id: w86zph

Zmieńmy śmietnik na graffiti kwietnik!

Zmieńmy śmietnik na graffiti kwietnik!

Nasi użytkownicy założyli 1 067 790 zrzutek i zebrali 1 164 093 399 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Mieszkam na osiedlu "Kozłówek", jest tu taki śmietnik na który jak patrzę - mam tak jak Kazik w kultowym utworze... "...jest tak brzydko i brudno, że pękają oczy..." - tak! To taki "polski" śmietnik. I kiedy tak idąc pomyślałem - a może niech będzie ładny - to postanowiłem zrobić. Podzieliłem się pomysłem z Przyjaciółmi z osiedla. Z Piotrem, z Kubą - ze wspaniałym miejscem jakim jest MAM Na Kozłówce - uznaliśmy, że to dobry plan. Skoro uznaliśmy, to pomyśleliśmy - ZRÓBMY TO! Sami nie ogarniemy - razem, osiedlowo - OGARNIEMY! Pomysł już Wam pokazaliśmy na Kozłówkowe LOVE - podobał się. Może teraz zrzućmy swoje drobniaki i zrealizujmy to? Koszt oszacowany został na około 2K zetek. To nie tak dużo - połowa z tego to farby, druga połowa to wynagrodzenie (liczone po przyjacielsku) dla wspaniałego Grafficiarza - Marcina Skurowskiego - jesli kojarzycie okoliczny Manhattan - to jego dzieło ;) jest Wielki i podejmie się wyzwania. 


Cel jest prosty - najbardziej "piękny" osiedlowy śmietnik z blachy trapezówki malujemy tak by nie bolały nas oczy od samego patrzenia... Na koniec dokładamy na wejsciu dwie fajne tablice i cieszymy się widokiem. Prościej być nie może prawda? Wizualki w załączniku.


Zrobimy to? Może to początek wielkich "śmietnikowych" zmian na Kozłówku? - mamy tu ptasie murale na blokach - to czemu nie możemy mieć też ładnych śmietników? W końcu jak mówią - Kozłówkowe LOVE - więc pomalujmy to i niech będzie kolorowe. 

Będą też tablice jak widac na projekcie - zmieści się tam też Wasze imię bo to przecież nasze będzie!


Podziałamy?

Jeśli coś jest niejasne - piszcie do nas na facebookowej stronie albo na naszej grupie Kozłówkowej

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Lokalizacja

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 29

 
Dane ukryte
20 zł
 
Dane ukryte
ukryta
BP
Beap
ukryta
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
ukryta
NE
Nela
50 zł
KM
Karolina Macios
20 zł
MB
Marek Buczko
100 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
30 zł
Zobacz więcej

Komentarze 6

 
2500 znaków