id: w7ww5z

Zachowanie mieszkania i ochrona mistrzyni Europy w szermierce przed eksmisją

Zachowanie mieszkania i ochrona mistrzyni Europy w szermierce przed eksmisją

183 640 zł 
z 180 000 zł
102%
zakończona 06.08.2020r
2191 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Aktualności2

 • c48266351df729d7.jpeg

  Czytaj więcej
 • Dziękuję za "ciepło" Waszych serc Aniela Sosnowska

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Nazywam się Aniela Sosnowska. Mieszkam w małej miejscowości w zachodniopomorskiem - od kilku lat jestem złotą medalistką, mistrzynią Europy weteranów w szermierce i bardzo potrzebuję pomocy. Przez kilkadziesiąt lat zawsze dawałam z siebie wszystko. Zdobywałam i wciąż zdobywam złote medale dla Polski. Byłam i nadal jestem w kadrze narodowej, ale teraz już weteranów szermierki. Tworzyłam i prowadzę kluby szermiercze dla dzieci z małych miejscowości. Nie robię tego dla pieniędzy, ale z pasji i chęci robienia dobrych rzeczy. Teraz potrzebuję pomocy, bo jestem sama, jak palec. Ostatnio jedynym odwiedzającym mnie jest komornik. Nie mam w życiu lekko – wychowana w domu dziecka, mój ukochany, jedyny syn zginął w wypadku samochodowym…


Za prowadzenie treningów dostaję symboliczne pieniądze, starczające na dojazdy i telefon, żyję z minimalnej emerytury. Zabrakło na spłacanie kredytu na małe mieszkanie, w końcu komornik zapukał do drzwi. Nie mam rodziny, na którą mogłabym liczyć. Udaje mi się pozyskać od czasu do czasu dofinansowanie sponsorskie na udział w turniejach, ale to są celowe kwoty, które można przeznaczyć wyłącznie na zawody.


Zawsze byłam pełna zapału, ale żeby się całkiem nie załamać po śmierci syna zaczęłam malować obrazy i pisać wiersze. Mam otwarte serce dla dzieci, dla których prowadzę treningi i jeżdżę z nimi na obozy. Jestem samotnym człowiekiem, który przez lata promował i promuje Polskę, a teraz potrzebuje ludzkiej pomocy i wsparcia, aby nie zostać bezdomną.


Żeby komornik zszedł z konta i aby nie wyrzucili mnie z mieszkania, potrzeba 180 tys. zł. Każda wpłata ma znaczenie i każda da mi nadzieję, że jednak nie jestem sama na świecie i że nie czas się załamywać i składać broń, ale żyć dalej z podniesioną głową i zdobywać kolejne medale.


Z całego serca dziękuję!

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 2191

 
Dane ukryte
2 000 zł
 
Dane ukryte
1 000 zł
JK
KOWALSKI
1 000 zł
MK
Marek KAZIMIERZ
1 000 zł
MK
1 000 zł
JL
Jacek Loth
1 000 zł
 
Dane ukryte
1 000 zł
 
Dane ukryte
1 000 zł
 
Dane ukryte
1 000 zł
 
Dane ukryte
1 000 zł
Zobacz więcej

Komentarze 76

 
2500 znaków
 • GM
  Grażyna Małek

  Życzę zdrowia i szczęścia.

  200 zł
 • Aniela Sosnowska

  Poproszę o darczyńców, którym obiecałam namalować portret o przesyłanie zdjęć na e mail j [email protected] Serdecznie dziękuję za Wasze serca

 •  
  Użytkownik anonimowy

  Pani Anieli! Proszę się trzymać, a obrazy może Pani sprzedawać przez Facebook albo założyć stronę www ! Pozdrawiam serdecznie!

  200 zł
 • Elżbieta Trafny

  Tak się cieszę że udało się w niedługim czasie zebrać całe 100%. Bardzo kibicowałam, a wszystkim darczyńcom przypominam: dobro wraca. Pozdrawiam serdecznie Panią i wszystkich ludzi wielkiego serca.

 • Aniela Sosnowska

  Pani Magdaleno , już dzisiaj słońce zaświeciło dziękuję z mojej kieszeni serca za dobro od ludzi, którzy sprawili, że nie boję się schodów- Autorowi jestem bardzo wdzięczna przyjechał do mnie aż z Krakowa, niech tylko pozwolą wejść na plansze- zdobędę nie jedno złoto . Dziękuję znajomi załatwiają mi prawnika . Z Waszą pomocą i ich dam radę .Pozdrawiam serdecznie Aniela Sosnowska

 • Zobacz więcej

Nagrody

Wpłać 100 zł i więcej
Portret elektroniczny ze zdjęcia (do samodzielnego wydruku)

W podziękowaniu za pomoc i szczodrość pierwszym 50 osobom namaluję portret z nadesłanego zdjęcia. Portret będzie miał formę elektroniczną, do samodzielnego wydruku. Żeby to zrobić, prosiłabym wpłacające 100 zł osoby o podawanie kontaktu do siebie.

rozwiń

wybrano 50 razy (pozostało 0 z 50)

Nasi użytkownicy założyli

771 370 zrzutek

i zebrali

569 809 707 zł

A ty na co dziś zbierasz?