id: w52fky

Mały Zenuś też walczy z koronawirusem... o życie. Pokonać FIP.

Mały Zenuś też walczy z koronawirusem... o życie. Pokonać FIP.

Nasi użytkownicy założyli 1 141 633 zrzutki i zebrali 1 191 958 597 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności6

 • c695242a9355c769.png


  Najnowsze wyniki Zenka jeśli chodzi o białka, poprawa niesamowita stosunek albumin do globulin 0,78 (było 0,4..) !!!! Norma dla wykluczenia FIP to 0,8 więc wiemy że leczenie idzie w najlepsza stronę!

  Tylko zrzutka powoli idzie :( kochani, potrzeba nam funduszy jeszcze na 4 tygodnie leczenia... jesteśmy już w połowie wygrani. Pomóżcie Zenusiowi dojść do mety! Zenuś przesyła mruczanki ????????

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Historia jakich wiele... Mały Zenuś urodził się pół roku temu na wsi. Wygrał swoją pierwszą walkę o życie, w momencie kiedy dobra dusza pani Agaty postanowiła go przygarnąć i dać mu dach nad głową.


Niestety, około miesiąc temu kociak poczuł się gorzej - falująca gorączka, płyn w klatce piersiowej, wykluczanie po kolei innych chorób...rozpoznanie- FIP, czyli zakaźne zapalenie otrzewnej kotów, wywoływane przez mutację kociego koronawirusa. Choroba jest jedną z najcięższych jakie spotykają koty, nie jest niebezpieczna dla ludzi i innych zwierząt, jednak wśród mruczków jeszcze do niedawna śmiertelna w 100%.

Jakiś czas temu pojawiło się światełko w tunelu, eksperymentalna terapia lekiem Mutian sprowadzanym z Chin i USA, pomaga coraz większej ilości kotów wyzdrowieć w zupełności! Niestety, koszt jednorazowej terapii, trwającej ponad 80 dni dla kota wielkości Zenusia to ok 20 000 zł.


W obecnej chwili Zenuś czuje się całkiem dobrze, co polepsza rokowania w przypadku terapii innowacyjnym lekiem. Niestety, Pani Agata, która na swoim utrzymaniu i w opiece ma chorą, leżącą mamę nie jest w stanie udźwignąć ciężaru finansowego związanego z leczeniem kotka, któremu oddała całe swoje serce. Dzielnie znosi każdą kolejną wizytę weterynaryjną, stawiając się punktualnie w wyznaczonych terminach, ze łzami w oczach przez obawę o nowe wiadomości co do stanu Zenusia.

Udało jej się zakupić lek na pierwsze 10 dni terapii za ponad 2 tys złotych. Tylko co dalej....Dzielny mały wojownik, dzielna właścicielka- pomóżmy im proszę spędzić razem jeszcze wiele lat, nie pozwólmy by ta paskudna choroba rozdzieliła tą kochaną dwójkę. Bardzo proszę o pomoc w imieniu Pani Agaty i Zenusia a także swoim. Wierzę, że nawet w tych niezwykle trudnych dla wszystkich czasach, jesteśmy w stanie sprawić by historia jakich wiele, miała koniec jakich mało.

Podarujmy Zenusiowi życie.


b24c535cd0cd89e9.jpeg

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 65

DZ
Dariusz Ziarko
1 000 zł
 
Dane ukryte
300 zł
 
Dane ukryte
100 zł
AS
Anna Szymańska
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
PK
Przemek Kasprzyk
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
ZM
Żanna
85 zł
Zobacz więcej

Komentarze 2

 
2500 znaków