id: w8ywhm

Zakup stołu emisyjnego

Zakup stołu emisyjnego

Nasi użytkownicy założyli 1 065 786 zrzutek i zebrali 1 160 217 013 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Tu rozgłośnia Katolickiego Radia Podlasia. Słuchacie nas Państwo na falach UKF o częstotliwości 101,7 MHz. Ze studia radiowego w Siedlcach wita was Grzegorz Skwarek. Szczęść Boże.” - te słowa padły 7 lipca 1992 r. Wtedy właśnie oficjalnie działalność rozpoczęło Katolickie Radio Podlasie, które dzięki ofiarności słuchaczy, może do dziś spełniać swoją misję.

Możemy pochwalić się słuchalnością na poziomie 200 tys, słuchaczy tygodniowo, zasięgiem obejmujemy teren trzech województw – mazowieckiego, podlaskiego i lubelskiego.

W ciągu 30 lat działalności udało nam się stworzyć program, który odpowiada na potrzeby słuchacza i mówi o tym, co dzieje się wokół nas. Obejmuje on zapowiedzi i relacje wydarzeń kulturalnych, sportowych, społecznych związanych z szeroko pojętym życiem naszego regionu, a także dotyka spraw życia Kościoła.

Niestety nie jesteśmy w stanie dalej spełniać swojej misji bez stołu emisyjnego. Na początku 2024 doszło do awarii stołu emisyjnego, który służył nam przez długie lata. Jednak, jak każde techniczne urządzenie, i on miał swoją żywotność. Stanęliśmy w obliczu problemu, którego nie jesteśmy w stanie rozwiązać bez Państwa pomocy.

Zwracamy się zatem do Państwa z ogromną prośbą o wsparcie naszej rozgłośni. Dzięki Państwa wpłatom będziemy w stanie zakupić nowy stół emisyjny, który umożliwi dalszą działalność. W tym momencie zmuszeni jesteśmy korzystać z zastępczego stołu, który zdecydowanie utrudnia nam nagrywanie i emisję programu.

Mikser emisyjny, potocznie zwany stołem emisyjnym to jedno z głównych i najważniejszych narzędzi emisyjnych w każdej rozgłośni.Jest to urządzenie do którego dostarczane są sygnały audio z mikrofonów, odtwarzaczy, playerów itp. Przy jego pomocy, realizator dźwięku ma możliwość wyboru odpowiedniego źródła, które będzie słyszalne na antenie. Dodatkowo dźwięk poddawany jest obróbce dynamiki, barwy itp.

Ze względu na to, że mikser używany jest w radiu 24 godziny na dobę przez cały rok musi to być sprzęt wysokiej klasy.

Mikser emisyjny, którego używaliśmy do tej pory, 18 lat temu był jednym z najnowocześniejszych sprzętów w Polsce, ale w ostatnich latach przeszedł wiele skomplikowanych napraw, które musieliśmy wykonywać już we własnym zakresie. Prawdopodobnie ponownie staralibyśmy się naprawić sprzęt, ale nie mamy już wsparcia ze strony serwisu i producenta, który został przejęty przez inny podmiot i nie produkuje już takich części.

Chcielibyśmy nadążyć za galopującym postępem technologicznym i mieć możliwość dokonywania aktualizacji oprogramowania sprzętu, na którym pracujemy.

W związku z tym prosimy Państwa o pomoc w tej zbiórce.  Za wszystkie wpłaty serdeczne Bóg Zapłać!

 

 

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Lokalizacja

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Jeszcze nikt nie założył skarbonki na tej zrzutce. Twoja może być pierwsza!

Wpłaty 87

KK
Karolina Kubak
100 zł
TE
Teresa
20 zł
KO
K.A. Oniśk
100 zł
PP
Piotr Pepe Siłakowicz
ukryta
ŁR
Łukasz Radomyski
100 zł
JP
Justyna
100 zł
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
100 zł
ŁK
Waldemar Naumiuk
200 zł
MM
Monika M.
98,60 zł
Zobacz więcej

Komentarze 2

 
2500 znaków
 • PP
  Piotr Pepe Siłakowicz

  Trzymam kciuki za powodzenie akcji...

  ukryta
 • MB
  Michał Buller

  Pozdrowienia z okolic Jabłonna Lacka
  Ps,za jakiś czas ponownie wpłacę
  Dziękuję za Super Radio
  Słucham od Października gdyż pochodzę z Torunia a w regionie mieszkam od ok,5miesiecy
  Michał

  44,42 zł