id: w8mt3p

Nowy start dla Bezy

Nowy start dla Bezy

Nasi użytkownicy założyli 1 037 603 zrzutki i zebrali 1 108 137 288 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Beza ma już dom! Za wsparcie bardzo dziękujemy. Za uzbierane środki udało się zrobić wszystkie potrzebne Będzie badania oraz wysterylizować ją. Zgodnie z wolą nowych właścicieli resztę w kwocie 300zł trzymamy "na zaś", w razie potrzeby Bezy.


Beza - tak daliśmy na imię suni, którą znaleźliśmy w Bydgoszczy, na terenie Parku Przemysłowego. Przez brak jakiegokolwiek śladu po właścicielu postanowiliśmy, że postaramy się doprowadzić Bezę do porządku i powoli rozglądać się za domem stałym.

AKTUALIZACJA 22.07.2032

Beza została odrobaczona, zaszczepiona, pobrano krew do morfologii.


AKTUALIZACJA 9.07.2022

po wizycie u weterynarza w klinice SweetVet w Bydgoszczy zwiększamy kwotę zrzutki. Beza wymaga zrobienia RTG łapek, badań krwi, szczepienia, usunięcia guzów.


Pierwszego dnia rzucała się na jedzenie, wodę, była wręcz wykończona i ledwo stała na łapach. Była tak wygłodniała (nawet bardziej niż typowy labrador) i spragniona, że nie mogliśmy jej dawać jedzenia w misce przez to, że pochłaniała wszystko na raz.


Po tych kilku dniach z nią spędzonych możemy powiedzieć, że...

Beza jest cudowną sunią w typie labradora. To ogromny przytulak z równie wielką potrzebą bliskości człowieka. Wystarczy na nią spojrzeć, a ona od razu zaczyna machać ogonem i domagać się pieszczot (chociaż w jej wypadku ogon to chyba jakaś osobna forma życia). Beza zna zasady w domu, utrzymuje czystość.


Beza, niestety ma na ciele 3 guzy, z czego jeden, przy klatce piersiowej, jest naprawdę duży. Tylne łapki czasami odmawiają posłuszeństwa.

Zbieramy na wstępne badania, szczepienia, jakąś małą wyprawkę oraz wszystkie wizyty u weterynarza jakie Beza będzie musiała jeszcze odbyć.


W związku z tym, że sami posiadamy już starszego psa, nie będzie nas stać, aby w pełni pomóc Bezie, dlatego zwracamy się o pomoc i wsparcie do Was.

O wszystkich postępach i podejmowanych działaniach będziemy informować na bieżąco.Za każdą złotówkę dziękujemy w imieniu Bezy i swoim.

Lokalizacja

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 64

ŁK
Łukasz Kunicki
50 zł
MS
Marlena Szczepanowska
50 zł
AR
Agnieszka
100 zł
KI
Kieras
50 zł
W.
W.P
50 zł
 
Dane ukryte
10 zł
 
Dane ukryte
20 zł
AL
alina
20 zł
AM
Anna Miklas
20 zł
AG
A.Sz
20 zł
Zobacz więcej

Komentarze 2

 
2500 znaków