pomnik dla Babci ID: w7s8mf

pomnik dla Babci ID: w7s8mf

Zrzutka została wyłączona przez organizatora

40 zł z 2 500 zł

1%

40 zł

40 zł

z 2 500 zł
1%

Opis zrzutki

Miniony rok był dla mnie wyjątkowo trudny i okrutny. Los postanowił odebrać mi najważniejszą osobę, którą była moja ukochana babcia.

Wychowywała mnie przez większość mojego życia, poświęcała swoją uwagę i czas, a także pilnowała, by niczego mi nie brakowało. Babcia była niezwykle zdeterminowana w dążeniu do tego, bym wyrosła na dobrego człowieka, a cały swój rozwój i to, kim jestem obecnie, zawdzięczam właśnie jej działaniom i staraniom. 

Zawsze postrzegałam ją jako osobę silną – i taka faktycznie była. Nie tylko w lepszych, ale także i gorszych momentach swojego życia. Nawet w chwili, gdy walczyła z chorobą – zawsze była dzielna i dążyła do celu. Wierzyłam, że i tym razem jej się uda.

Niestety, jej starania w jednej chwili przestały mieć znaczenie – mimo starań i walki, babcia zmarła na sepsę i wiele innych rozległych chorób. Odeszła na zawsze, a ja prawdopodobnie nigdy nie pogodzę się z tą stratą.

Od jej śmierci mija rok, a ja nadal bardzo dobrze ją pamiętam. Jej hart ducha, życzliwość i ogromne serce. Chciałabym ją upamiętnić i odwdzięczyć się za wszystko, co dla mnie zrobiła.

Moim olbrzymim marzeniem jest postawić babci pomnik, by symbolicznie uczcić istnienie tej wspaniałej kobiety. Niestety, mimo wszelkich starań, nie jestem w stanie sfinansować tego planu. 

Zwracam się o pomoc do Państwa – będę wdzięczna za każdą, choćby najmniejszą kwotę, która pozwoli mi postawić babci pomnik. Taki, na który zasługuje za wszystko, co zrobiła w swoim życiu. Aby nawet po jej odejściu pozostała pamięć o tak wspaniałej osobie. 

Proszę, pomóżcie mi odwdzięczyć się za to, jak poświęciła się, by wychować mnie na dobrego człowieka i pokazać, że jej starania nie poszły na marne.

Wpłacający3

J
Jakub walter
10 zł
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
ukryta

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

570 058 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?