id: w4wn3v

Pożar mieszkania , remont

Pożar mieszkania , remont

Nasi użytkownicy założyli 1 177 136 zrzutek i zebrali 1 229 291 290 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności1

 • Wczoraj po oględzinach biegłego sądowego, mogliśmy wejść do mieszkania. Niestety ja niepotrafilam wejść do środka, nie dałam rady. Mąż wraz z naszym przyjacielem Piotrem weszli. Zniszczenia są ogromne, wybuch pieca był w pokoju naszych dzieci,tam gdzie były łóżka , szafy, rowery ,hulajnogi ,ubrania,atryk.domowe poprostu nie zostało nic... Tam gdzie stał piec kaflowy jest teraz dziura w podłodze na wylot do naszego sąsiada .

  Strażacy aby ugasić rzeczy Które tliły się najbardziej wrzucili do wanny i zalali wodą(wannę przynieśli do pokoju.). Niestety teraz czekamy na inspektora nadzoru budowlanego na jego decyzję czy ściana nośna nie została uszkodzona, i czy mieszkanie Wogole nadaje się do zamieszkania i tak jak cala kamienica .W3ZnkOdRZxiFinoJ.jpgfZOtvk8ESuO1ZzqC.jpgHzVqiNZnelj04zXh.jpg2dDaE7fkKfnoVe8b.jpg

  1Komentarz
   
  2500 znaków
   

  Piotr Urbański • 06.12.2022 19:53

  Zniszczenia są ogromne, mieszkanie aby móc w nim zamieszkać wymaga generalnego remontu i kucia ścian do gołej cegły. Trzyba wymienić instalacje elektryczne, gazowe i wod-kan. Wszystko co było w mieszkaniu uległo zniszczeniu. Tej tragedii nie da się opisać słowami

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Ja wraz z mężem i czwórka dzieci byliśmy w trakcie remontu mieszkania o które bardzo długo staraliśmy się. Na czas remontu mieszkaliśmy i nadal mieszkamy u rodziny , na jedym pokoju z dziećmi . Remont robiliśmy po kolei i własnymi siłami,zrobiliśmy kuchnię łazienkę,korytarz oraz pokoje dzieci( o które bardzo marzyły). Wszystko było prawie gotowe, dokładnie za tydzień mieliśmy się wprowadzać,ale niestety dzisiaj(3.12.2022) nastąpiło ogromne nieszczęście!

Nasze mieszkanie zostało spalone,straciliśmy wszystko cały nasz wkład, meble,biurka dzieci,łóżka,rzeczy letnie naszych pociech i jak również moje i męża. Przyczyną pożaru był wybuch pieca kaflowego, który okazał się nie sprawny. W tej chwili czekamy na ekspertyzę biegłego sądowego i na decyzję co dalej mamy robić,czy wogole możemy tam zamieszkać i na nowo począć remont. Najbardziej boję się że stracilismy swoje marzenie i będziemy musieli szukać nowego mieszkania dla nas i dla dzieci. A w tej chwili nie mamy pieniędzy na nowy remont czy na stracone nasze rzeczy.

Jesteśmy w rozsypce wszystko straciliśmy swój własny kąt, a za chwilkę będą święta Bożego Narodzenia. Bardzo prosimy o jaką kolwiek pomocy,każda pomoc się przyda!

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Lokalizacja

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 146

preloader

Komentarze 3

 
2500 znaków