13 040 zł 
z 13 000
100%
zakończona 15.06.2021r
263 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Od jakiegoś czasu jesteśmy świadkami bezprecedensowej agresji lewicy zarówno w sferze fizycznej, jak i w ataku na polskie symbole. Jednym z nich jest próba zmiany nazwy Ronda Romana Dmowskiego w Warszawie na Rondo Praw Kobiet. Lewica nieustannie lobbuje za tym rozwiązaniem, chcąc wykreować obraz, że większość Warszawiaków akceptuje zmiany nazwy. Podczas strajku kobiet w czasie totalnej anarchii na polskich ulicach zaklejono nazwę Ronda Dmowskiego, próbując metodą faktów dokonanych zmienić symbolicznie patronat.

Zmianę popiera nie tylko lewica, ale i liberałowie. Sam prezydent Rafał Trzaskowski wyraził swoje nieoficjalne poparcie dla tego projektu, co może wpłynąć w przyszłości na jego wynik. Na razie gdy w lutym tego roku próbowała wprowadzić temat pod obrady Rady Warszawy, Komisja ds. Nazewnictwa negatywnie zaopiniowała projekt.

Lewico, chcieliście pozbyć się Dmowskiego z Warszawy? To dostaniecie go dodatkowo na muralu!

Akcja rodzi reakcję! Chcemy upamiętnić postać Romana Dmowskiego w Warszawie. Dzięki Waszym wpłatom stworzymy mural, który będzie przypominał o postaci jednego z ojców odzyskanej przez Polskę niepodległości. Niech będzie solą w oku wszystkich ojkofobów i antypatriotów, którzy bardziej cenią sobie obce ośrodki niż polskość.


o3fe49cdeb9bd2f5.png

Co możesz zrobić?

To proste! Wystarczy, że wpłacisz darowiznę, a my, dzięki Twojemu wsparciu, sfinansujemy wykonanie muralu. Bardzo ułatwi to nam zadanie, gdyż nie posiadamy rozbudowanego finansowania, porównywalnego do innych organizacji. Działamy dzięki składkom od naszych działaczy oraz darowiznom od takich ludzi jak właśnie Ty!


25 zł - Najbardziej popularna wpłata, ale jakże potrzebna! Dzięki temu jesteśmy w stanie kupić jedną puszkę z farbą dla naszych działaczy, którzy zajmą się wykonaniem muralu.

50 zł - Za tę sumę kupimy dwie puszki farby. Na pewno będziemy potrzebować jej jak najwięcej!

100 zł - Dzięki tej kwocie jesteśmy w stanie wynająć na godzinę podnośnik, potrzebny przy przygotowaniu muralu.

250 zł - Za tę sumę możemy wynająć jeden metr kwadratowy powierzchni na mural.

500 zł - Hojne wsparcie dzięki, któremu będziemy mieli środki na wynajęcie dwóch metrów kwadratowych powierzchni pod mural.


Jeżeli cel naszej zbiórki zostanie przekroczony, wykupimy billboard poświęcony Dmowskiemu, by jeszcze mocniej zaznaczyć naszą wdzięczność dla Wielkiego Polaka!

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 263

preloader

Komentarze 6

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

893 001 zrzutek

i zebrali

835 302 623 zł

A ty na co dziś zbierasz?