id: w85s8x

CZAS Z DZIECKIEM - ROZMAWIALNIK NA WAKACJE

CZAS Z DZIECKIEM - ROZMAWIALNIK NA WAKACJE

Zrzutka została wyłączona przez organizatora
20 311 zł
z 20 000
101%
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.
Ta zrzutka ma 9 nagród/ofert!
Zobacz i wybierz jedną z nich

Nasi użytkownicy założyli 982 771 zrzutek i zebrali 1 005 776 791 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności3

 • 🎉 🎉 🎉 Mamy to! 🎉 🎉 🎉

  jab81839e4563af5.jpegA wszystko dzięki Wam, drodzy Dobroczyńcy!

  DZIĘKUJEMY JESZCZE RAZ!

  ps. Kto nie załapał się na zrzutkę, zapraszamy na zakupy na stronę Rozmawialniki.pl

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

👨‍👩‍👧‍👦 Fundamentem mocnej rodziny są głębokie relacje. Pandemia pokazała braki w tych więziach. Zbliżające się wakacje to idealny czas, by zainwestować w relacje z dziećmi. Dlatego po udanym wydaniu Rozmawialników: uniwersalnego i dla małżeństw, zapraszamy Cię abyś stał się częścią ✨ wyjątkowego projektu „Czas z Dzieckiem - Rozmawialnik na wakacje” 🏖 – zadbaj o relacje ze swoimi bliskimi i otrzymaj egzemplarz „Czas z Dzieckiem – Rozmawialnik”, czyli 40 kart z pytaniami do rozmów z dzieckiem.


Rozmawialnik to kieszonkowe pudełko z 4️⃣0️⃣ kartami z pytaniami, które mają pobudzić do głębszych rozmów, wyrażających prawdziwe zainteresowanie drugim człowiekiem.


🗣 Każdy człowiek został stworzony do relacji – jest to mu niezbędne do zachowania zdrowia fizycznego, psychicznego i życia w pełni. Dzieci, by dobrze się rozwijać także potrzebują głębokich więzi. A relacje żyją rozmową. Nasza akcja jest odpowiedzią na te wyzwania – by szczególnie wzmocnić relacje z 👦🏼 dziećmi.


„Czas z Dzieckiem – Rozmawialnik” to zestaw pytań, które pomogą pogłębić relację 👨‍👧 rodzic-dziecko; 👵🏻 dziadek/babcia-wnuki, 👩🏼‍🦱 ciocia/wujek-bratanek/siostrzeniec, itp.


🇺🇦 Liczymy także, że ten Rozmawialnik, okaże się pomocny w przełamywaniu lodów z dziećmi uchodźców z Ukrainy, które są goszczone dziś w tak wielu naszych domach.


Zobacz niektóre pytania z „Czas z dzieckiem – Rozmawialnik:

❓ „Jakie nasze wspólne zajęcie, sprawiłoby Ci największą radość?”

❓ „Dokończ: Chciałbym, abyś kiedyś...”

❓ „Co chciałbyś bardzo, aby zmieniło się w naszej rodzinie?”

❓ „Dokończ: Najbardziej nie lubię, gdy...”

❓ „W jaki sposób najlepiej wypoczywasz?”


Celem naszej zbiórki jest zebranie 20 000 zł, co pozwoli nam wydać trzeci typ Rozmawialnika: „Czas z dzieckiem – Rozmawialnik”.


Do tej pory dostępne są:

„Rozmawialnik, CZĘŚĆ 1”;

„Czas dla Dwojga – Rozmawialnik, CZĘŚĆ 1”.

xdec67fab5c26053.jpeg

W przyszłości, oprócz planowanego teraz „Czas z dzieckiem – Rozmawialnik”, chcielibyśmy wydać także:

 🧍♀️🧍♂️ „Rozmawialnik, CZĘŚĆ 2", czyli uniwersalny zestaw pytań dla każdego, by „przełamać lody” czy pogłębić relacje;

💑 „Czas dla Dwojga – Rozmawialnik”, CZĘŚĆ 2, czyli zestaw pytań, które pomogą pogłębić relację małżeńską lub narzeczeńską;

🎄 „Przy Świątecznym Stole – Rozmawialnik”, czyli zestaw pytań, które pomogą uczynić lepszym jakościowo świąteczny czas spędzony z rodziną.


Ich wydanie to szansa na pogłębienie relacji. Dzięki temu interakcje międzyludzkie będą miały szanse wejść na o wiele wyższy poziom! Bo czy nie o to właśnie chodzi? Zdrowe, szczęśliwe i głębokie relacje – to nasz cel. Pragniemy je odbudowywać – cegła po cegle, Rozmawialnik po Rozmawialniku.🙋‍♀️ HISTORIA MAGDY "Budowanie relacji w mojej rodzinie"


Pamiętam, że gdy ja i moi bracia byliśmy dziećmi, rodzice zawsze planowali osobny czas jeden na jeden z każdym z nas, by budować z nami głębokie relacje.


Ja jeździłam z Mamą wtedy na zakupy ubraniowe. Czułam się zauważona, kochana i doceniana.


Z moim bratem Danielem, Tata jeździł na pokazy lotnicze i targi samochodowe, a Mama na łyżwy. On, jako środkowe dziecko, potrzebował jeszcze więcej szczególnej uwagi rodziców.


Z najmłodszym bratem, Irenuszem, rodzice mieli jeszcze inne aktywności. Czuł się akceptowany i ważny.


Wszystkie te wyjścia, specjalnie zaplanowane, dawały przestrzeń do głębokich rozmów. 

jfa67919d8783b42.jpeg

Rodzice zawsze dbali o to, by okazywać nam miłość, budować bliskie relacje i doceniać każdego z nas indywidualnie. 


Ich świadome zaangażowanie w pogłębianie naszych relacji, położyło nam stabilny fundament do dorosłego życia – znamy swoją wartość, umiemy nawiązywać relacje, jesteśmy stabilni i godni zaufania.


W tamtych czasach jeszcze nie było Rozmawialników. Te pierwsze, w pudełkach po zapałkach, powstały dopiero, gdy byliśmy nastolatkami. Od razu jednak stały się ogromnym błogosławieństwem i praktyczną pomocą do budowania mocnych relacji. Pamiętam, że któryś z Rozmawialników był zawsze na stole obok serwetek.


Tak bardzo cieszę się, że teraz wydamy je na nowo, w nowoczesnej odświeżonej formie i będą mogły być świetnym narzędziem do wzmacniania relacji między rodzinami dostarczając pomysły na inspirujące pytania! Sama zamierzam z nich korzystać spędzając czas z moimi bratankami i bratanicami, a kiedyś z własnymi dziećmi.ROZMAWIALNIKI KIEDYŚ


✂️ Kiedyś Rozmawialniki robiliśmy ręcznie. Były to pudełka po zapałkach, które oklejaliśmy i ozdabialiśmy, a pytania wycinaliśmy. W gronie niesamowicie zaangażowanych wolontariuszy spędzaliśmy tak długie dnie i wieczory. Potem te handmade Rozmawialniki rozprowadzaliśmy jako cegiełki, a także rozdawaliśmy jako prezenty. Było to wiele lat temu, ale wiemy, że są ludzie, którzy do dziś posiadają nasze mocno niedoskonałe Rozmawialniki. Niesamowite!

s1332df29543e354.jpeg

Dziś do nowego wydania Rozmawialników, chcemy dołączyć „Czas z dzieckiem – Rozmawialnik”.

Dlatego zamiast zaprosić Cię jako wolontariusza na oklejanie pudełek i wycinanie pytań, zapraszamy Cię do wzięcia udziału w zbiórce na ich wydanie w sposób profesjonalny – wpłać 💳 i zostań częścią tego niezwykłego projektu!

a6fd6f3b86ef1703.jpeg

💰 Koszt wydania 1000 szt. Rozmawialników to ok. 20 000 zł:

💻 900 zł – praca grafika

🖨 16 000 zł – druk 1000 szt pudełek i kart z pytaniami

📦 3 000 zł – koszty wysyłki nagród i prezentów


Tak, jak w pierwszych dwóch wydanych Rozmawialnikach, zależy nam na tym, by pudełko na karty było wytrzymałe i zniosło wiele okazji do korzystania. Same karty również są drukowane na porządnym kartonie, aby nie gięły się i służyły Wam najdłużej.


Sumę potrzebujemy zebrać do połowy czerwca 📅, aby zdążyć z pracą graficzną i drukiem Rozmawialników jeszcze w lipcu, abyś mógł otrzymać swój „Czas z dzieckiem – Rozmawialnik” jeszcze w wakacje, by móc z niego skorzystać m.in. w trakcie wyjazdów.„CZAS Z DZIECKIEM – ROZMAWIALNIK” W PRAKTYCE, czyli jak możesz z tego korzystać


🚙 Jesteś rodzicem? Wyobraź sobie dłuższą podróż samochodem, gdzie zamiast słuchać kłócących się dzieci, proponujesz sięgnąć po „Czas z Dzieckiem – Rozmawialnik” który zawsze trzymasz w tym celu w samochodzie. A to nie tylko uspokoi Twoje dzieci, ale sprawi, że pogłębicie Wasze relacje.


🧔🏼‍♂️ Jesteś mamą / tatą i chcesz spędzić szczególny czas 1-1 z Twoim dzieckiem? Wyobraź sobie, że w trakcie zaplanowanych aktywności, usiądziecie na spokojnie na pół godziny, by porozmawiać głębiej korzystając z „Czas z Dzieckiem – Rozmawialnik”. Ty zrozumiesz lepiej swoje dziecko, a ono poczuje się ważne, wysłuchane i lepiej zrozumiane oraz pozna Ciebie lepiej jako rodzica.


👩👦 Jesteś ciocią/wujkiem i nie wiesz o czym porozmawiać z Twoim bratankiem? Wyobraź sobie, że wyciągniesz atrakcyjny „Czas z Dzieckiem – Rozmawialnik” i korzystając z ciekawych pytań, pogłębisz relację z ważnym dla Ciebie maluchem.


👴🏻 Jesteś babcią/dziadkiem i chcesz pogłębić relację z Twoim wnukiem/wnuczką? Wyobraź sobie, że w trakcie spaceru czy obiadu, sięgniecie po „Czas dla dwojga – Rozmawialnik” a pytania staną się inspiracją do ważnych rozmów.


My sami i znajome nam rodziny, korzystaliśmy z Rozmawialników do tej pory przy bardzo wielu okazjach, by świadomie budować relacje z dziećmi.SKĄD POMYSŁ NA ROZMAWIALNIKI?


Autorem pomysłu jest zmarła przed sześcioma laty Mariola Wołochowicz, Wicedyrektor Fundacji Misja Służby Rodzinie, z której niejako wypączkowała nasza Fundacja Żyj Pełnią Życia. Marzeniem śp. Marioli Wołochowicz było, aby Rozmawialniki trafiły do każdego domu w Polsce 🏡 i były pomocnym narzędziem do wzmacniania relacji międzyludzkich. Duże marzenie? Owszem! Ale kiedy przy okazji jej innych dużych marzeń mówiliśmy, że coś jest niewykonalne, ona zawsze nam odpowiadała, że na pewno się da, tylko musimy znaleźć sposób, jak to zrobić.


Pierwszy krok poczyniliśmy rok temu wydając dwa typy Rozmawialników – uniwersalny i dla małżeństw – w ramach kampanii „Rozmawialnik w każdym domu” przy wsparciu agencji Armiger i wydawnictwa Psalm18.pl. Ponad 1500 Rozmawialników trafiło już do domów w Polsce!


Tu na zdjęciu Mariola Wołochowicz z mężem Piotrem.

v2ffb926986530b3.jpeg

Od 2005 roku Fundacja Misja Służby Rodzinie, wraz z wolontariuszami, tworzyła i rozprowadzała Rozmawialniki w wersji handmade jako cegiełki na swoją działalność. Były one wówczas robione z oklejanych pudełek od zapałek i ręcznie wycinanych kart. Co ciekawe także w wersji angielskiej, niemieckiej i rosyjskiej.

z7959f6e40c66309.jpeg

Dziś chcemy uczynić kolejny duży krok ku uhonorowaniu dziedzictwa i spełnieniu marzenia Marioli Wołochowicz, które po drodze stało się i naszym marzeniem, dlatego zapraszamy Cię do uczestniczenia w zbiórce na wydanie kolejnego typu Rozmawialnika w sposób profesjonalny. A wspólne działanie zbuduje relacje między Tobą a nami i staniesz się częścią społeczności Żyj Pełnią Życia.KIM JESTEŚMY?


Fundację Żyj Pełnią Życia tworzą trzy przyjaciółki – Justyna, Kaja i Magdalena – i grono wolontariuszy.

h46cbec544e2b3b6.jpeg

Naszą misją jest inspirowanie wierzących młodych dorosłych, by żyli pełnią życia bez względu na okoliczności.


Przez 3,5 roku naszej działalności:

• wydaliśmy „Rozmawialnik, CZĘŚĆ 1” i „Czas dla dwojga – Rozmawialnik, CZĘŚĆ 1”.

• zorganizowaliśmy 3 duże konferencje poruszające tematy singielstwa, małżeństwa, związków, tożsamości i kobiecości, a także 7 kursów online dla kobiet – 3 szczególnie dla singielek, 3 o tożsamości i ugruntowaniu w wierze i 1 o życiu pełnią pomimo trudności.

• przeprowadziliśmy 7 Mailowych Studium Biblijnych inspirujących do pogłębiania osobistej relacji z Bogiem i poznawania Jego Słowa.

• inspirujemy i dodajemy na co dzień nadziei w internecie i mediach społecznościowych – blog, kanał na YT, live’y i inspirujące posty na fb i IG.

• odpowiadamy na maile i wiadomości z pytaniami o osobistą poradę.


Oto opinia jednego z użytkowników Rozmawialników:

pff4982d5dc1921d.jpeg

Jednym z naszych celów jest inwestowanie w trwałe i mocne relacje międzyludzkie. To też jest aspekt życia w pełni bez względu na okoliczności, a wręcz może nam to życie ulepszyć.


Sami doświadczamy głębokich relacji na co dzień, będąc częścią chrześcijańskiej wspólnoty i naszych rodzin, ale Rozmawialniki są absolutnie dla każdego, komu zależy na rozwoju trwałych relacji. Czyli dla Ciebie, prawda? 😊


🎁 20 sztuk z wydanych Rozmawialników przekażemy w prezencie wybranym rodzinom zastępczym, domom dziecka i rodzinnym domom dziecka, by dać im pomocne narzędzie do rozwoju relacji pomiędzy dorosłymi a dziećmi.

l05693b9d17e911c.png

📚 Z całego serca dziękujemy Wydawnictwu Psalm18.pl za partnerstwo strategiczne i ufundowanie cennych nagród książkowych 📚


Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Nagrody/oferty 9 Nowość

Kupuj i wspieraj zrzutki.

Nowość! Teraz możesz wspierać zrzutkę samemu dodając nagrodę/ofertę. Ty sprzedajesz, a środki trafiają bezpośrednio na zrzutkę, pomaganie jest takie proste - czytaj więcej.

Nieaktywne
Inne
Rozmawialnikowy rozkład jazdy
✔️ 15 pytań z „Czas z Dzieckiem – Rozmawialnik” w formie 📧 elektronicznej
30 zł

Kupione 3 z 100

Zakończona
Inne
Rozmawialnik w klasie premium
✔️ 2 szt. „Czas z Dzieckiem – Rozmawialnik” wraz z przesyłką 📦 na terenie Polski
90 zł

Kupione 24 z 100

Zakończona
Inne
Rozmawialnik z dodatkowym bagażem podręcznym
✔️ 3 szt. „Czas z Dzieckiem – Rozmawialnik”✔️ Audiobook CD-MP3 🎧 od wydawnictwa Psalm18.pl: „O chłopcu, który spotkał anioła”wraz z przesyłką 📦 na ter...
120 zł

Kupione 7 z 50

Zakończona
Inne
Rozmawialnik z dodatkowym bagażem rejestrowanym
✔️ 5 szt. „Czas z Dzieckiem – Rozmawialnik”✔️ Książka (w wersji papierowej) 📘 od wydawnictwa Psalm18.pl „O dziewczynce, która spotkała anioła”wraz z p...
180 zł

Kupione 6 z 50

Zakończona
Inne
Rozmawialnikowa podróż dużej rodziny
✔️ 10 szt. „Czas z Dzieckiem – Rozmawialnik”✔️ Audiobook CD-MP3 🎧 od wydawnictwa Psalm18.pl „O chłopcu, który spotkał anioła”✔️ Książka (w wersji papi...
350 zł

Kupione 2 z 30

Zakończona
Inne
Rozmawialnik w klasie business
✔️ 5 szt. „Czas z Dzieckiem – Rozmawialnik”✔️ Audiobook CD-MP3 🎧 od wydawnictwa Psalm18.pl „O chłopcu, który spotkał anioła”✔️ Książka (w wersji papie...
700 zł
Zakończona
Inne
Rozmawialnik w klasie VIP
✔️ 5 szt. „Czas z Dzieckiem – Rozmawialnik”✔️ Audiobook CD-MP3 🎧 od wydawnictwa Psalm18.pl „O chłopcu, który spotkał anioła”✔️ Książka (w wersji papie...
1500 zł
Zakończona
Inne
Ambasador Rozmawialników
✔️ 5 szt. „Czas z Dzieckiem – Rozmawialnik”✔️ Audiobook CD-MP3 🎧 od wydawnictwa Psalm18.pl „O chłopcu, który spotkał anioła”✔️ Książka (w wersji papie...
5000 zł
Zakończona

Wpłaty 91

ES
Emilka Szota
30 zł
DM
Damian Muszkiet
90 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
90 zł
 
Dane ukryte
1 zł
 
Krystyna Durys
50 zł
WK
Wojciech Kotas Czas dla Rodzin
ukryta
 
Dane ukryte
50 zł
MM
Monika Madej-Wójcik
120 zł
PM
Patrycja
500 zł
Zobacz więcej

Komentarze 1

 
2500 znaków