id: w842wm

Pomóż nam zbudować Globalną Polską Sieć Radia Wnet

Pomóż nam zbudować Globalną Polską Sieć Radia Wnet

Nasi użytkownicy założyli 1 170 488 zrzutek i zebrali 1 219 929 124 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki


Dwanaście lat temu, 25 maja 2009 roku o godzinie 12:00 rozpoczęło nadawanie Radio Wnet. Było słonecznie...

Już od tylu lat Radio Wnet gromadzi Słuchaczy i Przyjaciół przy radioodbiornikach. Wierzymy, że jest im bliska idea radia prawdziwego, autorskiego, niezależnego.


Od dwunastu lat, dzięki Waszemu wsparciu, tworzymy radio nowoczesne, medium z twórczą swobodą, ale także radością jego tworzenia.


t1a5001c8e435e4d.png


Mimo wielu prób zamknięcia nas w ramach rynku komercyjnego, udało nam się uniknąć pracy w schemacie obowiązującym w mediach formatowanych. Od zawsze byliśmy inni i to wystarczyło, żeby stać się radiem opiniotwórczym.

Tacy jesteśmy również dziś. Wszystko to mogliśmy osiągnąć dzięki wsparciu naszych Słuchaczy i Przyjaciół, za co jesteśmy wdzięczni.


Dzięki Waszej pomocy, nawet tej najmniejszej, udało się zrealizować wiele.


Przejechaliśmy setki tysięcy kilometrów, by być bliżej najważniejszych wydarzeń. Od lat prezentujemy Polskę i świat w ramach projektu „Wracamy do źródeł”. Pokonaliśmy trasy od Londynu do Kijowa, od Tallina do Bejrutu.

Tysiące rozmów na antenie przerodziły się w znajomości, a te otworzyły nam drogę do tworzenia Globalnej Polskiej Sieci Radiowej.


Dziś posiadamy studia w Wilnie, Kijowie, we Lwowie, na Bałkanach, w Bejrucie, w Londynie i Dublinie. Już nie da się zatrzymać tej chęci dalszego rozwoju.


t794f0d0f9671e28.pngDzięki Waszej pomocy możemy zrealizować jeszcze więcej. Przez lata działalności radia wyznaczaliśmy sobie coraz ambitniejsze cele. Nie jesteśmy już tylko po to, aby informować, ale także, żeby pomagać. Jednym z ostatnich projektów, który nadal realizujemy i z którego jesteśmy dumni, jest Solidarnościowa Akcja Radiowa. Akcja zrodziła się z pragnienia pomocy polskim przedsiębiorcom w czasie pandemii. W ramach tego projektu nieodpłatnie udostępniliśmy chętnym czas na antenie w postaci tygodniowych kampanii reklamowych. Od początku akcji z pomocy skorzystało ponad 300 polskich przedsiębiorców. Takich akcji chcemy i możemy realizować więcej.Jednak główną misją medium jest informowanie. By być bliżej ludzi oraz wydarzeń, planujemy utworzenie nowych nadajników w Szczecinie, Bydgoszczy, Łodzi i Lublinie.f7680b1a7c9a9ae3.jpeg

Już tylko krok dzieli nas od poszerzenia naszej słyszalności na te miasta. Możemy to zrealizować dzięki Tobie. Jeśli jest Ci bliska idea Twojego radia, wesprzyj je już dziś. Sam możesz zdecydować, jak możesz nam pomóc.


Dzięki Twojemu wsparciu uda się nam zaistnieć na nowych częstotliwościach w Szczecinie, Łodzi, Bydgoszczy i Łodzi. Pozwoli nam ono także na rozbudowę naszej sieci studiów zagranicznych. Do ich listy dołączą studia w Brukseli oraz Rzymie.


Cel ambitny, ale realny tylko z Wami. Chcemy, żeby Radio Wnet kontynuowało swoją misję jako źródło informacji z Polski i świata.


Z okazji 12 urodzin naszego radia chcemy życzyć mu sto lat, ale wiemy, że nie uda się tego zrealizować bez Waszej pomocy.Dziękujemy :)


u2fcebb816b4799a.png

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Lokalizacja

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Oferty/licytacje 9

Kupuj, Wspieraj.

Kupuj, Wspieraj. Czytaj więcej

Nieaktywne
Inne
Odbierz wyjątkowy zestaw radiowy: kawa + kubek
Tworząc ten zestaw, myśleliśmy o wielbicielach kawy. Czy jest coś, co bardziej pobudza do życia niż poranna kawa w kubku z logo Wnet, podczas słuchani...
80 zł

Kupione 200 z 200

Zakończona

Wpłaty 1136

preloader

Komentarze 75

 
2500 znaków
 • RN
  Ryszard Niemczyk

  Jesteście świetni . Szkoda że w Bydgoszczy można was słuchać tylko przez internet.

  100 zł
 •  
  Użytkownik anonimowy

  Panie Krzysztofie dziękuję za kierowanie się miłością i pasją do radia oraz za udowodnienie, że wbrew politycznej koniunkturze, w czasie gdy wydawało się to niemożliwe, nie poddał się Pan i stworzył Radio Wnet.

  30 zł
 •  
  Użytkownik anonimowy

  Ciekawe rozmowy, różne punkty widzenia, a goście mają czas się wypowiedzieć bez przerywania im co kilka słów. Dobre Radio warte wsparcia. Dziękuję i życzę powodzenia.

  80 zł
 • PM
  Paweł Mostek

  Robicie świetne radio - im dłużej was słucham tym bardziej was lubię :) Kurs na wiatr i tak trzymać do końca !!!

  120 zł
 •  
  Użytkownik anonimowy

  Jesteście dowodem na to, że w Polsce można stworzyć profesjonalny kanał informacyjny, bez jadu, niekompetencji i bylejakości, z pogłębioną analizą, dyskusjami bez z góry ustalonej tezy, po prostu, bez zadęcia, zwyczajnie. Brakuje tego w przestrzeni publicznej, brakuje i w eterze. Gratuluję współpracowników, otwartych głów, proszę o jeszcze i jeszcze!!!

  ukryta