id: w4mftm

Rehabilitacja Tobiasza

Rehabilitacja Tobiasza

Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 143 435 zrzutek i zebrali 1 192 022 214 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Pomóż nam zebrać potrzebne pieniądze na rehabilitację Tobiasza! Groźna kontuzja, której doznał nasz kolega podczas meczu Hokeja na lodzie doprowadziła do uszkodzenia kręgów szyjnych, a Tobiasz stracił czucie w rękach.

„Sam wypadek niewiele pamietam... miałem wstrząs mózgu. Pamiętam tylko, że jechałem wybić krążek w osłabieniu, ktoś mi wjechał crosem w plecy, uderzyłem głową w bandę i straciłem przytomność na chwilę. Jak się obudziłem, poczułem gorąco, jakby mnie ktoś wrzątkiem oblał. Silny ból głowy i brak sił w rękach. Czas mijał, a ja nie mogłem nic w rękach utrzymać. W szpitalu w Sosnowcu stwierdzili zagrożenie życia i do czasu operacji leżałem przez 10 dni na wyciągu czaszkowym na Oiom. Po kontuzji pozostał mi niedowład prawej ręki. Koszty rehabilitacji są bardzo wysokie. Nie spodziewałem się, że w taki sposób zakończę moją sportową karierę. Najbardziej bolesny jest dla mnie fakt, że nie mogę nawet utrzymać na rękach swojej córeczki."

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 190

preloader

Komentarze 21

 
2500 znaków