrowany

    Dziękuję za pyszne jedzenie w tym ciężkim czasie

    200 zł
Dbamy o bezpieczeństwo. W razie wątpliwości zgłoś tę zrzutkę przez