id: w8zvae

Stypendium językowe dla podopiecznego The Grade

Stypendium językowe dla podopiecznego The Grade

3 245 zł 
z 6 720
48%
zakończona 26.01.2021r
39 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Aktualności3

 • Zbliżamy się do pułapu 3000 zł na stypendium! Dziękujemy za zaufanie i wszystkie wpłaty - małe i duże, wszystkie znaczą dla nas i dla Mateusza wiele.


  Drodzy Darczyńcy - pamiętajcie, żeby zgarnąć należne Wam nagrody. Można je zdobyć już dzisiaj, podczas urodzinowego LIVE'a na FB. Startujemy o 19:07 pod tym adresem: www.facebook.com/talkersi


  Szczegóły konkursów z nagrodami podamy już na wizji. Mamy nadzieję, że do zobaczenia!

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
 • Przebiliśmy przez weekend pierwszą magiczną barierę 1000 zł! 😍 😍


  Dziękujemy i przypominamy, że pierwsza pula nagród ufundowana przez nas "uruchomi się" po osiągnięciu pułapu 1680 zł - zachęcamy do dalszych wrzutek na zrzutkę 💪


  PS Mamy nawet wpłatę od darczyńcy z USA, wow! 😎

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
 • Dziękujemy za pierwsze wpłaty! Będziemy tu umieszczać najważniejsze aktualizacje postępów zbiórki, ale jeśli chcesz być na bieżąco i wiedzieć, jakie nagrody przygotowaliśmy dla darczyńców, obserwuj nasze wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/399180501181869/

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Robimy zbiórkę charytatywną połączoną z imprezą urodzinową online, jakiej świat nie widział! Przeczytaj cały plan imprezy do końca, a się przekonasz jak możesz pomóc ambitnemu młodzieńcowi spełnić marzenia, a przy okazji zgarnąć masę nagród dla siebie!


Cel akcji: zbiórka na stypendium dla podopiecznego projektu The Grade (https://thegrade.gdansk.pl/).

The Grade to inicjatywa mająca na celu przygotować uczniów szkół średnich na wejście w dorosłe życie. Pomaga uczestnikom podjąć odpowiednie studia, pokazuje, w jaki sposób zaplanować swoją przyszłość oraz kształtuje nowe umiejętności i charakter.


Forma stypendium: intensywny kurs angielskiego 1-na-1 online, bez MARŻY DLA FIRMY (czyli nic na tym nie zarabiamy jako firma, jedynie opłacamy Lektora prowadzącego). 


Jak to działa?


 1. Zbiórka startuje już teraz! 100% przelanej kwoty idzie na stypendium. Nie ma żadnej prowizji platformy, ani żadnych ukrytych opłat. Zachęcamy do wpłacania kwot będących wielokrotnością cyfry 7, bo to właśnie siódme urodziny Talkersi obchodzą w tym roku! Akcja trwa od teraz do wielkiego finału, który przypada 25 stycznia.
 2. Tego dnia będziesz mieć też możliwość wygrania wypasionych nagród! Przygotowaliśmy dla Was:
 • 7 bezpłatnych dostępów do naszych autorskich szkoleń video na platformie www.talkersi.pl/vod
 • 7 bezpłatnych Talkbooków - naszych autorskich podręczników 
 • 7 bezpłatnych lekcji z talkersowym Lektorem
 • a jeśli zrealizujemy 100% celu zbiórki (6720 zł*), to w ciągu 7 dni od Wielkiego Finału imprezy Prezes Talkersi.pl sp. z o.o. zobowiązał się zostać MORSEM i udokumentować to na naszym profilu firmowym! On przełamuje swoje bariery, żeby zachęcić Cię do tego samego w ramach tej zbiórki. Podejmujesz wyzwanie?


Oprócz tego podczas Wielkiego Finału zorganizujemy jeszcze 6 innych konkursów we współpracy z 6 partnerami, żeby zapewnić Wam w sumie aż 7 konkursów! (licząc łącznie z naszym z pkt 2)


Podsumowując, to co teraz możesz zrobić, żeby pomóc spełnić marzenie podopiecznego inicjatywy The Grade to:

 • klikasz „wezmę udział” na evencie, żeby być na bieżąco z akcją
 • wpłacasz dowolną kwotę, najlepiej wielokrotność cyfry 7 , na zrzutkę na stypendium
 • bukujesz w kalendarzu godzinę 19:07 (z angielskiego 7:07 PM) w dniu 25 stycznia - wtedy rozpocznie  się LIVE ze wszystkimi powyżej przedstawionymi konkursami i nagrodami
 • podajesz wieści dalej na swoim fejsbuku i messengerze, zachęcając znajomych do wsparcia akcji
 • czujesz dumę, bo dajesz szansę rozwoju  młodemu, ambitnemu chłopakowi, a przy okazji świętujesz z nami 7-lecie rozwoju ważnej inicjatywy edukacyjnej


To jak, dołączasz do zabawy? Nagrody czekają!


W razie pytań pisz bezpośrednio do mnie, czyli Wiktor Jodłowski - www.facebook.com/wiktor.jodlowski (założyciel Talkersów).


Dzięki za uwagę i do usłyszenia w kolejnych wpisach. Mam nadzieję, że zmotywujesz mnie dobrze do morsowania ;-)


WJ


*Cel funduszu stypendialnego składa się ze 120-godzinnego kursu (tyle trzeba, żeby opanować w pełni angielski komunikatywny). Każda godzina (60 minut) pracy Lektora kosztuje nas 56 zł. 56 zł x 120 lekcji = 6720 zł. O szczegółach konkursu opowiemy podczas LIVE’a urodzinowego, który odbędzie się tego 25 stycznia, ale konkursy z nagrodami będą „uruchamiać się” na każdym kolejnym progu zbiórki odpowiadającemu 30 lekcjom (czyli pierwszy konkurs przy zebraniu 1680 zł, drugi konkurs przy 3360 zł itd.). Finalnie ufundujemy dokładnie tyle lekcji, ile zbierzemy funduszy. Ale wiemy, że wyznaczone cele mają magiczną moc, więc liczymy, że razem możemy osiągnąć wszystko.Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 39

preloader

Komentarze 4

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

892 679 zrzutek

i zebrali

834 679 880 zł

A ty na co dziś zbierasz?