id: w5kx7n

Psia szkoła Figo vol. 7

Psia szkoła Figo vol. 7

Nasi użytkownicy założyli 1 014 912 zrzutek i zebrali 1 061 539 986 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

ZBIERAMY NA CZERIEC 2022

Od stycznia 2022 roku koszty hotelu wzrosły do 800 zł / 1 msc.

Figo odebrałyśmy interwencyjnie w grudniu 2019 roku tuż przed świętami wraz z dwoma innymi owczarkami i szczeniakiem. Szczeniak i Suczka Kenia szczęśliwie znalazły domy. Z tej interwencji został Breg i Figo. Breg według nas w najgorszym stanie najszybciej trafił do Artemidy, jako deski ostatniego ratunku dla tego psa (nadal tam przebywa i robi postępy!).

Figo potężny, młody owczarek początkowo próbował swoich sił w Krakowie, uczęszczał na zajęcia do psiej szkoły, miał też wizyty różnych specjalistów. W zaspokojenie potrzeb Figo zaangażowali się również wolontariusze i szczególnie opiekunka Magda. Do pewnego momentu zrobił postępy, ale to maksimum co mogliśmy mu zapewnić tutaj na miejscu, a wciąż za mało, aby móc bezpiecznie wyadoptować go do nowego domu.

t50df77f7666bbbc.jpeg

trafił do nas w złym stanie fizycznym i psychicznym, pewne bodźce powodują u niego zachowania agresywne, nie wynika to jednak z jego natury. Poprosiliśmy o pomoc hotel i szkołę dla psów Artemida, która już niejednokrotnie podjęła się wyzwania pracy z psami problemowymi. Figo długo czekał na miejsce, w końcu się udało!

Wierzymy, że dzięki całodobowej opiece i szkoleniu przez specjalistów Figo wypracuje prawidłowe zachowania i w końcu będzie mógł znaleźć wspaniały dom, na który niewątpliwie zasługuje. To dobry pies, ale kolejny skrzywdzony przez człowieka. Musimy mu pomóc, aby miał szansę na normalne życie.

d640fd869ca5fbea.jpeg

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty

nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Wpłać

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!