27 593 zł 
z 37 000 zł
74%
zakończona 31.07.2022r
78 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Smolany to nie koniec świata! Dla wielu ten dom rekolekcyjny, klasztor, Nazaret to początek: relacji z Jezusem, przyjaźni, znajomości na całe życie, wspomnienie pięknych chwil! Oazowicze, pielgrzymi i wszyscy dla których Smolany i dzieło rekolekcji jest bliskie! Proszę Was o pomoc! 


Wiem że dzisiaj zbiórek jest bardzo wiele i rozumiem trudne czasy! Może w tych szalonych czasach potrzeba jeszcze bardziej takich miejsc jak Smolany by odnajdywać Boga, siebie, po prostu zatrzymać się i odpocząć! Konieczne są pewne remonty i prace, żeby dom rekolekcyjny mógł dobrze służyć. Ma też swoje lata i wiele przeżył! Musimy wymienić łóżka, meble w pokojach i przeprowadzić remont kuchni, zamontować filtry na wodę. Jest jeszcze bardzo dużo innych spraw wymagających działania! Nie stać nas na te prace. 


Jeżeli przeżyłeś tutaj rekolekcje, dobry czas i masz taką możliwość żeby wspomóc nasz dom to proszę Ciebie o pomoc i wsparcie finansowe! Potrzebujemy teraz 35 000 zł. Jeżeli możesz to przekaż tę wiadomość dalej do wszystkich, którzy byli w Smolanach! Odwdzięczam się modlitwą i zapraszam do Smolan: na rekolekcje, modlitwę, odpoczynek, kawę, herbatę i coś do tego!


Ks. Krzysztof Pachucki

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 78

preloader

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

878 447 zrzutek

i zebrali

807 444 175 zł

A ty na co dziś zbierasz?