id: w4dzd5

Darmowe biuro doradztwa finansowego dla osób zadłużonych

Darmowe biuro doradztwa finansowego dla osób zadłużonych

Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 152 338 zrzutek i zebrali 1 197 679 578 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności1

 • Chciałbym przybliżyć wam troszkę miejsce i warunki mojej pracy. Tak wygląda obecnie biuro które służy do pomocy osobom będącym w kiepskiej sytuacji finansowej. : https://imageshack.us/i/poNeb56Uj https://imageshack.us/i/poePWdfNj Przygotowane już jest drugie pomieszczenie które ma zastąpić to obecne. Dużo bardziej przestronne , ustawne i nasłonecznione ustylizowane tak by klient nie czuł się skrępowany a bardziej jak w domu: https://imageshack.us/i/plXZfm0oj W chwili obecnej zostały w nim już tylko narożnik, ława i komoda które miejsca juz nie zmienia. Na dniach planowane jest przeniesienie biurka i całej dokumentacji. Reszta miejsca przygotowana jest pod zagospodarowanie sprzętem który zakupiony ma zostać z pieniążków zebranych na zrzutce. Na koniec dorzucam wam kochani moją wizytóweczke. https://imageshack.us/i/pl9M9pzEj
  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Witam, zrzutka zorganizowana jest na otworzenie bezpłatnego biura doradztwa finansowego dla osób zadłużonych mających problem z wyjściem ze spirali zadłużenia. Kilka lat temu sam byłem w podobnej sytuacji i wiem jak ciężko jest wtedy o fachową pomoc. Banki na osoby nadmiernie zadłużone patrzą nie przychylnym okiem. A rozmaite firmy dostępne na polskim rynku zajmujące się pomocą osoba zadłużonym naliczają horrendalne opłaty za pomoc w udzieleniu pożyczki lub żądają przedpłaty nie dając równocześnie tej osobie gwarancji iż ta pomóc się uda. Osoby zadłużone panicznie próbują wyjść z zaistniałej sytuacji wysyłając ogromne ilości wniosków co za tym idzie generują sobie kolejne zapytania kredytowe w BIK pogarszając swoją sytuację I zmniejszając szansę na kredyt lub pożyczkę bądź padają ofiarami oszustwa. Zajmuje się oceną zdolności kredytowej, analizą raportów BIK a także ich czyszczeniem oraz doradztwem do jakiego banku lub instytucji finansowej klient ma się zgłosić aby mieć największą szansę na pomoc.

Pieniądze ze zrzutki zostaną przeznaczone na wyposażenie biura między innymi zakup nowoczesnego laptopa , komputera stacjonarnego typu PC, Ksera, drukarki , faxu, oprogramowania Office oraz profesjonalnych programów brokerskich i ogólne wyposazenie biura w podstawowe przybory potrzebne do pracy przy tym projekcie.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Oferty/licytacje 4

Kupuj, Wspieraj.

Kupuj, Wspieraj. Czytaj więcej

Nieaktywne
Inne
Podziękowanie elektroniczne
Dostaniesz podziękowanie + wizytówke w formie elektronicznej na twój osobisty adres e-mail. W ramach podziękowań za okazane wsparcia.
10 zł
Zakończona
Inne
Usługa doradcza
Analiza zdolności kredytowej lub czyszczenie BIK w gratisie. (Do wyboru)
25 zł
Zakończona
Inne
Upominek niespodzianka.
Dla najchojniejszych darczyńców czekają upominki niespodzianki. Więcej informacji w późniejszym terminie :)
100 zł

Kupione 1 z 20

Zakończona

Wpłaty 8

KN
Krzysztof Nega
9 zł
MY
Mysza
100 zł
PN
Paweł Niewiadomski
6 zł
EM
Edward Mączyński
4 zł
 
Dane ukryte
1 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
1 zł

Komentarze 3

 
2500 znaków
 • PN
  Paweł Niewiadomski

  Świetny pomysł trzymam za Pana kciuki.

  6 zł
 • EM
  Edward Mączyński

  Wydaję mi się, że w obecnym czasie pogoni za pieniądzem takie biuro uratuje skórę nie małej ilości osób. Choć skromną kwotą ale wspieram na dobry początek.

  4 zł
 •  
  Użytkownik anonimowy

  Popieram. Bardzo ciekawa inicjatywa zwłaszcza w dzisiejszych czasach.

  1 zł