id: w8bvz3

Wesprzyj projekt taneczno-artystyczny Womanifesto

Wesprzyj projekt taneczno-artystyczny Womanifesto

2 876 zł 
z 17 600
16%
zakończona
04.08.2019r
46
wspierających
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.
Ta zrzutka ma 1 nagrodę / ofertę!
Zobacz i wybierz jedną z nich

Nasi użytkownicy założyli 957 117 zrzutek i zebrali 963 617 745 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Pomóż nam wystąpić na jednym z najbardziej prestiżowych festiwali taneczno - artystycznych w Europie, Danz Art Festival we Włoszech. Jesteśmy kobietami w różnym wieku i z różnych środowisk (studentki, matki, menedżerki, pracowniczki korporacji) w większości bez profesjonalnego doświadczenia tanecznego. Przez ostatnie cztery miesiące poświęcamy każdą wolną chwilę na treningi aby stworzyć Womanifesto - spektakl opowiadający nasze prawdziwe historie, pokazujący świat uczuć, pragnień i kobiecych emocji. Nasz projekt znalazł uznanie w oczach komisji Danz Art Festival i otrzymałyśmy zaproszenie do wystąpienia na festiwalu. Po raz pierwszy na tej imprezie, szanse na występ ma grupa z Polski! Chcemy opowiedzieć naszą historię i pokazać, że nie tylko Polak, ale i POLKA potrafi. :) Teraz to nie tylko marzenia ale realne plany, które mogą się spełnić. Niestety koszty wyjazdu przerosły nasze możliwości finansowe i dlatego nie pozostaje nam nic innego jak zwrócić się do Was o pomoc. Zbieramy na: Bilety lotnicze na Sycylię w obie strony dla 22 kobiet = ok. 17 600 zł (22x800zł) Z góry dziękujemy za każdą złotówkę! LICYTACJE: Zapraszamy na naszą stronę na Facebook'u "Womanifesto IBE", a tam licytacje podczas których zwycięzca, który napisze największą sumę, a następnie wpłaci ją na naszą zrzutkę dostanie od nas wiadomość z potwierdzeniem wygranej! Do wygrania np. lekcja samby brazylijskiej, lekcja tańca New Age, voucher do Teatru Komedia, a nawet manicure. https://www.facebook.com/womanifestoibe/ Zapraszamy również na nasz spektakl w Warszawie 28ego czerwca o godz. 19:30 w Domu Kultury Świt ul. Wysockiego 11.

Womanifesto to niecodzienny i niekomercyjny projekt artystyczny stworzony dla kobiet przez choreografkę Ilonę Bekier-Ekwa. Projekt ma na celu budować poczucie własnej wartości i pewności siebie uczestniczek poprzez taniec, śpiew, obcasy, jogę oraz teatr, performance i filozofię. Ilona postanowiła stworzyć bezpieczną przestrzeń dla artystycznie uzdolnionych kobiet, w której będą mogły spełniać swoje marzenia z dzieciństwa na scenie w Polsce i za granicą.

Na co dzień trenujemy w szkole tańca East Side Dance Academy w Warszawie. Każda z nas jest na innym etapie życia, każda ma do opowiedzenia niezwykle poruszającą historię. Mimo wielu różnic wspieramy się nawzajem, ucząc się coraz większej świadomości swojego ciała i kobiecości. Nie wierzymy już w jeden kanon piękna. Siłę daje nam przekonanie, że w każdej kobiecie jest piękno, wystarczy je tylko obudzić. Przygotowując się do wspólnego występu na scenie odkrywamy siebie na nowo. Poprzez sztukę nie tylko radzimy sobie ze stresem dnia codziennego, ale przede wszystkim mamy teraz szansę pokazać jaki potencjał drzemie w każdej z nas i opowiedzieć naszą historię na profesjonalnym Festiwalu! Pomóż nam spełnić to marzenie!

Danz Art Festival

Raz do roku na słonecznej Sycylii odbywa się jeden z najbardziej prestiżowych festiwali taneczno - artystycznych w Europie. Danz Art Festiwal to tygodniowe międzynarodowe warsztaty taneczne, spektakle na najwyższym poziomie, a także zawody taneczne i inne artystyczne wystawy. W tym roku do udziału w festiwalu po raz pierwszy zakwalifikowała się grupa z Polski! Ponad dwadzieścia kobiet stworzyło, z czystej pasji, projekt artystyczny “Womanifesto”, który zaimponował organizatorom imprezy.

bilety

O SPEKTAKLU:

Spektakl podejmuje tematykę zmian zachodzących w życiu każdej i każdego z nas. Przedstawia proces poszukiwania harmonii w życiu i relacjach, pomimo narzuconych przez społeczeństwo podziałów i ograniczeń. Opowiada o drodze do akceptacji i wiary we własną moc.

Ponad 20 kobiet występuje razem na scenie tworząc ze swoich ciał żywą rzeźbę. Pokazują widzom prawdę, wrażliwość i siłę kobiecości.

Womanifesto to sztuka tworzona przez kobiety na bazie wspólnych spotkań, rozmów i przeżyć, opowiada prawdziwe historie uczestniczek.

biletyna.pl

Spektakl jest stworzony przez kobiety, ale dedykowany kobietom i mężczyznom. Każdy przeżyje tę artystyczną podróż w inny sposób, każdy będzie też w stanie odkryć w niej cząstkę siebie. Razem z kobietami Womanifesto przekroczysz granice tego co konwencjonalne – a to dopiero początek …

strona

Odwiedź stronę internetową projektu.

instagram

Zapraszamy na nasz profil na Instagramie.

Zapraszamy na nasz spektakl w Warszawie: http://dkswit.com.pl/spektakl-womanifesto-28-06-2019

Uczestniczki:

Ewa Ekwa, Julia Kałużna, Anna Kaczor-Suchta, Marta Rutkowska, Angie Zysk, Karolina Świercz, Bernadetta Markowska, Marta Budzyńska, Urszula Narowska, Weronika Wołowicz, Anna Tomczak, Monika Rutkowska, Izabela Adamiec, Natalia Kocon, Klaudia Zalewska, Izabela Zając, Julia Lewandowska, Weronika Wołowicz, Urszula Turkiewicz, Malwina Matyla, Kamila Koc, Weronika Osak, Anna Michnikowska. i choreografka Ilona Bekier-Ekwa

Z góry dziękujemy wszystkim za wsparcie naszego projektu! :)

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Nagrody / oferty 1 Nowość

Kupuj i wspieraj zrzutki.

Nowość! Teraz możesz wspierać zrzutkę samemu dodając nagrodę / ofertę. Ty sprzedajesz, a środki trafiają bezpośrednio na zrzutkę, pomaganie jest takie proste - czytaj więcej.

Kupuj i wspieraj zrzutkę

Nieaktywne
Inne
Lekcja indywidualna z Iloną Bekier-Ekwa

Wesprzyj nasz projekt, a otrzymasz nagrodę w postaci lekcji indywidualnej z Iloną Bekier-Ekwa, finalistką i choreografką programu You Can Dance - Po Prostu Tańcz. Ilona to wszechstronna i doświadczona instruktorka tańca, założycielka Womanifesto, jedna z prekursorek High Heels - tańca na obcasach w Polsce, oraz nauczycielka jogi. Współpracuje z wieloma polskimi i zagranicznymi artystami tworząc choreografie i występując w popularnych programach TV, teledyskach, koncertach i reklamach. Każda lekcja z Iloną to indywidualny program stworzony specjalnie dla Twoich potrzeb. Lekcje odbywać się będą w Warszawie. Z góry dziękujemy za wsparcie i życzymy niezwykle budującej lekcji z Iloną. ;) 

300 zł
Zakończona

Wpłaty 46

AT
Andrzej Tokarski
300 zł
AH
Agnieszka Hekiert
300 zł
KS
Kamila Skowrońska
200 zł
 
Dane ukryte
200 zł
IF
Ilona
150 zł
IA
Iwona Adamiec-Zielińska
150 zł
KD
Katarzyna Dereń
100 zł
PW
Paulina Wozniak
100 zł
RK
Robert Kocon
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
Zobacz więcej