id: w842wm

Pomóż nam zbudować Globalną Polską Sieć Radia Wnet

Pomóż nam zbudować Globalną Polską Sieć Radia Wnet

144 992 zł z 72 000 zł
201%
zakończona 28.06.2021r
1101 wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki


Dwanaście lat temu, 25 maja 2009 roku o godzinie 12:00 rozpoczęło nadawanie Radio Wnet. Było słonecznie...

Już od tylu lat Radio Wnet gromadzi Słuchaczy i Przyjaciół przy radioodbiornikach. Wierzymy, że jest im bliska idea radia prawdziwego, autorskiego, niezależnego.


Od dwunastu lat, dzięki Waszemu wsparciu, tworzymy radio nowoczesne, medium z twórczą swobodą, ale także radością jego tworzenia.


t1a5001c8e435e4d.png


Mimo wielu prób zamknięcia nas w ramach rynku komercyjnego, udało nam się uniknąć pracy w schemacie obowiązującym w mediach formatowanych. Od zawsze byliśmy inni i to wystarczyło, żeby stać się radiem opiniotwórczym.

Tacy jesteśmy również dziś. Wszystko to mogliśmy osiągnąć dzięki wsparciu naszych Słuchaczy i Przyjaciół, za co jesteśmy wdzięczni.


Dzięki Waszej pomocy, nawet tej najmniejszej, udało się zrealizować wiele.


Przejechaliśmy setki tysięcy kilometrów, by być bliżej najważniejszych wydarzeń. Od lat prezentujemy Polskę i świat w ramach projektu „Wracamy do źródeł”. Pokonaliśmy trasy od Londynu do Kijowa, od Tallina do Bejrutu.

Tysiące rozmów na antenie przerodziły się w znajomości, a te otworzyły nam drogę do tworzenia Globalnej Polskiej Sieci Radiowej.


Dziś posiadamy studia w Wilnie, Kijowie, we Lwowie, na Bałkanach, w Bejrucie, w Londynie i Dublinie. Już nie da się zatrzymać tej chęci dalszego rozwoju.


t794f0d0f9671e28.pngDzięki Waszej pomocy możemy zrealizować jeszcze więcej. Przez lata działalności radia wyznaczaliśmy sobie coraz ambitniejsze cele. Nie jesteśmy już tylko po to, aby informować, ale także, żeby pomagać. Jednym z ostatnich projektów, który nadal realizujemy i z którego jesteśmy dumni, jest Solidarnościowa Akcja Radiowa. Akcja zrodziła się z pragnienia pomocy polskim przedsiębiorcom w czasie pandemii. W ramach tego projektu nieodpłatnie udostępniliśmy chętnym czas na antenie w postaci tygodniowych kampanii reklamowych. Od początku akcji z pomocy skorzystało ponad 300 polskich przedsiębiorców. Takich akcji chcemy i możemy realizować więcej.Jednak główną misją medium jest informowanie. By być bliżej ludzi oraz wydarzeń, planujemy utworzenie nowych nadajników w Szczecinie, Bydgoszczy, Łodzi i Lublinie.f7680b1a7c9a9ae3.jpeg

Już tylko krok dzieli nas od poszerzenia naszej słyszalności na te miasta. Możemy to zrealizować dzięki Tobie. Jeśli jest Ci bliska idea Twojego radia, wesprzyj je już dziś. Sam możesz zdecydować, jak możesz nam pomóc.


Dzięki Twojemu wsparciu uda się nam zaistnieć na nowych częstotliwościach w Szczecinie, Łodzi, Bydgoszczy i Łodzi. Pozwoli nam ono także na rozbudowę naszej sieci studiów zagranicznych. Do ich listy dołączą studia w Brukseli oraz Rzymie.


Cel ambitny, ale realny tylko z Wami. Chcemy, żeby Radio Wnet kontynuowało swoją misję jako źródło informacji z Polski i świata.


Z okazji 12 urodzin naszego radia chcemy życzyć mu sto lat, ale wiemy, że nie uda się tego zrealizować bez Waszej pomocy.Dziękujemy :)


u2fcebb816b4799a.png

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 1101

 
Dane ukryte
2 000 zł
PR
Piotr Rak
2 000 zł
S
Stoksoft
1 200 zł
EW
Emilia Wojcik Szymanska
1 100 zł
KG
Konrad Gancarczyk
1 050 zł
MO
Marek Olszewski
1 004 zł
AF
Anna Filipska
1 000 zł
 
Dane ukryte
1 000 zł
KD
Krzysztof Dzięgielewski
1 000 zł
MR
Martyna Rejkowicz (edukacja-dzieci.pl)
1 000 zł
Zobacz więcej

Komentarze 77

 
2500 znaków
 • RN
  Ryszard Niemczyk

  Jesteście świetni . Szkoda że w Bydgoszczy można was słuchać tylko przez internet.

  100 zł
 •  
  Użytkownik anonimowy

  Panie Krzysztofie dziękuję za kierowanie się miłością i pasją do radia oraz za udowodnienie, że wbrew politycznej koniunkturze, w czasie gdy wydawało się to niemożliwe, nie poddał się Pan i stworzył Radio Wnet.

  30 zł
 •  
  Użytkownik anonimowy

  Ciekawe rozmowy, różne punkty widzenia, a goście mają czas się wypowiedzieć bez przerywania im co kilka słów. Dobre Radio warte wsparcia. Dziękuję i życzę powodzenia.

  80 zł
 • PM
  Paweł Mostek

  Robicie świetne radio - im dłużej was słucham tym bardziej was lubię :) Kurs na wiatr i tak trzymać do końca !!!

  120 zł
 •  
  Użytkownik anonimowy

  Jesteście dowodem na to, że w Polsce można stworzyć profesjonalny kanał informacyjny, bez jadu, niekompetencji i bylejakości, z pogłębioną analizą, dyskusjami bez z góry ustalonej tezy, po prostu, bez zadęcia, zwyczajnie. Brakuje tego w przestrzeni publicznej, brakuje i w eterze. Gratuluję współpracowników, otwartych głów, proszę o jeszcze i jeszcze!!!

  ukryta
 • Zobacz więcej
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Lokalizacja

Krakowskie Przedmieście 79, 00-079

Warszawa, Poland

Zobacz na mapie
map pin

Nagrody

Wpłać 30 zł i więcej
Otrzymaj imienne podziękowanie na radiowym kanale YouTube
Obecnie Radio Wnet jest słyszalne w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu i Białymstoku, a już niedługo będzie o nas głośno również w Szczecinie, Łodzi i Bydgoszczy. Radio Wnet cieszy się także ogromnym zainteresowaniem Słuchaczy w internecie na portalu www.wnet.fm, a jego kanał na YouTubie śledzi ponad 140 tys. subskrybentów. Publikowane filmy osiągają ponad 2,5 mln wyświetleń. Pozwól poznać się jako osoba wspierająca naszą radiową inicjatywę!
rozwiń

wybrano 183 razy (pozostało 362 z 545)

przewidywana dostawa: 30 września, 2021

Wpłać 120 zł i więcej
Otrzymaj posrebrzany znaczek z logo Radia Wnet i limitowany kubek radiowy
Zestaw został stworzony z myślą o osobach ceniących styl i elegancję. Proponujemy elegancki znaczek z logo Radia Wnet, wykonany metodą odlewniczą z cynku, ze srebrną powłoką. Będzie idealnym dodatkiem do garderoby. Limitowana kolekcja znaczków powstała na potrzeby zbiórki. Produkt został starannie wykonany z wysokiej jakości metalu z powłoką ze srebra. Zestaw uzupełnia kubek z logo Radia Wnet ze studiami zagranicznymi.
rozwiń

wybrano 140 razy (pozostało 30 z 170)

przewidywana dostawa: 31 lipca, 2021

Wpłać 140 zł i więcej
Otrzymaj pozłacany znaczek z limitowanej edycji z logo Radia Wnet i kubek radiowy
Proponujemy elegancki znaczek z logo Radia Wnet, wykonany metodą odlewniczą z cynku, ze złotą powłoką. Na pewno przypadnie on do gustu osobom o wysokim poczuciu estetyki. Decydując się na tę nagrodę, będziesz miał okazję podkreślić swój wizerunek, przypinając wyjątkowy znaczek np. do klapy marynarki. Stanie się on oryginalną ozdobą garderoby, a jednocześnie podkreśli Twoją przynależność do Kręgu Przyjaciół Radia Wnet. Jako dodatek dołączamy kubek z limitowanej kolekcji ze studiami zagranicznymi Radia Wnet.
rozwiń

wybrano 120 razy (pozostało 30 z 150)

przewidywana dostawa: 31 lipca, 2021

Wpłać 200 zł i więcej
Zrób komuś prezent i zamów piosenkę na antenie Radia Wnet
Zastanawiasz się nad prezentem dla kogoś dla Ciebie wyjątkowego? A może chciałbyś go zaskoczyć czymś szalonym? Skorzystaj z okazji i zamów piosenkę na antenie. Gwarantujemy spore emocje i radość osoby, którą zdecydujesz się obdarzyć takim prezentem.
rozwiń

wybrano 18 razy (pozostało 234 z 252)

przewidywana dostawa: 30 września, 2021

Wpłać 250 zł i więcej
Otrzymaj wyjątkową kartkę pocztową ze studia zagranicznego Radia Wnet
Wysłanie kartek pocztowych należy obecnie do rzadkości. Czy nie sprawi Ci przyjemności specjalnie wysłana do Ciebie pocztówka? Pamiętamy o wspierających nas Przyjaciołach, dlatego z przyjemnością wyślemy Ci pocztówkę – może z naszej wakacyjnej podróży z projektu ,,Wracamy do źródeł'? Albo z krajów, w których mamy nasze studia zagraniczne? Chcemy Cię zaskoczyć. Otrzymaj dedykowaną kartkę pocztową od Radia Wnet.
rozwiń

wybrano 15 razy (pozostało 345 z 360)

przewidywana dostawa: 31 sierpnia, 2021

Wpłać 500 zł i więcej
Zapisz się na tablicy pamiątkowej i nie daj o sobie zapomnieć
Pamiętamy o naszych Przyjaciołach dlatego z okazji 12. urodzin chcemy przygotować tablicę pamiątkową z Waszymi nazwiskami, która zawiśnie w siedzibie Radia Wnet, nieopodal dwóch wcześniejszych tablic. Ta nagroda to szansa na trwałe zapisanie się w historii Radia Wnet, w jego 12. urodziny. Oprócz wygrawerowanego na tablicy nazwiska otrzymasz otrzymasz pozłacany lub posrebrzany znaczek z logiem Radia Wnet, kawę w wyjątkowo zdobionej puszce z prezentacją miejsc, z których nadajemy oraz kubek Radia Wnet z imitowanej serii z naszymi studiami zagranicznymi.
rozwiń

wybrano 41 razy (pozostało 259 z 300)

przewidywana dostawa: 31 sierpnia, 2021

Wpłać 70 zł i więcej
Zostań posiadaczem unikalnego kubka prezentującego nasze studia zagraniczne
Już teraz możesz stać się posiadaczem limitowanego kubka radiowego dostępnego w obu wersjach kolorystycznych: żółtej lub białej. Kubek może być również świetnym prezentem dla kogoś bliskiego.
rozwiń

wybrano 50 razy (pozostało 0 z 50)

przewidywana dostawa: 31 lipca, 2021

Wpłać 80 zł i więcej
Odbierz wyjątkowy zestaw radiowy: kawa + kubek
Tworząc ten zestaw, myśleliśmy o wielbicielach kawy. Czy jest coś, co bardziej pobudza do życia niż poranna kawa w kubku z logo Wnet, podczas słuchania Poranka Wnet? Już teraz możesz otrzymać zestaw: kawę w artystycznie zaprojektowanym pojemniku, prezentującym miasta, w których można usłyszeć nasze radio, a do tego kubek w kolorach i z logo radia. Z takiego zestawu najlepiej korzystać, słuchając Radia Wnet.
rozwiń

wybrano 200 razy (pozostało 0 z 200)

przewidywana dostawa: 31 lipca, 2021

Wpłać 1000 zł i więcej
Otrzymaj kampanię reklamową o wartości 3000 zł w cenie 1000 zł
Jesteś przedsiębiorcą? Prowadzisz firmę? Chciałbyś zaprezentować swój biznes i dotrzeć do ponad 100 tys. potencjalnych klientów w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu i Białymstoku, a nawet do wielu więcej słuchaczy przez internet? Koszt tej kampanii wynosi 3000 zł, jednak jeśli pomożesz radiu, otrzymasz tygodniową kampanię reklamową już za 1000 zł. Warto skorzystać z tej okazji.
rozwiń

wybrano 12 razy (pozostało 0 z 12)

przewidywana dostawa: 30 września, 2021

Nasi użytkownicy założyli

720 846 zrzutek

i zebrali

497 055 749 zł

A ty na co dziś zbierasz?