Opis zrzutki

Wielu z Was wypatrywało co roku naszych Wolontariuszy na wrocławskich cmentarzach. W tym roku nie było nas tam. Nie odbyła się nasza #KwestaListopadowa w tradycyjnej formie i wiemy, że nie odbędzie się kwesta Zielony Mikołaj. Niestety nie oznacza to, że potrzeby naszych mieszkańców zmniejszyły się. Jest wręcz przeciwnie. Do spektrum przeciwności losu z jakimi zmagają się nasi podopieczni dołączyła trudna sytuacja z pandemią. Poprzednia akcja #BRATWPOTRZEBIE, która dzięki Wam zakończyła się sukcesem, pozwoliła nam w tamtym okresie zadbać o komfort i bezpieczeństwo osób, które mieliśmy pod opieką.


Okres jesienno-zimowy, to czas w którym ponosimy znacznie większe koszty na zapewnienie godnych warunków pobytu w naszych placówkach. Opłacenie ogrzewania w naszych placówkach to np.: w Noclegowni koszt 5 000 zł/m-c. Znaczna część podopiecznych wymaga także opieki medycznej i częstej zmiany opatrunków ran powstałych na ich ciele w wyniku posiadanych schorzeń. To czas, który w swojej naturze generuje większe koszty, wymagane przy zabezpieczeniu zdrowia i życia osób przebywających na ulicy oraz w placówkach dla osób bezdomnych.Sytuacja dodatkowo komplikuje się w wyniku rozprzestrzreniającej się pandemii. Truno jest przewidzieć jakie jeszcze środki ochrony zdrowia i życia będziemy musieli zapewnić naszym podopiecznym, poza tymi, które już zastosowaliśmy.


Możesz wesprzeć tę zbiórkę wpłacając dowolną kwotę pieniędzy, udostępniając ją z prośba o wpłatę lub zakładając swoją wirtualną puszkę (o tym więcej info znajdziesz tu: www.kwestalistopadowa.pl).


Dziękujemy, że każdego roku pamiętacie o nas!

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 4

 
Dane ukryte
200 zł
 
Dane ukryte
25 zł
WG
Wioletta
25 zł
 
Dane ukryte
20 zł

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

739 716 zrzutek

i zebrali

523 161 242 zł

A ty na co dziś zbierasz?