Pomoż przegonić raka!! ID: w9693e

Pomoż przegonić raka!! ID: w9693e

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki

42 532 zł z 100 000 zł

42%

42 532 zł

42 532 zł

z 100 000 zł

28 dni

28 dni

do końca

215

215

wspierających
42%
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

By wygrać walke o życie Tomka, potrzebujemy Waszego wsparcia. Teraz kiedy możemy wygrać, musimy zmobilizować wszystkie siły.

No i zaczeło sie... walka o życie mojego brata. Może na samym poczatku opowiem jego historie. Niedziela 21.10.2018 popołudniu dostajemy wiadomość od rodziny że Tomuś jest w szpitalu. Wiadomość nas tak przybiła, że poprostu nie mogliśmy opanować łez czy to w pracy czy to w domu. Strach przed walka, bezsilność. Brat jadąc w goście do rodziny dostał nagłego ataku padaczki, przestał mówić, był to delikatny stan przypominający udar. Bardzo to zaniepokoiło moją bratową, która nalegała żeby jechać do szpitala, kiedy tam trafili lekarz prowadzący po wywiadzie stwierdził że konieczne jest zrobienie rezonansu głowy. Rezonans pokazał guza w prawej półkuli mózgu, poczym zrobili mu szereg innych badań wykluczając przerzuty. W szpitalu powiedzieli, że w piątek brat będzie miał operacje, okazuje się że operacja jest przeniesiona na wtorek 30.10.2018. Po operacji idziemy do gabinetu, a tam lekarz oznajmia, że to glejak wielopostaciowy 4 stopień- najgorszy, rokowania od 4 do 12 miesięcy życia. Wycieli mu więkaszą część guza, lecz nie udało się w całości bo zagrażało to jego życiu. Uczucia które w nas płyną sa niedoopisania. 23 lata nic nie działo się w naszej rodzinie po śmierci mamy. Jako mała 8 letnia dziewczynka pamietam jak to mój tato i moi bracia i siostry walczyli o życie mamy. Wiem tylko jedno to własnie brat Tomus i siostra Dorotka po śmierci mamy, kiedy to tata jeździł do pracy żeby zarobić na chleb, na ubrania,na książki do szkoły, starał sie zapewnić nam byt, to oni się nami opiekowali. Jako ze nas w domu było ośmioro rodzeństwa nie było łatwo. Ale jesteśmy wdzięczni za każda wiedze jaką nam przekazywali i nie wyobrażam sobie aby mój brat Tomus za kilka miesięcy miałby umrzeć :( 12.12.2018 brat jedzie na pierwszą radioterapie. Odpowiednia dieta, suplementacja oraz leczenie naturalne jest bardzo kosztowne i nie jesteśmy w stanie zebrać takich srodków samodzielnie, dlatego prosimy o Wasza pomoc. Pomóżcie nam wierzyć, że uda sie uratować naszego brata, ojca.

Sylwia- siostra Tomka

Wpłacający215

T
The Poison London www.thepoison.net
8 057 zł
AW
ANNA WARSZEWSKA
4 000 zł
AW
ANNA WARSZEWSKA
4 000 zł
AW
ANNA WARSZEWSKA
3 000 zł
 
Dane ukryte
2 000 zł
AW
ANNA WARSZEWSKA
2 000 zł
AW
ANNA WARSZEWSKA
1 700 zł
WI
WIOLA i ANDRZEJ STANKIEWICZ
1 000 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
909,03 zł
P
Pracownicy Suszarni Warzyw
540 zł
Zobacz więcej

Komentarze19

 
2500 znaków
 • Kamil Lewandowski

  POMÓŻ SPEŁNIĆ SIĘ MARZENIU!!! ❤ Pomóż ❤ Proszę ☞Dokończyć Narodowy Model Poloneza 1500 ➨ Bo Brak Mi Tylko . . . ☹Środków☹ ❤POZYTYWNA ZBIÓRKA❤ NA STRONIE: https: // www . zrzutka . pl / g9rfa8 Na tej zbiórce idzie dobrze, bo już mamy na koncie 570 złotych i już 9 osób wpłaciło. PRZYBYWA TAM LUDZI DOBREJ WOLI!!! Zachęcajcie tez pozostałych do zainteresowania tą zbiórką. Przed świętami było 210 złotych, a zaraz po nich już 511 złotych. Ludzie zaczynają się przekonywać, że warto mi pomóc, bym upamiętnił polski przemysł motoryzacyjny, bym nie zaprzepaścił włożonego trudu w zdobycie pierwszych numerów z tej serii wydawniczej. Na szczęście mam zaprzyjaźnioną Panią kioskarkę, która potrafi cierpliwie poczekać na to aż przyjdę i kupię zaległe numery sprzed nawet 3 tygodni, czy miesiąca. Będzie dobrze!!! :-) Głowa do góry! :-)

 • Grzegorz Szymańczuk

  pomóż pieskowi<3 nr zrzutki y88bfc wystarczy wpisac w wyszukiwniu za stronie zrzutki.

 • Kamil Lewandowski

  W S P I E R A J Ą M N I E już 3-rzy O S O B Y na łączną sumę 2 1 0 Z Ł O T Y C H , ale niestety jeszcze brakuje do zakończenia zbiórki do 100%. Idą Przepiękne, Magiczne, Wyjątkowe Święta Bożego Narodzenia, nadchodzi Nowy Rok 2020. Spełniają się marzenia. :-) Proszę o pomoc na: https: // www.zrzutka.pl / g9rfa8 Dziękuję Serdecznie! Wszystko może się udać Dzięki Wam! P.S.: Jeśli akurat nie Jesteś finansowo w stanie mnie wesprzeć, to chociaż proszę udostępniaj moją zrzutkę szeroko na Facebook'u i Twitter'ze. Jeszcze Raz Wielkie Dzięki! Kamil Lewandowski

 • Przemysław Majchrzak

  Pozdrawiamy Serdecznie i życzymy dużo zdrowia !! - nie musisz wspierać, ale może zainteresuje Was projekt, który tworzymy wraz z narzeczoną - budujemy plantację konopi siewnych CBD na cele lecznicze - sprzedaliśmy mieszkanie, stawiamy wszystko na jedną kartę. Zajrzyj - id: ync425

 • KS
  Katarzyna stadiuk

  Zdrówka!!!!

  50 zł
 • Zobacz więcej
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

497 835 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?